Studia zarządzanie Warszawa

Studia zarządzanie Warszawa

Studia zarządzanie Warszawa

Największy wybór studiów

z grupy zarządzanie w Warszawie

Odkryj kierunki z grupy zarządzanie i sprawdź gdzie możesz studiować 

Dodaj do ulubionych

Studia zarządzanie Warszawa | woj. mazowieckie

Studia zarządzanie w Warszawie to studia licencjackie lub magisterskie, których program kształcenia zazwyczaj trwa 3 lata (studia I stopnia) lub 2 lata (studia II stopnia) i kończy się uzyskaniem dyplomu (licencjata lub magistra).

Studia możesz podjąć w trybie stacjonarnym (dziennym) lub niestacjonarnym (zaocznym) lub online

Specyfika studiów zależy od wyboru specjalności / ścieżki kształcenia. Studia gwarantują zdobycie niezbędnych umiejętności, które będą przydatne w przyszłej pracy zawodowej.

zobacz, na jakich uczelniach w Warszawie są Studia zarządzanie i marketing

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

SPECJALNOŚCI / ŚCIEŻKI KSZTAŁCENIA - KIERUNKI Z GRUPY ZARZĄDZANIE W WARSZAWIE

SORTOWANIE:
A
B
bhp
C
D
E
F
G
H
I
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
W
Z
Rozwiń

KIERUNKI Z GRUPY ZARZĄDZANIE W WARSZAWIE

zarządzanie
Rozwiń

Rekrutacja na studia zarządzanie w Warszawie

Na studia zarządzania obowiązuje konkurs świadectw, popularna forma rekrutacji na najpopularniejszych kierunkach studiów. Dlatego warto porządnie przygotować się do egzaminów maturalnych, by zaraz po liceum dostać się na wymarzony kierunek i na wybraną przez siebie uczelnię.

Rekrutacja na studia zarządzania jest bardzo różna - każda uczelnia wybiera inny przedmiot, który ma najwyższą wagę w procesie decyzyjnym, i tak jedni wymagają dobrze zdanej matury z wiedzy o społeczeństwie, inni z geografii.

Standardowe przedmioty brane pod uwagę to oczywiście język polski, język obcy oraz matematyka! Tak, zarządzający musi umieć porządnie liczyć! Lepiej dokładnie sprawdźcie wymogi wybranej przez siebie uczelni, by jak najtrafniej wcelować w proces rekrutacyjny!

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

szczegółowe wymagania na uczelniach

Zobacz, co wybierają inni

POKAŻ WSZYSTKIE

Studia zarządzanie niestacjonarne (zaoczne) w Warszawie

Czy aby podjąć studia z zakresu zarządzania należy wyróżniać się określonymi cechami? Naturalnie, pewnych umiejętności nabędzie się podczas studiów, ale rzeczywiście aby łatwiej przejść proces kształcenia, zwłaszcza w trybie niestacjonarnym, warto posiadać pewne zdolności.

Niestacjonarne studia zarządzania w Warszawie wymagają na początku śmiałości w podejmowaniu decyzji, ponieważ niezliczona ilość stołecznych szkół wyższych oferuje kształcenie, proponując różnorodne kierunki i przyporządkowane nim specjalności.

Przestrzeń kształcenia jest bogata, w ramach której niestacjonarnie studiować można Zarządzanie, Zarządzanie finansami i rachunkowość, czy Zarządzanie- socjologię biznesu i mediów. Biorąc za przykład pierwszy wymieniony kierunek, to niezależnie od uczelni, a także trybu nauki cel kształcenia w jego zakresie jest taki sam, czyli nie ma znaczenia czy studiujemy stacjonarnie i niestacjonarnie, ponieważ nauka ma poprowadzić nas do tych samych efektów.

Gdzie zatem szukać różnic w przypadku zarządzania? W samym odbywaniu studiów? Studenci niestacjonarni, wybierający formę zaoczną uczęszczają na zajęcia w ramach zjazdów, które organizowane są w weekendy, zazwyczaj co dwa tygodnie i w porównaniu do kolegów ze studiów dziennych opracowują bardziej skondensowany materiał.

Co się z tym wiąże, część wiadomości muszą przyswoić sami, we własnym zakresie, bez pomocy wykładowcy. I tutaj warto powrócić do umiejętności pomagających w studiach niestacjonarnych. Przyda się samodyscyplina, zarządzanie czasem, dobra organizacja pracy własnej i skrupulatność.

sprawdź studia zarządzanie niestacjonarne Warszawa

STUDIA ZARZĄDZANIE I MARKETING W WARSZAWIE - PODYPLOMOWE

2
A
B
C
D
E
H
I
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
W
Z
Rozwiń

Jak wyglądają studia zarządzanie w Warszawie

Studia z grupy kierunków zarządzania wciąż cieszą się ogromną popularnością, zapotrzebowanie rynku na wykształconych specjalistów w tej dziedzinie rośnie, tak jak i rośnie liczba uczelni, na których to można podjąć takie studia. W Warszawie jest ich już 28…!

Studia zarządzanie to przede wszystkim zdobywanie wiedzy na temat działania przedsiębiorstw i instytucji, a także ćwiczenie umiejętności diagnozowania, analizowania i raportowania zmian z zakresu gospodarowania zasobami ludzkimi, jak i finansowymi, rzeczowymi, czy informacjami. Marketingowcy to również osoby, które dość dobrze rozumieją, na czym polega tworzenie wizerunku firmy, jak należy to robić oraz czego warto unikać, by nie pogrążyć własnej firmy.

Strategie marketingowe to dla absolwentów studiów zarządzania przysłowiowa pestka! Istota prawidłowości funkcjonowania firm małych, jak i dużych to główny temat rozważań naukowych, prowadzonych na uczelni. Ale nie jedyny temat - studia zarządzania są znacznie szersze.

Zajmują się bowiem człowiekiem z socjologicznego punktu widzenia - analizą zachowań, reakcji, emocjami, jakie wywołują dane zjawiska społeczne, bez wiedzy o sposobie funkcjonowania ludzi, wiedza teoretyczna - ekonomiczna na nic się nie zda przyszłym zarządcom i marketerom.

To człowiek w tym całym systemie organizacyjnym jest najważniejszy, a cały proces dostosowywania zasad funkcjonowania przedsiębiorstwa powinien być w pełni kompatybilny z zespołem ludzi, którzy pracują na rzecz wypracowywania wspólnego celu, opracowanego przez właściciela firmy.

Studia zarządzanie w Warszawie mają specyficzny wymiar przez wzgląd na fakt, że odbywają się w stolicy naszego państwa - w mieście, w którym przedsiębiorczość rozkwita, ma wymiar międzynarodowy, wciąż powstają tu nowe firmy, a rynek jeszcze nie jest przesycony.

