Terminy rekrutacji na studia Drzwi otwarte na uczelniach Terminy matury Terminy egzaminu ósmoklasisty
Ekonomia zrównoważonego rozwoju to propozycja kształcenia, która przybliża zagadnienia związane z tzw. zieloną transformacją, która wywiera coraz większy wpływ na rynek pracy. W toku studiów studenci zaznajamiają się między innymi z: zasadami i wartościami zrównoważonego rozwoju, gospodarką obiegu zamkniętego, ekonomią współdzielenia oraz zrównoważonym rozwojem w wymiarze lokalnym i regionalnym.
Ekonomia zrównoważonego rozwoju to ścieżka kształcenia, dzięki której można pozyskać praktyczną wiedzę w zakresie: uwzględniania w funkcjonowaniu organizacji praktycznych zagadnień zrównoważonego rozwoju, nowoczesnych trendów dotyczących gospodarki cyrkularnej, rozpoznania interesariuszy zrównoważonego rozwoju i budowania trwałych partnerstw.
Ekonomia zrównoważonego rozwoju to pojęcie, które dotyczy różnych organizacji: biznesowych, publicznych czy pozarządowych. Absolwenci mają zatem dość szerokie pole manewru i mogą znaleźć zatrudnienie między innymi w nowoczesnych korporacjach i spółkach giełdowych raportujących zrównoważone praktyki, bankach czy instytucjach finansowych.