Spawalnictwo i odlewnictwo

Spawalnictwo i odlewnictwo

Spawalnictwo i odlewnictwo

Studia w Warszawie

spawalnictwo i odlewnictwo

Odkryj studia spawalnictwo i odlewnictwo w Warszawie i sprawdź, gdzie możesz studiować 

Spawalnictwo i odlewnictwo studia Warszawa - specjalność / ścieżka kształcenia

Chciałbyś w przyszłości rozwijać swoją karierę w dowolnie wybranym sektorze przemysłowym? Chcesz wejść w posiadanie przede wszystkim praktycznych kompetencji zawodowych? Nauka przedmiotów ścisłych nie jest dla ciebie problemem? Jeśli odpowiadasz na te pytania twierdząco, możesz śmiało wybrać propozycję kształcenia jaką jest spawalnictwo i odlewnictwo.

Ta oferta została przygotowana przez warszawskie ośrodki akademickie z myślą o studentach, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności z tego zakresu. W siatce programowej będą na nich czekać między innymi przedmioty takie jak: technologie spawania stali i metali nieżelaznych, tworzywa odlewnicze i obróbka cieplna, czy automatyzacja i robotyzacja procesów spajania.

Warto podkreślić oczywiście, że umiejętności studentów muszą opierać się na pogłębionej wiedzy teoretycznej. To dzięki takiemu połączeniu abiturienci będą mogli z powodzeniem zająć się projektowaniem konstrukcji spajanych i procesów odlewniczych. Po ukończeniu kształcenia inżynierowie z tego zakresu nie powinni w ogóle obawiać się o swój rozwój zawodowy.

Zobacz, na jakich uczelniach w Warszawie jest specjalność / ścieżka kształcenia Spawalnictwo i odlewnictwo

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Politechnika Warszawska

Politechnika Warszawska

Komentarze (0)