To daje szerokie możliwości odbywania praktyk i staży w trakcie studiów oraz umożliwia znalezienie dobrze płatnej pracy. Warszawa zwiększa szanse na pozytywny rozwój kariery zawodowej, jak i przyspiesza życiowe tempo. Tutaj lepiej się nie zagapić i nie przespać swojego momentu!

 

 

Typ studiów

Studia zarządzanie w Warszawie możemy podzielić na:

 • studia I stopnia (licencjackie, inżynierskie)
 • studia II stopnia (magisterskie)

 

Studia związane z zarządzaniem to jedna z najpopularniejszych grup kształcenia, która od wielu lat cieszy się niegasnącym zainteresowaniem wśród absolwentów szkół średnich.

Jeżeli i ty chcesz wybrać właśnie ten profil dydaktyczny, to swoją przygodę rozpoczniesz od nauki I stopnia. Trwa ona trzy lata i jest czasem zdobywania podstawowej wiedzy oraz kwalifikacji. Studenci na zakończenie nauki na tym stopniu przygotowują się również do obrony pracy licencjackiej.

Kierunki takie jak inżynieria zarządzania znalazły się w ofercie politechnik. Oznacza to, że kształcenie studentów I stopnia trwać będzie 3,5 roku. Przystąpią oni również do obrony pracy dyplomowej, otrzymają oni jednak nie tytuł licencjata, lecz inżyniera.

Warto zadbać o pełnię wykształcenia i kontynuować naukę na studiach II stopnia. Podczas dwóch lat nauki studenci będą znacząco poszerzać swoją wiedzę oraz umiejętności.

To także czas przygotowań do obrony najważniejszej pracy dyplomowej, czyli pracy magisterskiej. Ten ważny tytuł otworzy przed wieloma absolwentami studiów różnorodne ścieżki zawodowego rozwoju. Studenci, którzy poszerzają swoją wiedzę na politechnikach, kształcić się będą półtora roku.

 

Tryb studiów

Studia zarządzanie w Warszawie możesz wybrać w dowolnie wybranym trybie. Na studentów czekają:

 • studia stacjonarne
 • studia niestacjonarne
 • studia online

 

Obecnie studia stacjonarne wciąż cieszą się największą popularnością. Studenci swoją wiedzę i kwalifikacje zdobywają w sposób regularny, ponieważ zajęcia najczęściej odbywają się od poniedziałku do piątku. Co równie ważne – jeżeli wybierzesz kształcenie na uczelni publicznej, nie będziesz musiał martwić się opłatami za czesne.

Studia niestacjonarne budzą dziś równie duże zainteresowanie! Są znacznie bardziej elastyczne, pozwalają na łączenie ze sobą różnorodnych aktywności, ale wymagają też od studentów znacznego zdyscyplinowania! Studenci w trybie zaocznym uczestniczą bowiem w zajęciach podczas weekendowych zjazdów naukowych. Część materiału teoretycznego muszą opanowywać przez to we własnym zakresie.

Swoją przygodę z kierunkami z grupy zarządzania możesz rozpocząć także w ramach studiów online. To również wygoda i możliwość połączenia ze sobą różnorodnych aktywności. Studenci będą uczestniczyć w kilku zjazdach, a niemal wszystkie materiały dydaktyczne będą na nich czekać na platformach e-learningowych.

Należy pamiętać jednak, że zarówno studia niestacjonarne, jak i studia online są odpłatne.

czytaj dalej studia w Warszawie

 

 

Kierunki studiów zarządzanie w Warszawie:

Studia związane z zarządzaniem stanowią jedną z najpotężniejszych grup kierunków. Czekać na ciebie będzie wiele różnorodnych propozycji, dzięki którym będziesz mógł rozwinąć wiedzę i kwalifikacje z tego obszaru. Pamiętaj, że tego typu kierunki mają na ogół interdyscyplinarny charakter. W praktyce oznacza to, że otrzymasz wszechstronną wiedzę z różnorodnych obszarów – ekonomii, socjologii, marketingu itd.

Uczelnie w Warszawie przygotowały dla swoich studentów bardzo bogatą ofertę. Jeżeli wybierasz kształcenie o tym profilu, odnajdziesz bardzo tradycyjne propozycje kształcenia takie jak: administracja, zarządzanie czy logistyka i administrowanie w mediach.

Pamiętaj również o tym, że zarządzanie to wyjątkowo pojemny obszar. Znaczna część kierunku pozwoli ci na wyspecjalizowanie wiedzy w jednej konkretnej dziedzinie zarządzania. Zastanów się zatem, który z kierunków najpełniej odzwierciedli twoje intelektualne oczekiwania:

 

Najpopularniejsze kierunki studiów z zarządzania w Warszawie:

 • inżynieria zarządzania;
 • management;
 • logistyka i administrowanie w mediach;
 • dowodzenie;
 • social media i PR;
 • zarządzanie bezpieczeństwem narodowym;
 • zarządzanie danymi i analityka big data;
 • zarządzanie – socjologia biznesu i mediów;
 • zarządzanie zasobami ludzkimi itd.

czytaj dalej kierunki studiów w Warszawie

 

 

Gdzie studiować studia zarządzanie w Warszawie?

Kierunki z grupy zarządzanie znajdują się w ofercie wielu warszawskich uczelni. Możesz mieć zatem pewność, że na pewno uda ci się znaleźć taki ośrodek, który na pewno spełni twoje oczekiwania. Lista szkół jest dość potężna – pochyl się nad nią i wybierz uczelnię, która najbardziej ci odpowiada.

Czekają na ciebie zarówno uczelnie publiczne takie jak Uniwersytet czy Politechnika Warszawska. Możesz także pochylić się nad propozycjami, które zostały przygotowane przez prywatne ośrodki akademickie.

Dziś możesz mieć pewność, że one również znajdują się w czołówkach uczelni wyższych i cechują je najwyższe standardy nauczania.

