Studia zarządzanie Kielce

Studia zarządzanie Kielce

Studia zarządzanie Kielce

Największy wybór studiów

z grupy zarządzanie w Kielcach

Odkryj kierunki zarządzanie i sprawdź gdzie możesz studiować 

Studia zarządzanie Kielce | woj. świętokrzyskie

Pragniesz zarządzać pracą zespołową? Chcesz organizować ciekawe akcje? Albo dbać o finanse fundacji, stowarzyszeń, bądź zaangażować się w pracę w korporacji? Studia zarządzanie są świetnym wyborem w tej kwestii. Podczas nauki nauczysz się jak skutecznie zarządzać sobą i innymi, do czego możesz wykorzystać wykresy, tabele i liczby, po co nam matematyka, a także nauczysz się korzystać z wielu programów wspierających pracę managerów i dyrektorów. Opanujesz do perfekcji komunikację w firmie, potrenujesz sposoby relacjonowania zdarzeń, a także dowiesz się jak skutecznie zarządzać informacją. Jeśli podane powyżej informacje Cię satysfakcjonują - wybierz się na studia zarządzania do Kielc. Sprawdź, jakie kierunki masz do wyboru i co tam dokładnie możesz robić.

KIERUNKI Z GRUPY ZARZĄDZANIE W KIELCACH

ZOBACZ, NA JAKICH UCZELNIACH W KIELCACH SĄ STUDIA ZARZĄDZANIE I MARKETING

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Rekrutacja na studia zarządzanie w Kielcach

Chcesz dostać się na studia zarządzania? Przyłóż się do matury z matematyki - to ona jest tu kluczem. Dlaczego? Bowiem zarządzanie wymaga bardzo dobrego przygotowania do obliczania ryzyka, robienia statystyk postępów, jak i segregowania danych. Oprócz matury z matematyki przyda Ci się dodatkowy przedmiot humanistyczny lub społeczny - geografia lub historia. To one wzbogacą Twoje portfolio i przekonają komisję rekrutacyjną, że to właśnie Ty powinieneś/powinnaś studiować zarządzanie w Kielcach.

szczegółowe wymagania na uczelniach

Praca po studiach zarządzanie

Jak pracują absolwenci studiów zarządzania? Przede wszystkim ciężko. Długo. Bez wytchnienia. To praca dla ludzi o mocnych nerwach, choć nazwa stanowiska manager do spraw… brzmi co najmniej delikatnie. Praca z ludźmi, dowodzenie zespołem, przewidywanie zdarzeń to trudne zadania. Wykonują je wysoko postawieni dyrektorzy i managerowie spółek, firm produkcyjnych i dystrybucyjnych, jak i właściciele mały e-commerce. Dzięki sprawnemu systemowi zarządzania możesz osiągnąć więcej, zdobyć sporo klientów, lepiej sprzedawać. Absolwenci zarządzania zatrudniani są wszędzie tam, gdzie powstaje grupa, którą ktoś musi poprowadzić do wspólnego celu. Managerowie znajdują oczywiście zatrudnienie w państwowych spółkach, jak i jednostkach administracji samorządowej.  

STUDIA ZARZĄDZANIE I MARKETING W KIELCACH - PODYPLOMOWE

A
E
O
W
Z
Rozwiń

WARTO WIEDZIEĆ

 

UNIWERSYTET JANA KOCHANOWSKIEGO STUDIA ZARZĄDZANIE

W Kielcach możecie wybrać się na studia zarządzania na Uniwersytet im. Jana Kochanowskiego na Wydział Humanistyczny, na którym to oferowane są kierunki:

 • zarządzanie informacją i bibliotekoznawstwo - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne, w specjalnościach: biblioteki w procesie komunikacji, systemy zarządzania informacją
 • e-Administracja - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne, w specjalnościach:
 • administracja rządowa i samorządowa
 • finanse i gospodarka
 • Zarządzanie - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne, w specjalnościach:
 • rachunkowość zarządcza w agrobiznesie
 • zarządzanie i finanse w przedsiębiorstwie
 • zarządzanie procesami logistycznymi w przedsiębiorstwie
 • Administracja - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne, w specjalnościach:
 • zarządzanie w administracji publicznej
 • Finanse samorządu terytorialnego
 • Gospodarka komunalna oraz gospodarowanie nieruchomościami

dowiedz się więcej>

 TEMATY POWIĄZANE

 

 

Komentarze (0)