cywilnoprawna

cywilnoprawna

cywilnoprawna

Studia w Łodzi

cywilnoprawna

 

Odkryj studia cywilnoprawna w Łodzi i sprawdź gdzie możesz studiować 

Cywilnoprawna studia Łódź - specjalność / ścieżka kształcenia

Cywilnoprawna ścieżka kształcenia to propozycja dla osób chcących pogłębić wiedzę między innymi z zakresu prawa i postępowania cywilnego, a także innych gałęzi prawnych. Student ma możliwość zdobycia wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych w obrębie na przykład sądownictwa czy pracy prawnika.

Studenci dowiedzą się jak interpretować i analizować zjawiska społeczne oraz ich powiązania z szeroko pojętą działalnością z zakresu prawa i wiele więcej. Nauczą się wykorzystywać wiedzę teoretyczną w celu dokonania analiz problemów prawnych oraz poszukiwania sposobów, by je rozwiązać. Zdobędą także wiedzę między innymi z zakresu prawa konstytucyjnego, cywilnego, administracyjnego, karnego, jak również postępowania karnego.

Studenci po zakończeniu nauki będą gotowi do przystąpienia do egzaminów na wybraną przez siebie aplikację na przykład adwokacką czy notarialną. Absolwent może podjąć również pracę między innymi w organizacjach pozarządowych, międzynarodowych, organach Unii Europejskiej czy administracji publicznej.

 

Zobacz, na jakich uczelniach w Łodzi jest specjalność / ścieżka kształcenia cywilnoprawna

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Łódzki

Uniwersytet Łódzki

Jednostka prowadząca

Prawo stopień: (Jednolite), czas trwania: 5 lat
tryb: niestacjonarne, stacjonarne

Komentarze (0)