 

Uczelnie, na których można studiować kierunki zarządzanie w Warszawie:

 • Uniwersytet Warszawski;
 • Wojskowa Akademia Techniczna;
 • Akademia Leona Koźmińskiego;
 • Politechnika Warszawska;
 • Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej;
 • Akademia Finansów i Biznesu Vistula;
 • Akademia Sztuki Wojennej;
 • Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego;
 • Collegium Civitas;
 • Collegium Humanum – Szkoła Główna Menedżerska;
 • Polsko-Japońska-Akademia Technik Komputerowych w Warszawie;
 • Społeczna Akademia Nauk;
 • Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego;
 • Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula;
 • Uczelnia Łazarskiego;
 • Wyższa Szkoła Bankowa;
 • Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania;
 • Wyższa Szkoła Menedżerska;
 • Szkoła Główna Handlowa;
 • Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna;
 • Europejska Uczelnia Informatyczno-Ekonomiczna;
 • Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego;
 • Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS;
 • Warszawska Szkoła Zarządzania;
 • Wyższa Szkoła Biznesu;
 • Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania;
 • Wyższa Szkoła Promocji;
 • Wyższa Szkoła Zarządzania Personelem.

czytaj dalej uczelnie w Warszawie

 

Jak wybrać studia zarządzanie w Warszawie, aby mieć dobrą pracę?

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek nad tym, co oznacza termin „dobra praca”? To bowiem bardzo szerokie określenie, na które składa się wiele różnorodnych elementów.

Dobra praca to przecież nie tylko satysfakcjonujące wynagrodzenie. Ono ma oczywiście kluczowe znaczenie – odzwierciedla nasze umiejętności, stosunek pracodawcy do naszych kwalifikacji itd. Jeśli wiemy, że jesteśmy należycie wynagradzani, mamy również automatycznie większą motywację do pracy.

Dobra praca powinna być dla nas komfortowa również pod względem rozwoju, standardów pracy, dbania o higienę wykonywanych obowiązków. Warto uświadomić sobie odpowiednio wcześnie, że możemy mieć faktyczny wpływ na zadowolenie z naszego zatrudnienia!

Na początku zastanów się, który kierunek studiów odzwierciedla twoje zawodowe oczekiwania. Zarządzanie jest bardzo szeroką dyscypliną. Pomyśl, który z obszarów jest ci najbliższy.

 

Odpowiedz sobie na kilka podstawowych pytań:

 • czym chciałbyś zajmować się w przyszłości?
 • jakie są twoje mocne strony?
 • czy są jakieś obszary, które chciałbyś ominąć podczas kształcenia?
 • czy lubisz pracę z ludźmi czy może bardziej chciałbyś zajmować się kwestiami technicznymi itd.?

 

Przeanalizuj programy kształcenia poszczególnych kierunków. Inna kariera czeka cię po kierunku takim jak zarządzanie big datą, a jeszcze inna po coachingu stylu życia. Możesz mieć pewność, że absolwenci kierunków związanych z zarządzaniem zupełnie nie muszą obawiać się o swoją zawodową przyszłość.

 

Możliwe ścieżki twojej przyszłej kariery zawodowej:

 • pracownik działu HR;
 • pracownik kadr;
 • rekruter;
 • coach;
 • informatyk;
 • specjalista do spraw zarządzania kryzysowego;
 • menedżer;
 • specjalista do spraw reklamy i promocji;
 • specjalista e-commerce;
 • szkoleniowiec itd.

czytaj dalej jakie studia wybrać

 

 

Jak wybrać uczelnię wyższą w Warszawie?

Jeśli chcesz rozpocząć studia związane z zarządzaniem, łatwo zorientujesz się, że lista uczelni, które mają je w swojej ofercie, jest naprawdę potężna. Jak zatem wybrać najlepszą z nich?

Studia w Warszawie cechują oczywiście wysokie standardy nauczania, ale to nie oznacza, że każda z kilkudziesięciu uczelni musi w pełni odpowiadać twoim oczekiwaniom.

 

Kieruj się kilkoma zasadami, które korzystnie wpłyną na twoją decyzję:

 • szczegółowo przeanalizuj ofertę przygotowaną przez ofertę;
 • sprawdź, jak wyglądają programy nauczania poszczególnych kierunków;
 • poczytaj opinie w Internecie, zaczerpnij porad znajomych studiujących w Warszawie;
 • weź udział w dniach otwartych uczelni.

 

Pamiętaj o tym, że uczelnie idealne nie istnieją. Dobra szkoła wyższa dbająca o studentów, powinna zapewniać im takie wykształcenie, które szybko zostanie docenione na aktualnym rynku zatrudnienia.

Gdy wybierasz uczelnię wyższą, możesz również zwrócić uwagę na kwestie takie jak: dostępność do praktyk i staży, opłaty za czesne czy system wsparcia studentów.

czytaj dalej jak wybrać uczelnię

 

 

Czy warto iść na studia zarządzanie w Warszawie?

Studia związane z zarządzaniem cieszą się ogromną popularnością od kilkunastu lat! Aktualnie tendencja ta wciąż nie jest spadkowa – pokazuje to bogata oferta różnorodnych kierunków, które związane są z zarządzaniem. W praktyce oznacza to, że kierunki takie jak zarządzanie i pochodne mogą dostarczyć sporej satysfakcji.

Jeśli prześledzimy oferty pojawiające się na aktualnym rynku zatrudnienia, również okaże się, że nieustannie są poszukiwani specjaliści związani z zarządzaniem. Jeśli rozpoczniesz studia o tym profilu, szybko okaże się, że znajdziesz satysfakcjonujące zatrudnienie.

Specjaliści do spraw zarządzania poszukiwani są w niemal każdym sektorze. Oznacza to w praktyce, że po zakończeniu nauki wyższej będziesz mógł rozwijać się w wielu branżach. Nie ograniczać cię będzie hermetyczna wiedza, lecz otworzą się przed tobą interdyscyplinarne możliwości!

Pamiętaj, że studia w Warszawie są obiecujące także pod wieloma innymi względami – to właśnie w stolicy czeka na ciebie dostęp do różnorodnych praktyk i staży, dzięki którym szybo rozwiniesz swoje kwalifikacje.

Studia związane z zarządzaniem oferują dużo, nie są one jednak stworzone dla każdego absolwenta szkoły średniej. Zastanów się, czy posiadasz predyspozycje, które pomogą osiągnąć ci intelektualny sukces.

Osoby, które wybierają tego typu kierunki, powinna cechować przede wszystkim otwartość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole czy nawet predyspozycje przywódcze. Jeśli dostrzegasz je u siebie, możesz mieć pewność, że nie będziesz żałować swojej podjętej decyzji!

czytaj dalej czy warto iść na studia

 

 

Praca po studiach z grupy kierunków zarządzanie

Studia z zarządzania to wspaniały wybór dla przedsiębiorczych osób, które same zamierzają w przyszłości prowadzić firmę, jak i którym biznes chodzi po głowie, ale jeszcze pomysły się nie zrodziły. Przed otworzeniem własnej działalności dobrze jest porozglądać się, jak działają duże przedsiębiorstwa i małe firmy rodzinne - taką wiedzę właśnie zdobędziecie na tego typu studiach w Warszawie.

