Studia zarządzanie Białystok

Studia zarządzanie Białystok

Studia zarządzanie Białystok

Największy wybór studiów

z grupy zarządzanie

Odkryj kierunki z grupy zarządzanie i sprawdź gdzie możesz studiować 

Studia zarządzanie Białystok | woj. podlaskie

Chcesz zostać mistrzem twórczego myślenia? Nosisz w sobie charakter lidera? Chciałbyś zaplanować swoją karierę zawodową? Jeśli na te pytania odpowiedź brzmi: „tak”, to koniecznie sprawdź jakie studia pomogą Ci osiągnąć zamierzone cele. To studia zarządzanie. A w którym mieście? W Białymstoku.

Studia zarządzanie w Białymstoku to połączenie kilku dziedzin, takich jak: ekonomia, psychologia, politologia, socjologia. Studenci zdobywają umiejętności niezbędne do funkcjonowania w firmach, organizacjach i przedsiębiorstwach, których motorem napędowym są nowoczesne myślenie i sposoby działania.

Studia zarządzanie w Białymstoku realizowane są na uczelni publicznej i niepublicznej. Lista przedmiotów do zaliczenia nie jest najkrótsza, a widnieją na niej, między innymi, takie pozycje jak: Finanse międzynarodowe, Informatyczne systemy zarządzania, Metody oceny projektów inwestycyjnych, Zarządzanie jakością. Dzięki szerokiemu programowi nauczania, można poznać zasady funkcjonowania przedsiębiorstw i innych organizacji, uzyskać umiejętności przydatne w prowadzeniu działalności gospodarczej, czy też zaznajomić się z regułami skutecznej negocjacji.

Chcesz zostać przygotowany do pełnienia roli lidera biznesu i kreatora rzeczywistości gospodarczej? Zatem, sprawdź co oferują studia zarządzanie w Białymstoku.

ZOBACZ, NA JAKICH UCZELNIACH W BIAŁYMSTOKU SĄ STUDIA ZARZĄDZANIE I MARKETING

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

KIERUNKI Z GRUPY ZARZĄDZANIE W BIAŁYMSTOKU

Rekrutacja i wymagania na studia zarządzanie w Białymstoku

Biletem wstępu na studia zarządzanie w Białymstoku jest konkurs świadectw. Najważniejszymi przedmiotami, które brane są pod uwagę w procesie rekrutacji są: matematyka i informatyka. Można zdawać także historię, wiedzę o społeczeństwie, bądź geografię.

szczegółowe wymagania na uczelniach

STUDIA ZARZĄDZANIE I MARKETING W BIAŁYMSTOKU - PODYPLOMOWE

B
C
L
M
O
S
W
Z
Rozwiń

Praca po studiach zarządzanie w Białymstoku

Studia zarządzania w Białymstoku wybrałeś po to, aby zostać menedżerem, ekspertem i specjalistą. Dzięki nim potrafisz rozpoznawać, diagnozować i rozwiązywać problemy związane z gospodarowaniem zasobami ludzkimi, rzeczowymi i finansowymi. Podejmujesz trafne decyzje w obszarze działań organizacji, stosujesz instrumenty i narzędzia marketingowe, nieźle kreujesz markę produktu i przedsiębiorstwa, prowadzisz badania marketingowe, wdrażasz i prowadzić projekty, stosujesz narzędzia i techniki wspomagające zarządzanie jakością.

Będąc absolwentem studiów zarządzania w Białymstoku możesz zostać menedżerem i specjalistą w korporacjach międzynarodowych i przedsiębiorstwach, pracownikiem urzędów administracji państwowej i samorządowej, menedżerem w instytucjach, fundacjach i stowarzyszeniach, specjalistą w agencjach konsultingowych, ekspertem rynku inwestycji i nieruchomości.

Ponadto, możesz znaleźć zatrudnienie w roli pracownika działu finansowego, księgowości i controllingu w przedsiębiorstwach i instytucjach publicznych, specjalisty w banku, firmie ubezpieczeniowej, izbach i urzędach skarbowych, biurach rachunkowych i doradztwa podatkowego. Do tego warto jeszcze dodać pracę jako specjalista do spraw wizerunku i Public Relations, działu marketingu, pracownik działu personalnego, trener biznesowy, czy też konsultant i doradca biznesowy.

POZOSTAŁE UCZELNIE W BIAŁYMSTOKU NA KTÓRYCH SĄ STUDIA Z GRUPY ZARZĄDZANIE

 

WARTO TO WIEDZIEĆ

 

POLITECHNIKA BIAŁOSTOCKA STUDIA ZARZĄDZANIA

Wydział Zarządzania:

  • Zarządzanie. Specjalności: Zarządzanie produktem i sprzedażą, Informatyka gospodarcza i logistyka, Zarządzanie usługami turystycznymi, Rachunkowość i zarządzanie finansami ACCA, Zarządzanie przedsiębiorstwem, Zarządzanie publiczne, Zarządzanie zasobami ludzkimi, Zarządzanie biznesem na rynkach wschodnich;
  • Zarządzanie i inżynieria usług;
  • Zarządzanie i inżynieria produkcji. Specjalność: Broker technologii.

dowiedz się więcej 

 

 


UNIWERSYTET W BIAŁYMSTOKU STUDIA ZARZĄDZANIA

Wydział Ekonomii i Zarządzania:

- Zarządzanie. Specjalności: Zarządzanie przedsiębiorstwem, Zarządzanie sprzedażą, Zarządzanie w agrobiznesie, Psychologia w zarządzaniu.

dowiedz się więcej 

 

 


WYŻSZA SZKOŁA FINANSÓW I ZARZĄDZANIA W BIAŁYMSTOKU STUDIA ZARZĄDZANIA

Wydział Nauk Ekonomicznych:

- Zarządzanie. Specjalności: Marketing i zarządzanie sprzedażą, Kadry i płace, Zarządzanie logistyką, Reklama i Social Media, Management For Development, Informatyka w zarządzaniu, Zarządzanie w przedsiębiorstwie, Administracja i samorząd terytorialny, Zarządzanie gospodarką przestrzenną, Turystyka i hotelarstwo, Psychologia zarządzania, Dowodzenie i zarządzanie grupami dyspozycyjnymi, Zarządzanie organizacjami, Organizacja i dowodzenie w strukturach mundurowych, Gospodarka przestrzenna i zarządzanie nieruchomościami.

 TEMATY POWIĄZANE

 

 

Komentarze (0)