Konstrukcja i produkcja broni i amunicji

Konstrukcja i produkcja broni i amunicji

Konstrukcja i produkcja broni i amunicji

Studia w Warszawie

konstrukcja i produkcja broni i amunicji

Odkryj studia konstrukcja i produkcja broni i amunicji w Warszawie i sprawdź, gdzie możesz studiować 

Konstrukcja i produkcja broni i amunicji studia Warszawa - specjalność / ścieżka kształcenia

Od zawsze czujesz, że masz duszę konstruktora? Interesujesz się bronią? Chciałbyś w przyszłości pracować dla sił zbrojnych? Jeśli odpowiadasz na te pytania twierdząco, to uczelnie w Warszawie przygotowały dla ciebie propozycję kształcenia, która powinna spełnić twoje oczekiwania i zagwarantować ci intelektualną satysfakcję.

Tą propozycją jest konstrukcja i produkcja broni i amunicji. Pamiętaj jednak, że nim wybierzesz tę ofertę, powinieneś zastanowić się, czy posiadasz predyspozycje, które pozwolą odnosić ci sukcesy w tej dziedzinie. Przede wszystkim nie możesz mieć problemów podczas nauki podstawowych przedmiotów ścisłych takich jak matematyka, fizyka, czy nawet chemia, bo one stanowić będą podstawę twojego kształcenia.

Wszystkie semestry kształcenia sprawią, że zdobędziesz pogłębioną wiedzę  zakresu balistyki wewnętrznej, zewnętrznej i końcowej. Będziesz ekspertem w zakresie materiałów wybuchowych, budowy, działania, czy eksploatacji sprzętu uzbrojenia. Poznasz również różnorodne metody modelowania matematycznego. To pozwoli ci na szybki rozwój zawodowy w sektorze zbrojeniowym.

Zobacz, na jakich uczelniach w Warszawie jest specjalność / ścieżka kształcenia Konstrukcja i produkcja broni i amunicji

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Politechnika Warszawska

Politechnika Warszawska

Komentarze (0)