Marketingowiec, jak i zarządzający zasobami ludzkimi, czy procesami powinien przede wszystkim posiadać umiejętności organizacyjne - świadome i sprawne zarządzanie czasem, powinny Wam one ułatwić organizację swojego studenckiego czasu - mam tu na myśli przede wszystkim organizację swoich praktyk, staży, a nawet i dodatkowych zajęć i kursów, które mogą pomóc Wam w zdobyciu dobrze płatnej pracy.

Po skończeniu studiów z zakresu zarządzania możecie starać się o zatrudnienie jako specjalista i menedżer w różnego rodzaju przedsiębiorstwach. Również administracja państwowa oferuje zatrudnienie wykształconych w tym kierunku osób. Niektóre ze specjalizacji kierunków, jak widzieliście w naszej rozpisce, wręcz zachęcają do podjęcia tematu administracji w kontekście zarządzania i marketingu.

Świetnie również sprawdzicie się w marketingu politycznym - jeśli tylko załapiecie przysłowiowego bakcyla to świat polityki stanie się Waszym chlebem powszednim, a i kto wie, czy w przyszłości to nie Wy będziecie odpowiedzialni za kampanie wyborcze Prezydentów i Premierów!

Studia zarządzanieto okazja do zapoznania najróżniejszych technik reklamowych i narzędzi ku ich wykorzystaniu. Marketing stanowi o sile przekazu, dlatego bez niego, praktycznie żadna nowo-powstająca firma nie ma szans na wtargnięcie na rynek, a te, które istnieją i lekceważą nowe zasady marketingowe nie będą za chwilę miały racji bytu, dlatego uważamy, że studia zarządzania i marketingu otwierają świetlaną ścieżkę zawodową ich absolwentom. Tylko oczywiście nie zapominajcie, że to pomysł na siebie decyduje, czy ów ścieżkę będzie Wam dane poznać! 

 

 

POZOSTAŁE UCZELNIE W WARSZAWIE NA KTÓRYCH SĄ STUDIA Z GRUPY ZARZĄDZANIE

WARTO TO WIEDZIEĆ

 


SZKOŁA GŁÓWNA HANDLOWA STUDIA ZARZĄDZANIE

Studia z grupy kierunków zarządzanie i marketing możecie realizować, tak jak już wspominaliśmy, na 28 różnych uczelniach w Warszawie - publicznych i niepublicznych. Najbardziej znaną i cenioną za tego rodzaju studia uczelnią jest Szkoła Główna Handlowa specjalizująca się w kierunkowym kształceniu kadry menedżerskiej. To uczelnia państwowa, na której możecie podjąć studia:

 • Zarządzanie - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Analiza danych - big data - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Global Business, Finance and Governance (BA) - studia I stopnia, stacjonarne, niestacjonarne, w języku angielskim
 • International Economics (BA) - studia I stopnia, stacjonarne, niestacjonarne, w języku angielskim
 • Management (BA) - studia I stopnia, stacjonarne, niestacjonarne, w języku angielskim
 • Quantative Methods in Economics and Information Systems (BA) - studia I stopnia, stacjonarne, niestacjonarne, w języku angielskim
 • CEMBA - to program kształcenia realizowany w języku angielskim we współpracy z The Universite du Quebec a Montreal (UQAM)
 • MBA to studia dla osób aktywnych zawodowo, które już ukończyły studia wyższe i mają kilkuletnie doświadczenie, to program specjalizacyjny, prowadzony w języku polskim, będący najwyżej notowanym programem w rankingach Executive MBA
 • Advanced Analytics - studia II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne, w języku angielskim
 • Finance and Accounting with ACCA Qualification (MA) - studia II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne, w języku angielskim
 • Global Business, Finance and Governance (MA) - studia II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne, w języku angielskim
 • International Business - studia II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne, w języku angielskim
 • kierunek menedżerski - studia II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne

dowiedz się więcej

 


UNIWERSYTET WARSZAWSKI STUDIA ZARZĄDZANIE

Na Uniwersytecie Warszawskim, największej publicznej uczelni w Warszawie, możecie podjąć studia zarządzania i marketingu w formie kierunków:

 • Zarządzanie - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Międzykierunkowe Studia Ekonomiczno-Menedżerskie - stacjonarne, I stopnia
 • International Business Program - studia II stopnia, stacjonarne
 • Environmental Managment - studia II stopnia, stacjonarne

dowiedz się więcej

 


SZKOŁA GŁÓWNA GOSPODARSTWA WIEJSKIEGO STUDIA ZARZĄDZANIE

Kolejną uczelnią państwową, oferującą studia zarządzania i marketingu w Warszawie, jest Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, możecie tu studiować kierunki takie jak:

 • zarządzanie - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • zarządzanie i inżynieria produkcji - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne

dowiedz się więcej

 


AKADEMIA SZTUKI WOJENNEJ STUDIA ZARZĄDZANIE

Akademia Sztuki Wojennej (dawna Akademia Obrony Narodowej) również prowadzi tego typu studia na Wydziale zarządzania i dowodzenia, na którym to możecie podjąć kształcenie w Katedrze Zarządzania Organizacjami Publicznymi, Katedrze Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz w Katedrze Systemów Zarządzania i Dowodzenia. Także na Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie możecie wybrać się na studia zarządzania (I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne).

dowiedz się więcej

 


SPOŁECZNA AKADEMIA NAUK W WARSZAWIE STUDIA ZARZĄDZANIE

 • Zarządzanie. Specjalności: Marketing, Zarządzanie organizacjami, Zarządzanie zasobami ludzkimi, Zarządzanie finansami i rachunkowość, Zarządzanie sprzedażą na rynku budowlanym.

dowiedz się więcej 


COLLEGIUM CIVITAS STUDIA ZARZĄDZANIE

Poza uczelniami państwowymi, liczne szkoły niepubliczne prowadzą studia zarządzania i marketingu, część z nich specjalizuje się w przygotowaniu przyszłych maketingowców i twórców reklam, część ukierunkowuje się w stronę kształcenia kadry zarządzającej. I tak na przykład Collegium Civitas, znana szkoła z ciekawej, znanej i praktykującej kadry profesorskiej, zaprasza na studia:

 • Marketing, reklama i nowe media - studia I stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie zasobami ludzkimi - studia I stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie - studia I stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie informacją i komunikacją - studia I stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Biznes i marketing międzynarodowy - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Komunikacja zintegrowana - reklama, Public Relations, branding - studia I stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Marketing terytorialny - studia I stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Socjologia biznesu i zarządzania - studia I stopnia, stacjonarne i niestacjonarne

 


