Studia zarządzanie Olsztyn

Studia zarządzanie Olsztyn

Studia zarządzanie Olsztyn

Największy wybór studiów

z grupy zarządzanie w Olsztynie

Odkryj kierunki z grupy zarządzanie i sprawdź gdzie możesz studiować 

Studia Zarządzanie Olsztyn | woj. warmińsko mazurskie

Jeśli potrafisz przewidywać, umiesz wyobrazić sobie długi proces od pomysłu do sukcesu, to warto rozwijać te umiejętności. Jak? Wybrać studia zarządzania w Olsztynie. Studia te mają na celu wykształcenie specjalistów od marketingu, reklamy, wywoływania zainteresowania i przyciągania uwagi, zarządzania projektami i finansami, oraz kreowania trendów.

Studia zarządzania w Olsztynie to studia dla mających kreatywne umysły i wyobraźnie, oraz smykałkę do biznesu. Kształcenie opiera się na rozwijaniu umiejętności indywidualnego i zespołowego działania, sprawnej komunikacji, technik kreatywnego myślenia, działania projektowego, nadzorowania procesów, czy doboru odpowiedniego personelu.

Ofertę kształcenia znajdziecie na kilku uczelniach, publicznych i niepublicznych, które rozwiną w Was wrażliwość etyczno- społeczną, poczucie odpowiedzialności w środowisku pracy, oraz świadomość potrzeby nauki i rozwoju osobistego przez całe życie- a jest to szalenie ważne, by nie zostać w tyle na tle postępujących zmian. Zarządzanie to dziedzina, która wciąż rozwija się w naszym kraju. Zatem, warto tę tendencję wykorzystać i rozpocząć naukę. Sprawdźcie ofertę studiów zarządzania w Olsztynie.

KIERUNKI Z GRUPY ZARZĄDZANIE W OLSZTYNIE

ZOBACZ, NA JAKICH UCZELNIACH W OLSZTYNIE SĄ STUDIA ZARZĄDZANIE I MARKETING

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

STUDIA ZARZĄDZANIE I MARKETING W OLSZTYNIE - PODYPLOMOWE

C
G
M
P
W
Z
Rozwiń

Rekrutacja na studia zarządzanie w Olsztynie

W procesie rekrutacji na studia zarządzania i marketingu w Olsztynie obowiązuje konkurs świadectw. Aby zwiększyć swoje szanse na otrzymanie indeksu, należy najmocniej przyłożyć się do następujących przedmiotów: chemii, geografii, fizyki z astronomią, informatyki, języka obcego nowożytnego, matematyki, wiedzy o społeczeństwie.

 

Praca po studiach zarządzanie w Olsztynie

Ukończyłeś studia zarządzania i marketingu i nie wiesz co dalej? Twoja kariera zawodowa uzależniona jest od tego, jaką specjalność wybrałeś podczas nauki. Otrzymałeś wiedzę z zakresu teorii zarządzania oraz rozwiązywania problemów współczesnych przedsiębiorstw w aspektach organizacyjnym, prawnym, finansowym, psychologicznym i społecznym.

Będąc absolwentem kierunku Zarządzanie możesz podejmować decyzje gospodarcze w sferze organizacji, marketingu, finansów i inwestycji. Może pracować na stanowiskach kierowniczych, analitycznych i operacyjnych w przedsiębiorstwach, instytucjach finansowych i jednostkach administracji gospodarczej. Może również prowadzić samodzielną działalność gospodarczą, czy też świadczyć usługi doradcze i konsultingowe.

Kończąc kierunek Zarządzanie i inżynieria produkcji można pracować w przedsiębiorstwach wykorzystujących nowoczesne technologie, jednostkach projektowych i doradczych zajmujących się inżynierią produkcji, jednostkach gospodarczych i administracyjnych, w których wymagana jest kompleksowa wiedza techniczna, ekonomiczna, informatyczna oraz, jakże istotne, umiejętności organizacyjne.

Natomiast Analiza i kreowanie trendów otwiera przed nami możliwość zatrudnienia w innowacyjnych firmach produkcyjnych i usługowych lub zespołach zajmujących się tworzeniem innowacyjnych rozwiązań, usług, produktów, a także tzw. trendwatchingiem i trendsettingiem. Ponadto, absolwent tego kierunku może pracować w mediach, firmach PR, czy też instytucjach kultury.

Zarządzanie i marketing to dziedzina, która wciąż rozwija się w naszym kraju, a specjaliści poruszający się w niej są coraz częściej poszukiwani na rynku pracy. Do zdobytego wykształcenia dołóż jeszcze posługiwanie się językiem obcym, a zwiększysz swoje szanse zawodowe w międzynarodowej przestrzeni społeczno- gospodarczej.

WARTO TO WIEDZIEĆ

 


UNIWERSYTET WARMIŃSKO- MAZURSKI W OLSZTYNIE STUDIA ZARZĄDZANIE

Olsztyńską uczelnią publiczną, która oferuje kształcenie z zakresu zarządzaniajest Uniwersytet Warmińsko- Mazurski.

Wydział Nauk Ekonomicznych:

  • Zarządzanie- studia I i II- stopnia. Specjalności: Rachunkowość i zarządzanie finansami, Zarządzanie inwestycjami i nieruchomościami, Zarządzanie zasobami ludzkimi;
  • Zarządzanie i inżynieria produkcji- studia I- stopnia. Specjalność: Zarządzanie innowacjami;

dowiedz się więcej 

Wydział Humanistyczny:

  • Analiza i kreowanie trendów- studia I- stopnia.

dowiedz się więcej 


 

WYŻSZA SZKOŁA INFORMATYKI I ZARZĄDZANIA W OLSZTYNIE STUDIA ZARZĄDZANIE

Uczelnią niepubliczną, która oferuje studia zarządzania i marketingu jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania im. Tadeusza Kotarbińskiego. Tutaj znajdziecie:

  • Zarządzanie. Specjalności: Zarządzanie finansami przedsiębiorstwa, Zarządzanie w ochronie zdrowia, Zarządzanie kadrami i coaching menedżerski, Transport i logistyka, Rachunkowość i audyt przedsiębiorstwa, Zarządzanie sprzedażą.
  • Zarządzanie i inżynieria produkcji. Specjalności: Inżynieria przedsięwzięć inwestycyjnych, Inżynieria logistyczna, Zarządzanie i produkcja w meblarstwie, Systemy mechatroniczne w inżynierii produkcji.

WYŻSZA SZKOŁA INFORMATYKI I EKONOMII TOWARZYSTWA WIEDZY POWSZECHNEJ W OLSZTYNIE STUDIA ZARZĄDZANIE

Inna, olsztyńska uczelnia niepubliczna proponuje studia podyplomowe na kierunkach:

  • Zarządzanie inwestycjami i nieruchomościami;
  • Zarządzanie firmą;
  • Zarządzanie finansami jednostki;
  • Rachunkowość;
  • Controlling i rachunkowość zarządcza.

 TEMATY POWIĄZANE

 

 

Komentarze (0)