UCZELNIA ŁAZARSKIEGO STUDIA ZARZĄDZANIE

Uczelnia Łazarskiego oferuje:

 • Zarządzanie - studia I stopnia, stacjonrne i w trybie e-learning
 • Zarządzanie ochroną zdrowia - studia II stopnia
 • Zarządzanie projektami - studia II stopnia, stacjonarne i w trybie e-learning
 • Kapitał ludzki w organizacji - studia II stopnia, stacjonarne i w trybie e-learning
 • Ekonomia menedżerska - studia II stopnia, stacjonarne i w trybie e-learning

 


WYŻSZA SZKOŁA MENEDŻERSKA STUDIA ZARZĄDZANIE

Dedykowana studiom zarządzania i marketingu uczelnią jest Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie, kształcąca przyszłych liderów przedsiębiorczości, oferuje ona studia zarządzania w specjalnościach:

 • eMarketing i Social Media - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Marketing - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Przedsiębiorczość międzynarodowa - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie administracją publiczną w Unii Europejskiej - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie działalnością innowacyjną - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie funduszami europejskimi - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie przedsiębiorstwem w zintegrowanej Europie - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie w bankowości i finansach - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie zasobami ludzkimi - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie państwem - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Menedżer biznesu - studia I stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Organizacja i zarządzanie w turystyce - studia I stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Rachunkowości i controlling - studia I stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie instytucjami i organizacjami lotniczymi - studia I stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Dyplomacja europejska - studia II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Integracja i bezpieczeństwo europejskie - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Komunikacja społeczna - studia II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Marketing polityczny - studia II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Negocjacje w dyplomacji - studia II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Przywództwo w biznesie - studia II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Rachunkowość i audyt - studia II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Systemy informacyjne zarządzania - studia II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie komunikacją wizualną - studia II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie projektami - studia II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie transportem lotniczym - studia II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne

 


WYŻSZA SZKOŁA EKOLOGII I ZARZĄDZANIA STUDIA ZARZĄDZANIE

Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie również podjęła trud kształcenia przyszłej kadry zarządzającej i oferuje takie kierunki jak:

 • Organizacja eventów, koncertów i imprez sportowych - studia I stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie ochroną zdrowia i danymi medycznymi - studia I stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Biznes międzynarodowy - studia I stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Grafika komputerowa i media społecznościowe
 • Logistyka przedsiębiorstwa - studia I stopnia inżynierskie, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie przedsiębiorstwem - studia I stopnia inżynierskie, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie bezpieczeństwem i ryzykiem w biznesie - studia I stopnia inżynierskie, stacjonarne i niestacjonarne
 • Ochrona biosfery i zarządzanie ochroną środowiska - studia I stopnia inżynierskie, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie transportem i logistyka - studia II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie przedsiębiorstwem produkcyjnym - studia II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie marką przedsiębiorstwa produkcyjnego - studia II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne

 


AKADEMIA LEONA KOŹMIŃSKIEGO STUDIA ZARZĄDZANIE

Cenioną uczelnią prywatną, która również kształci przyszłych liderów i posiada w swej ofercie liczne studia współorganizowane z ważnymi uczelniami zagranicznymi, jest Akademia Leona Koźmińskiego, na której to możecie podjąć studia na kierunkach:

 • Zarządzanie - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie - socjologia biznesu i mediów - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Psychologia w zarządzaniu - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Bachelor in managment - studia I stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Double degree bachelor in managment with professional placement - studia I stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Double degree bachelor in managment with kedge business school - studia I stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Double degree bachelor in managment with euopean business school - studia I stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Master in managment - studia II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie w wirtualnym środowisku - studia II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Administracja - zarządzanie publiczne, e-administracja - studia II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Master in interbational business&managment z University of Bradford - studia II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Master in managment with Grenoble School of Managment - studia II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Double degree master in managment with Lancaster University Managment School - studia II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Master in managment in virtual environments - studia II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne

 


UCZELNIA TECHNICZNO HANDLOWA STUDIA ZARZĄDZANIE

Na Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie realizowane są kierunki takie jak:

 • Zarządzanie w specjalnościach: kryminologia i kryminalistyka w zarządzaniu bezpieczeństwem, administracja rządowa i samorządowa, e-marketing i nowe media, HR manager, prawo w biznesie, transport-spedycja-logistyka (TSL), zarządzanie w IT, doradztwo i consulting, negocjacje i sprzedaż, psychologia w biznesie, zarządzanie i PR w przedsiębiorstwie, administracja rządowa i samorządowa - studia I i II stopnia
 • Bezpieczeństwo wewnętrzne, spec. zarządzanie bezpieczeństwem państwa - studia I i II stopnia

 


WYŻSZA SZKOŁA PEDAGOGICZNA STUDIA ZARZĄDZANIE

Wyższej Szkole Pedagogicznej im. J. Korczaka w Warszawie możecie również realizować ciekawy kierunek - zarządzanie projektami społecznymi, to bardzo przydatny kierunek prowadzony przy kierunkach polityka społeczna i praca socjalna. Polecamy wszystkim miłośnikom działań społecznych, kulturalnych, animatorów zajęć dla dorosłych i dla dzieci.

Poza wymienionymi uczelniami warto również przyjrzeć się ofertom uczelni takich jak Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie, Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji, Akademia Finansów i Biznesu Vistula, Europejska Wyższa Szkoła Informatyczno-Ekonomiczna, Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego, Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna im. Bolesława Prusa, Wyższa Szkoła Handlu i Finansów Międzynarodowych im. Fryderyka Skarbka, Wyższa Szkoła Informatyki, Zarządzania i Administracji w Warszawie oraz Wyższej Szkoły Komunikowania i Mediów Społecznych im. Jerzego Giedroycia, na której to realizowany jest ciekawy kierunek łączący psychologię komunikowania z zarządzaniem.

 TEMATY POWIĄZANE

 

 

Komentarze (80)

Kacper odpowiedz

Studiuję na Vistuli od października i jestem bardzo zadowolony! Swietnie przygotowana kadra i ciekawe zajęcia

krzys odpowiedz pokaż odpowiedzi (17)

Jakie jest czesne za ten kierunek?

DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: krzys odpowiedz

Witaj, krzys! Wszystkie informacje dotyczące opłat za czesne znajdują się na naszej stronie internetowej. Wystarczy wybrać interesujący Cię kierunek i kliknąć w zakładkę ''Cennik''. Znajdziesz tam podział na raty. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

kronol W odpowiedzi do: DoradcaOnlineVistula odpowiedz

opłaty ratalne są oprocentowane czy nie?

Jola W odpowiedzi do: kronol odpowiedz

W sumie dobre pytanie, fajnie gdyby były 0% ale chyba to nierealne... Z drugiej strony dobrze jeżeli w ogóle istnieją, bo nie każdego stać na taki jednorazowy spory wydatek

DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: kronol odpowiedz

Witaj, kronol! Jeśli jesteś zainteresowany wysokością opłat za czesne zapraszam na naszą stronę internetową. Wybierając odpowiadający Tobie kierunek, w zakładce ''Cennik'' zobaczysz od razu kwotę. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Wiola W odpowiedzi do: Jola odpowiedz

@Jola raczej jest to realne, przynajmniej tak było na mojej poprzedniej uczelni, mimo rat nic nie dopłacałam, nie wiem jak tutaj jest trzeba by było sprawdzić na ich stronie @Jola prawda co jak co studia to ogromny wydatek jeszcze jak się wynajmuje mieszkanie i płaci za studia to i tak może być ciężko mimo pracy

kleks W odpowiedzi do: Wiola odpowiedz

@wiola niestety nikt nie mówił ze dorosłe zycie jest proste, ale jest promocja na start 1000 zł dla studentów vistuli, ale nie wiem czy jest to dla wszystkich czy jakas ograniczona pula jest @doradco jak to wlasnie jest z tą promocja mozna sie jeszcze na nia zalapac ?

Jola W odpowiedzi do: kleks odpowiedz

@kleks a o co dokładniej chodzi z tą promocją ? To jakaś czasowa akcja? Wiesz do kiedy trwa? @wiola no właśnie, do tego jak ktoś nie jest z Wawy to już samy wynajem nieźle po kieszeni może pociągnąć, więc w sumie każda rzecz na której można przyoszczędzić jest warta sprawdzenia.

DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: kleks odpowiedz

Witaj, kleks! Niestety promocja 1000zł na start dobiegła końca. Jednak nic straconego. Dalej można skorzystać z promocji 3x0. Czy chcesz poznać szczegóły? Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: Jola odpowiedz

Witaj, Jola! Była to czasowa promocja i upoważniała do obniżenia płatności za czesne o 1000zł. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

edyp W odpowiedzi do: DoradcaOnlineVistula odpowiedz

Na jakiej zasadzie działa ta promocja?

DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: edyp odpowiedz

Witaj, edyp! Korzystając z promocji 3x0 otrzymujesz możliwość całkowitego obniżenia opłat, tzn. 0 zł za wpłatę rekrutacyjną, 0 zł za wpłatę wpisową oraz 0 zł za pierwszy miesiąc studiów. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Sonia W odpowiedzi do: DoradcaOnlineVistula odpowiedz

@doradcaonlinevistula a czy ta promocja 3x0 dotyczy jakiś konkretnych kierunków? @doradcaonlinevistula zastanawiam się jeszcze czy aby zapisać się na drzwi otwarte trzeba jakąś opłatę uiścić?

DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: Sonia odpowiedz

Witaj, Sonia! Nie, promocja nie jest skierowana do konkretnych kierunków. Jednak warto się pośpieszyć, ponieważ zostało już tylko kilka dni na jej skorzystanie. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: Sonia odpowiedz

Witaj, Sonia! Kolejna odsłona Dni Otwartych na naszej uczelni rozpoczyna się 21 września i tak jak poprzednie ''edycje'' jest ona darmowa. Ponadto uczestnicząc w nich możesz odebrać wyjątkowy prezent - 50% zniżki na pierwszy rok studiów. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

olek W odpowiedzi do: DoradcaOnlineVistula odpowiedz

Czy dla osób spoza dni otwartych też są przewidziane jakieś zniżki?

DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: olek odpowiedz

Witaj, olek! Jeszcze przez 2 dni (do 15.09.20r.) przewidziana jest promocja 3x0 dla naszych nowych studentów. Dzięki niej można obniżyć koszty nauki. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Zuza W odpowiedzi do: DoradcaOnlineVistula odpowiedz

@doradca a czy jest taka możliwość , żeby opłata za czesne wzrosła w trakcie semestru? Czy mamy jakąś gwarancję niezmienności ceny ?

DoradcaOnlineVistula odpowiedz

Witaj, burn! Każdy ma równe szanse, wystarczą chęci i zaangażowanie :) Biuro, o którym piszesz, to Biuro Karier. Pomagamy studentom w znalezieniu ciekawych ofert pracy, staży czy też praktyk. Ofert jest bardzo dużo, więc każdy wśród nich jest w stanie znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

burn odpowiedz pokaż odpowiedzi (9)

@Doradca 90% to bardzo ciekawy wynik i duża szansa na sukces. @Kasia jest specjalne biuro które pomaga absolwentom i nie tylko w temacie pracy.

Jola W odpowiedzi do: burn odpowiedz

Ale chyba na każdej uczelni jest takie biuro, które pomaga studentom w znalezieniu pracy czy staży ?:)

DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: Jola odpowiedz

Witaj, Jola! Wsparcie studentów w poszukiwaniu pracy i rozwoju kariery powinno leżeć w zadaniach uczelni. Nasza uczelnia ciągle pomaga studentom. Poza ofertami pracy, staży czy też praktyk oferujemy pomoc w napisaniu CV, listu motywacyjnego czy też pomoc w przygotowaniu się do rozmowy kwalifikacyjnej. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

adam W odpowiedzi do: DoradcaOnlineVistula odpowiedz

Czy ta pomoc jest w formie biura karier czy może w ramach zajęć dodatkowych dla studentów?

DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: adam odpowiedz

Witaj, Adam! Pomaganiem w pisaniu CV czy też w znalezieniu ciekawych ofert dla naszych studentów zajmuje się Biuro Karier. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

kronol W odpowiedzi do: DoradcaOnlineVistula odpowiedz

Czy w ramach jakiś zajęć czy po prostu mozna przyjsc i poprosić o pomoc?

Jola W odpowiedzi do: DoradcaOnlineVistula odpowiedz

@Doradca a jak dokładnie wygląda proces, szukania,wyboru i aplikacji na dane stanowisko? Do jakiego momentu biuro karier pośredniczy?

DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: kronol odpowiedz

Witaj, kronol! Jeśli potrzebujesz pomocy w każdym momencie możesz przyjść do naszego Biura Karier. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

edyp W odpowiedzi do: Jola odpowiedz

Własnie.. dobre pytanie. Może studenci są jakoś uprzywilejowani lub te staże są jedynie dla studentów vistula?

Zuza W odpowiedzi do: edyp odpowiedz

@doradca a z jakimi firmami współpracujecie pod kątem zrobienia stażu/ praktyk ? Czy są jakieś firmy, kt.óre stale przyjmują studentów od Vistuli ?

Tymek odpowiedz pokaż odpowiedzi (22)

Czy są jakieś dni otwarte planowane? Jak tak to kiedy?

koles W odpowiedzi do: Tymek odpowiedz

z tego co czytałem to są. Nie pamiętam kiedy. @Tymek, a wiesz może, czy jest opcja rat za semestr?

DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: Tymek odpowiedz

Witaj, Tymek! Dni otwarte zakończyły się w dniu 4 lipca bieżącego roku i były w postaci webinarów. Czy zdążyłeś wziąć w nich udział? Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Kasia W odpowiedzi do: koles odpowiedz

@koles nie no na pewno jest taka opcja, raczej na każdej uczelni jest opcja ratalna za semestr. Nie ukrywajmy są to spore pieniądze, więc nie każdego stać żeby zapłacić z góry

DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: koles odpowiedz

Witaj, koles! Opłaty za czesne można rozłożyć na raty. Czy jesteś zainteresowany studiowaniem na naszej uczelni? Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

koles W odpowiedzi do: Kasia odpowiedz

super dziekuje za odpowiedz. a wiadomo czy raty sa na 12 miesięcy czy tylko na okres semestru?

DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: koles odpowiedz

Witaj, koles! Możesz zapłacić za cały rok bądź semestr z góry bądź rozłożyć opłaty za czesne na 10 równych rat. Cena zależy od kierunku, który wybierzesz. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Tymek W odpowiedzi do: DoradcaOnlineVistula odpowiedz

Tak. Udało mi się załapać. Całkiem ciekawe rozwiązanie. Na pewno dla osób spoza WWA jest niezwykle wygodne.

Tymek W odpowiedzi do: DoradcaOnlineVistula odpowiedz

Co w przypadku gdy nie zaliczę semestru, a zapłacę za cały rok z góry?

DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: Tymek odpowiedz

Witaj, Tymek! Jeśli nie będziesz chciał kontynuować nauki zaległa opłata zostanie Ci zwrócona. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Natasza W odpowiedzi do: Tymek odpowiedz

@Tymek i co podobała Ci się taka forma dni otwartych czy jesteś raczej tradycjonalistą i wolisz w standardowy sposób?

cykor W odpowiedzi do: Natasza odpowiedz

@natasza Ciekawe rozwiązanie i napewno bezpieczne patrząc na aktualną sytuację ;d @Tymek wydaje mi się, że to nie ma nic do rzeczy że nie zaliczysz i musisz się ubiegać o jakieś dodatkowe poprawki. byłeś chodziłeś więc logiczne że musisz zapłacić :)

DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: Natasza odpowiedz

Witaj, Natasza! Niestety ze względu na obecną sytuację w Polsce bezpieczniejszym było zrobienie dni otwartych w sposób online. Mam nadzieję, że udało nam się oddać ich charakter również i w takiej formie oraz zaciekawić przyszłych studentów. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: cykor odpowiedz

Witaj, cykor! Oczywiście jeśli ktoś nie zaliczył semestru, a chce kontynuować naukę, musi się starać o egzaminy poprawkowe. To, że ktoś zapłacił za cały rok z góry nie zwalnia go z obowiązku zaliczenia zaległego materiału. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

cykor W odpowiedzi do: DoradcaOnlineVistula odpowiedz

więc jest tak jak myślałem. w sumie wszędzie tak jest. @dni otwarte online to ciekawa sprawa patrząc na to co się dzieje. bezpieczeństwo najważniejsze

DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: cykor odpowiedz

Witaj, cykor! Nie możemy pozwolić na to, by osoby, które nie zaliczyły semestru i nie przeszły egzaminu poprawkowego studiowały dalej na roku wyżej. Jesteśmy sprawiedliwi wobec wszystkim naszych studentów. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

krzys W odpowiedzi do: DoradcaOnlineVistula odpowiedz

Rozumiem że urlopy dziekańskie również funkcjonują na tej uczelni?

DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: krzys odpowiedz

Witaj, krzys! Tak, urlopy dziekańskie u nas również obowiązują :) Są na dokładnie takich samych zasadach jak na innych uczelniach. Czy chciałbyś się dowiedzieć czegoś więcej na ten temat? Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

zerg W odpowiedzi do: DoradcaOnlineVistula odpowiedz

@krzys myślisz o uczelni i od razu o urlopie :D? @Doradca na Waszej uczelni chyba są takie same dogodności co na innych zgadza się? mam na myśli urlop czy stypendium itd.

Lola W odpowiedzi do: zerg odpowiedz

@zerg to raczej spotkasz na każdej uczelni, nie słyszałam żeby któraś tego nie miała no chyba że takie znasz ;) @zerg wiadomo lepiej się zabezpieczyć, w sumie życie jest pełne niespodzianek

DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: zerg odpowiedz

Witaj, zerg! Oczywiście nasza uczelnia daje studentom możliwość wzięcia urlopu dziekańskiego czy też różnych stypendiów. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Zocha W odpowiedzi do: DoradcaOnlineVistula odpowiedz

Dobrze, że jest taka możliwość. Cieszę się że wybrałam i trafiłam tak dobrze.

DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: Zocha odpowiedz

Witaj, Zocha! Cieszę się, że jesteś zadowolona z wyboru uczelni. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ola odpowiedz pokaż odpowiedzi (25)

Kierunek jak kierunek bardzo "modny" jednak czy tylko po tym kierunku jest szansa na znalezienie jakiejś roboty z tym związane ? Raczej sama szkoła nie wystarczy tutaj chyba warto sobie dorobić jakieś kursy

DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: Ola odpowiedz

Witaj, Ola! Aż 90% absolwentów naszej uczelni znajduje pracę w zawodzie, także każdy ma szansę. Jeśli interesuje Cię ten kierunek to nie ma co zwlekać, możesz aplikować już dziś. Nasze Biuro Rekrutacji jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. Serdecznie zapraszamy! Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Kasia W odpowiedzi do: DoradcaOnlineVistula odpowiedz

@Ola o jakich kursach mówisz? Bo wg mnie to kursy robisz w ramach poszerzenia wiedzy z danej dziedziny, która Cię interesuje. A rozeznanie zdobywasz właśnie na studiach i sprawdzasz co Cię dokładnie interesuje a co niekoniecznie. @DoradcaOnlineVistula a czy wasza uczelnia pomaga w jakiś sposób znaleźć pracę albo załapać się na staże? Czy studenci są pozostawieni sami sobie w tym temacie?

DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: Kasia odpowiedz

Witaj, Kasia! Na naszej uczelni są dostępne przeróżne kursy dla studentów. Dostępna lista znajduje się na naszej stronie internetowej. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: Kasia odpowiedz

Witaj, Kasia! Zadaniem Biura Karier jest pomoc studentom w znalezieniu ciekawych ofert pracy, staży czy też praktyk. Co miesiąc otrzymujemy mnóstwo nowych ofert. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ola W odpowiedzi do: DoradcaOnlineVistula odpowiedz

@Doradca a czy w biurze karier jest możliwość przygotowania odpowiedniego CV ? W końcu to nasza wizytówka. @Kasia oczywiście zgadzam sie, ale po ukończeniu kierunku warto mieć coś jeszcze oprócz papier ze szkoły tylko, wiesz jaki staż, prkatykę itp

DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: Ola odpowiedz

Witaj, Ola! Oczywiście nasze Biuro Karier pomaga studentom w napisaniu CV oraz w przygotowaniu się do rozmowy. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ola W odpowiedzi do: DoradcaOnlineVistula odpowiedz

@Doradca o no to fajnie, bo jednak napisanie CV, które będzie przykuwało uwagę jest ciężkie do napisania przynajmniej tak mi się wydaje. No i rozmowa o pracę, to jest ciężki orzech do zgryzienia. Jak z kontaktami z ludźmi nie mam najmniejszego problemu, tak rozmowa jest dla mnie strasznie stresująca :(

tymek W odpowiedzi do: Ola odpowiedz

Dobre CV i doświadczenie jako zawsze same się obronią niezależnie od rozmowy :) Aczkolwiek jeszcze lepiej jest jak można po uczelni za wstawiennictwem jakiegoś profesora, który prowadził zajęcia zdobyć fajną posadę na początek za więcej niż niższa krajowa.

DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: Ola odpowiedz

Witaj, Ola! Nie martw się - nie Ty jedyna masz z tym pewien kłopot, dlatego też w Biurze Karier dokładnie tłumaczymy studentom w jaki sposób napisać CV, co warto w nim zawrzeć i w jaki sposób przykuć uwagę potencjalnego pracodawcy. Pomagamy studentom pokonać stres przed rozmową kwalifikacyjną i dajemy im cenne wskazówki. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

jarek W odpowiedzi do: tymek odpowiedz

@tymek dobre cv do klucz, żeby zostać zauważonym. Reszta już tylko zależy od Nas samych. @ Ola wiele osob ma z tym problem. Polecam poczytać troche lektury i zobaczyć filmiki na yt :)

Ewelina W odpowiedzi do: jarek odpowiedz

@jarek Wydaje mi się, że i CV i rozmowa mają takie samo znaczenie, bo jeżeli jesteś słaby w nawiązywaniu znajomości a pracodawca szuka kogoś z kim od razu znajdzie wspólny język i jest to dla niego mega ważny aspekt to nawet dobre CV zostanie odłożone na bok z nadzieją, na kogoś lepszego ;P @DoradcaOnlineVistula A czy współpracujecie może z jakimiś firmami u których można odbyć praktyki ?

Tymek W odpowiedzi do: Ewelina odpowiedz

W pracy masz być ekspertem od swoich obowiązków, a nie ziomalem. Jak pracodawca szuka kogoś do nawiązywania kontaktów (pod warunkiem, ze nie jest to praca związana z sprzedażą obnośną lub kontaktem z klientem) to lepiej sobie go odpuścić.

DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: Ewelina odpowiedz

Witaj, Ewelina! Jak najbardziej. Lista logotypów firm z którymi współpracujemy znajduje się na naszej stronie internetowej. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ewelina W odpowiedzi do: Tymek odpowiedz

No miałam na myśli właśnie pracę z klientem, jak chcesz pracować w takiej formie, albo jako jakiś np przedstawiciel handlowy to musisz umieć rozmiawiać z ludźmi.

Ewelina W odpowiedzi do: DoradcaOnlineVistula odpowiedz

@DoradcaOnlineVistula a w jaki sposób oferty pracy sa przekazywane studentom? Jest to gdzieś wywieszone i na zasadzie kto pierwszy ten lepszy ?

DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: Ewelina odpowiedz

Witaj, Ewelina! To, o czym piszesz, to tak zwane kompetencje miękkie. Na naszej uczelni stawiamy przede wszystkim na praktykę, dlatego też i tego uczymy naszych studentów. Sama wiedza teoretyczna to za mało, jeśli ktoś nie potrafi przekonać do siebie innych. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: Ewelina odpowiedz

Witaj, Ewelina! Oferty znajdują się na naszej stronie internetowej, można je również zobaczyć stacjonarnie. Są wywieszane na tablicy informacyjnej obok Biura Karier. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

krzys W odpowiedzi do: DoradcaOnlineVistula odpowiedz

A czy można jakis link poprosić?

DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: krzys odpowiedz

Witaj, krzys! Po kliknięciu w ten link a następnie kliknięcie w napis ''TUTAJ'' pozwoli Ci szybko przeglądać dostępne oferty pracy https://www.vistula.edu.pl/student/biuro-praktyk-karier/oferty-praktyk-stazy Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

czarek W odpowiedzi do: DoradcaOnlineVistula odpowiedz

@doradca dobrze, że uczelnai stawia na praktyke, a nie uczenie się teorii, która się nie sprawdza... @krzys nie martw się o pracę, nie jest tak ciężko jak kiedyś.

DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: czarek odpowiedz

Witaj, czarek! Oczywiście teoria też jest w naszym programie nauczania, ponieważ nie można jej pominąć i również jest ważna, jednak nasi wykładowcy stawiają przede wszystkim na wiedzę praktyczną. Czy planujesz podjąć naukę na naszej uczelni? Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

adam W odpowiedzi do: czarek odpowiedz

Chyba jest nawet ciężej niż było. Teraz trzeba bardzo dokładnie dobierać studia i to co sie podczas tych studiów robi żeby potem się nie zdziwić

olek W odpowiedzi do: adam odpowiedz

Tak było zawsze tylko nikt o tym może tak głośno nie mówił. Poza tym teraz wiadomo że wykształcenie jest przydatne ale to doświadczenie się liczy.

DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: adam odpowiedz

Witaj, Adam! Dlaczego uważasz, że jest trudniej? Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: olek odpowiedz

Witaj, Olek! Zarówno doświadczenie jak i wykształcenie jest brane pod uwagę przez potencjalnego pracodawcę. Wszystko również zależy od pracy i posady, o jaką się starasz. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

DoradcaOnlineVistula odpowiedz

Witam! W ramach kampanii informacyjnej mam zaszczyt zostać Waszym Doradcą Online. Chętnie odpowiem na wszystkie nurtujące pytania dotyczące studiowania na naszej uczelni. Zachęcam do podjęcia dyskusji. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula