Studia zarządzanie Warszawa

Studia zarządzanie Warszawa

Studia zarządzanie Warszawa

Największy wybór studiów

z grupy zarządzanie w Warszawie

Odkryj kierunki z grupy zarządzanie i sprawdź gdzie możesz studiować 

Studia zarządzanie Warszawa | woj. mazowieckie

Studia z grupy kierunków zarządzania i marketingu wciąż cieszą się ogromną popularnością, zapotrzebowanie rynku na wykształconych specjalistów w tej dziedzinie rośnie, tak jak i rośnie liczba uczelni, na których to można podjąć takie studia. W Warszawie jest ich już 28…! Studia zarządzania i marketingu to przede wszystkim zdobywanie wiedzy na temat działania przedsiębiorstw i instytucji, a także ćwiczenie umiejętności diagnozowania, analizowania i raportowania zmian z zakresu gospodarowania zasobami ludzkimi, jak i finansowymi, rzeczowymi, czy informacjami. Marketingowcy to również osoby, które dość dobrze rozumieją, na czym polega tworzenie wizerunku firmy, jak należy to robić oraz czego warto unikać, by nie pogrążyć własnej firmy.

Strategie marketingowe to dla absolwentów studiów zarządzania i marketingu przysłowiowa pestka! Istota prawidłowości funkcjonowania firm małych, jak i dużych to główny temat rozważań naukowych, prowadzonych na uczelni. Ale nie jedyny temat - studia zarządzania są znacznie szersze. Zajmują się bowiem człowiekiem z socjologicznego punktu widzenia - analizą zachowań, reakcji, emocjami, jakie wywołują dane zjawiska społeczne, bez wiedzy o sposobie funkcjonowania ludzi, wiedza teoretyczna - ekonomiczna na nic się nie zda przyszłym zarządcom i marketerom. To człowiek w tym całym systemie organizacyjnym jest najważniejszy, a cały proces dostosowywania zasad funkcjonowania przedsiębiorstwa powinien być w pełni kompatybilny z zespołem ludzi, którzy pracują na rzecz wypracowywania wspólnego celu, opracowanego przez właściciela firmy.

Studia zarządzania i marketingu w Warszawie mają specyficzny wymiar przez wzgląd na fakt, że odbywają się w stolicy naszego państwa - w mieście, w którym przedsiębiorczość rozkwita, ma wymiar międzynarodowy, wciąż powstają tu nowe firmy, a rynek jeszcze nie jest przesycony. To daje szerokie możliwości odbywania praktyk i staży w trakcie studiów oraz umożliwia znalezienie dobrze płatnej pracy. Warszawa zwiększa szanse na pozytywny rozwój kariery zawodowej, jak i przyspiesza życiowe tempo. Tutaj lepiej się nie zagapić i nie przespać swojego momentu!

ZOBACZ, NA JAKICH UCZELNIACH W WARSZAWIE SĄ STUDIA ZARZĄDZANIE I MARKETING

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

KIERUNKI Z GRUPY ZARZĄDZANIE W WARSZAWIE

zarządzanie
Rozwiń

Rekrutacja na studia zarządzanie w Warszawie

Na studia zarządzania i marketingu obowiązuje konkurs świadectw, popularna forma rekrutacji na najpopularniejszych kierunkach studiów. Dlatego warto porządnie przygotować się do egzaminów maturalnych, by zaraz po liceum dostać się na wymarzony kierunek i na wybraną przez siebie uczelnię.

Rekrutacja na studia zarządzania i marketingu jest bardzo różna - każda uczelnia wybiera inny przedmiot, który ma najwyższą wagę w procesie decyzyjnym, i tak jedni wymagają dobrze zdanej matury z wiedzy o społeczeństwie, inni z geografii. Standardowe przedmioty brane pod uwagę to oczywiście język polski, język obcy oraz matematyka! Tak, zarządzający musi umieć porządnie liczyć! Lepiej dokładnie sprawdźcie wymogi wybranej przez siebie uczelni, by jak najtrafniej wcelować w proces rekrutacyjny!

szczegółowe wymagania na uczelniach

ZOBACZ, CO WYBIERAJĄ INNI

POKAŻ WSZYSTKIE

Studia zarządzanie niestacjonarne w Warszawie

Czy aby podjąć studia z zakresu zarządzania należy wyróżniać się określonymi cechami? Naturalnie, pewnych umiejętności nabędzie się podczas studiów, ale rzeczywiście aby łatwiej przejść proces kształcenia, zwłaszcza w trybie niestacjonarnym, warto posiadać pewne zdolności.

Niestacjonarne studia zarządzania w Warszawie wymagają na początku śmiałości w podejmowaniu decyzji, ponieważ niezliczona ilość stołecznych szkół wyższych oferuje kształcenie, proponując różnorodne kierunki i przyporządkowane nim specjalności. Przestrzeń kształcenia jest bogata, w ramach której niestacjonarnie studiować można Zarządzanie, Zarządzanie finansami i rachunkowość, czy Zarządzanie- socjologię biznesu i mediów. Biorąc za przykład pierwszy wymieniony kierunek, to niezależnie od uczelni, a także trybu nauki cel kształcenia w jego zakresie jest taki sam, czyli nie ma znaczenia czy studiujemy stacjonarnie i niestacjonarnie, ponieważ nauka ma poprowadzić nas do tych samych efektów.

Gdzie zatem szukać różnic w przypadku zarządzania? W samym odbywaniu studiów? Studenci niestacjonarni, wybierający formę zaoczną uczęszczają na zajęcia w ramach zjazdów, które organizowane są w weekendy, zazwyczaj co dwa tygodnie i w porównaniu do kolegów ze studiów dziennych opracowują bardziej skondensowany materiał. Co się z tym wiąże, część wiadomości muszą przyswoić sami, we własnym zakresie, bez pomocy wykładowcy. I tutaj warto powrócić do umiejętności pomagających w studiach niestacjonarnych. Przyda się samodyscyplina, zarządzanie czasem, dobra organizacja pracy własnej i skrupulatność.

POPULARNE KIERUNKI Z GRUPY ZARZĄDZANIE NIESTACJONARNE W WARSZAWIE

STUDIA ZARZĄDZANIE I MARKETING W WARSZAWIE - PODYPLOMOWE

2
A
B
C
D
E
H
I
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
W
Z
Rozwiń

Praca po studiach z grupy kierunków zarządzanie

Studia zarządzania i marketingu to wspaniały wybór dla przedsiębiorczych osób, które same zamierzają w przyszłości prowadzić firmę, jak i którym biznes chodzi po głowie, ale jeszcze pomysły się nie zrodziły. Przed otworzeniem własnej działalności dobrze jest porozglądać się, jak działają duże przedsiębiorstwa i małe firmy rodzinne - taką wiedzę właśnie zdobędziecie na tego typu studiach w Warszawie.

Marketingowiec, jak i zarządzający zasobami ludzkimi, czy procesami powinien przede wszystkim posiadać umiejętności organizacyjne - świadome i sprawne zarządzanie czasem, powinny Wam one ułatwić organizację swojego studenckiego czasu - mam tu na myśli przede wszystkim organizację swoich praktyk, staży, a nawet i dodatkowych zajęć i kursów, które mogą pomóc Wam w zdobyciu dobrze płatnej pracy. Po skończeniu studiów z zakresu zarządzania i marketingu możecie starać się o zatrudnienie jako specjalista i menedżer w różnego rodzaju przedsiębiorstwach. Również administracja państwowa oferuje zatrudnienie wykształconych w tym kierunku osób. Niektóre ze specjalizacji kierunków, jak widzieliście w naszej rozpisce, wręcz zachęcają do podjęcia tematu administracji w kontekście zarządzania i marketingu.

Świetnie również sprawdzicie się w marketingu politycznym - jeśli tylko załapiecie przysłowiowego bakcyla to świat polityki stanie się Waszym chlebem powszednim, a i kto wie, czy w przyszłości to nie Wy będziecie odpowiedzialni za kampanie wyborcze Prezydentów i Premierów! Studia zarządzania i marketingu to okazja do zapoznania najróżniejszych technik reklamowych i narzędzi ku ich wykorzystaniu. Marketing stanowi o sile przekazu, dlatego bez niego, praktycznie żadna nowo-powstająca firma nie ma szans na wtargnięcie na rynek, a te, które istnieją i lekceważą nowe zasady marketingowe nie będą za chwilę miały racji bytu, dlatego uważamy, że studia zarządzania i marketingu otwierają świetlaną ścieżkę zawodową ich absolwentom. Tylko oczywiście nie zapominajcie, że to pomysł na siebie decyduje, czy ów ścieżkę będzie Wam dane poznać! 

POZOSTAŁE UCZELNIE W WARSZAWIE NA KTÓRYCH SĄ STUDIA Z GRUPY ZARZĄDZANIE

WARTO TO WIEDZIEĆ

 


SZKOŁA GŁÓWNA HANDLOWA STUDIA ZARZĄDZANIE

Studia z grupy kierunków zarządzanie i marketing możecie realizować, tak jak już wspominaliśmy, na 28 różnych uczelniach w Warszawie - publicznych i niepublicznych. Najbardziej znaną i cenioną za tego rodzaju studia uczelnią jest Szkoła Główna Handlowa specjalizująca się w kierunkowym kształceniu kadry menedżerskiej. To uczelnia państwowa, na której możecie podjąć studia:

 • Zarządzanie - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Analiza danych - big data - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Global Business, Finance and Governance (BA) - studia I stopnia, stacjonarne, niestacjonarne, w języku angielskim
 • International Economics (BA) - studia I stopnia, stacjonarne, niestacjonarne, w języku angielskim
 • Management (BA) - studia I stopnia, stacjonarne, niestacjonarne, w języku angielskim
 • Quantative Methods in Economics and Information Systems (BA) - studia I stopnia, stacjonarne, niestacjonarne, w języku angielskim
 • CEMBA - to program kształcenia realizowany w języku angielskim we współpracy z The Universite du Quebec a Montreal (UQAM)
 • MBA to studia dla osób aktywnych zawodowo, które już ukończyły studia wyższe i mają kilkuletnie doświadczenie, to program specjalizacyjny, prowadzony w języku polskim, będący najwyżej notowanym programem w rankingach Executive MBA
 • Advanced Analytics - studia II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne, w języku angielskim
 • Finance and Accounting with ACCA Qualification (MA) - studia II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne, w języku angielskim
 • Global Business, Finance and Governance (MA) - studia II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne, w języku angielskim
 • International Business - studia II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne, w języku angielskim
 • kierunek menedżerski - studia II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne

dowiedz się więcej

 


UNIWERSYTET WARSZAWSKI STUDIA ZARZĄDZANIE

Na Uniwersytecie Warszawskim, największej publicznej uczelni w Warszawie, możecie podjąć studia zarządzania i marketingu w formie kierunków:

 • Zarządzanie - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Międzykierunkowe Studia Ekonomiczno-Menedżerskie - stacjonarne, I stopnia
 • International Business Program - studia II stopnia, stacjonarne
 • Environmental Managment - studia II stopnia, stacjonarne

dowiedz się więcej

 


SZKOŁA GŁÓWNA GOSPODARSTWA WIEJSKIEGO STUDIA ZARZĄDZANIE

Kolejną uczelnią państwową, oferującą studia zarządzania i marketingu w Warszawie, jest Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, możecie tu studiować kierunki takie jak:

 • zarządzanie - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • zarządzanie i inżynieria produkcji - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne

dowiedz się więcej

 


AKADEMIA SZTUKI WOJENNEJ STUDIA ZARZĄDZANIE

Akademia Sztuki Wojennej (dawna Akademia Obrony Narodowej) również prowadzi tego typu studia na Wydziale zarządzania i dowodzenia, na którym to możecie podjąć kształcenie w Katedrze Zarządzania Organizacjami Publicznymi, Katedrze Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz w Katedrze Systemów Zarządzania i Dowodzenia. Także na Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie możecie wybrać się na studia zarządzania (I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne).

dowiedz się więcej

 


SPOŁECZNA AKADEMIA NAUK W WARSZAWIE STUDIA ZARZĄDZANIE

 • Zarządzanie. Specjalności: Marketing, Zarządzanie organizacjami, Zarządzanie zasobami ludzkimi, Zarządzanie finansami i rachunkowość, Zarządzanie sprzedażą na rynku budowlanym.

dowiedz się więcej 


COLLEGIUM CIVITAS STUDIA ZARZĄDZANIE

Poza uczelniami państwowymi, liczne szkoły niepubliczne prowadzą studia zarządzania i marketingu, część z nich specjalizuje się w przygotowaniu przyszłych maketingowców i twórców reklam, część ukierunkowuje się w stronę kształcenia kadry zarządzającej. I tak na przykład Collegium Civitas, znana szkoła z ciekawej, znanej i praktykującej kadry profesorskiej, zaprasza na studia:

 • Marketing, reklama i nowe media - studia I stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie zasobami ludzkimi - studia I stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie - studia I stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie informacją i komunikacją - studia I stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Biznes i marketing międzynarodowy - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Komunikacja zintegrowana - reklama, Public Relations, branding - studia I stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Marketing terytorialny - studia I stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Socjologia biznesu i zarządzania - studia I stopnia, stacjonarne i niestacjonarne

 


UCZELNIA ŁAZARSKIEGO STUDIA ZARZĄDZANIE

Uczelnia Łazarskiego oferuje:

 • Zarządzanie - studia I stopnia, stacjonrne i w trybie e-learning
 • Zarządzanie ochroną zdrowia - studia II stopnia
 • Zarządzanie projektami - studia II stopnia, stacjonarne i w trybie e-learning
 • Kapitał ludzki w organizacji - studia II stopnia, stacjonarne i w trybie e-learning
 • Ekonomia menedżerska - studia II stopnia, stacjonarne i w trybie e-learning

 


WYŻSZA SZKOŁA MENEDŻERSKA STUDIA ZARZĄDZANIE

Dedykowana studiom zarządzania i marketingu uczelnią jest Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie, kształcąca przyszłych liderów przedsiębiorczości, oferuje ona studia zarządzania w specjalnościach:

 • eMarketing i Social Media - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Marketing - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Przedsiębiorczość międzynarodowa - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie administracją publiczną w Unii Europejskiej - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie działalnością innowacyjną - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie funduszami europejskimi - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie przedsiębiorstwem w zintegrowanej Europie - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie w bankowości i finansach - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie zasobami ludzkimi - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie państwem - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Menedżer biznesu - studia I stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Organizacja i zarządzanie w turystyce - studia I stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Rachunkowości i controlling - studia I stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie instytucjami i organizacjami lotniczymi - studia I stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Dyplomacja europejska - studia II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Integracja i bezpieczeństwo europejskie - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Komunikacja społeczna - studia II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Marketing polityczny - studia II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Negocjacje w dyplomacji - studia II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Przywództwo w biznesie - studia II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Rachunkowość i audyt - studia II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Systemy informacyjne zarządzania - studia II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie komunikacją wizualną - studia II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie projektami - studia II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie transportem lotniczym - studia II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne

 


WYŻSZA SZKOŁA EKOLOGII I ZARZĄDZANIA STUDIA ZARZĄDZANIE

Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie również podjęła trud kształcenia przyszłej kadry zarządzającej i oferuje takie kierunki jak:

 • Organizacja eventów, koncertów i imprez sportowych - studia I stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie ochroną zdrowia i danymi medycznymi - studia I stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Biznes międzynarodowy - studia I stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Grafika komputerowa i media społecznościowe
 • Logistyka przedsiębiorstwa - studia I stopnia inżynierskie, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie przedsiębiorstwem - studia I stopnia inżynierskie, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie bezpieczeństwem i ryzykiem w biznesie - studia I stopnia inżynierskie, stacjonarne i niestacjonarne
 • Ochrona biosfery i zarządzanie ochroną środowiska - studia I stopnia inżynierskie, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie transportem i logistyka - studia II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie przedsiębiorstwem produkcyjnym - studia II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie marką przedsiębiorstwa produkcyjnego - studia II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne

 


AKADEMIA LEONA KOŹMIŃSKIEGO STUDIA ZARZĄDZANIE

Cenioną uczelnią prywatną, która również kształci przyszłych liderów i posiada w swej ofercie liczne studia współorganizowane z ważnymi uczelniami zagranicznymi, jest Akademia Leona Koźmińskiego, na której to możecie podjąć studia na kierunkach:

 • Zarządzanie - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie - socjologia biznesu i mediów - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Psychologia w zarządzaniu - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Bachelor in managment - studia I stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Double degree bachelor in managment with professional placement - studia I stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Double degree bachelor in managment with kedge business school - studia I stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Double degree bachelor in managment with euopean business school - studia I stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Master in managment - studia II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie w wirtualnym środowisku - studia II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Administracja - zarządzanie publiczne, e-administracja - studia II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Master in interbational business&managment z University of Bradford - studia II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Master in managment with Grenoble School of Managment - studia II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Double degree master in managment with Lancaster University Managment School - studia II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Master in managment in virtual environments - studia II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne

 


UCZELNIA TECHNICZNO HANDLOWA STUDIA ZARZĄDZANIE

Na Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie realizowane są kierunki takie jak:

 • Zarządzanie w specjalnościach: kryminologia i kryminalistyka w zarządzaniu bezpieczeństwem, administracja rządowa i samorządowa, e-marketing i nowe media, HR manager, prawo w biznesie, transport-spedycja-logistyka (TSL), zarządzanie w IT, doradztwo i consulting, negocjacje i sprzedaż, psychologia w biznesie, zarządzanie i PR w przedsiębiorstwie, administracja rządowa i samorządowa - studia I i II stopnia
 • Bezpieczeństwo wewnętrzne, spec. zarządzanie bezpieczeństwem państwa - studia I i II stopnia

 


WYŻSZA SZKOŁA PEDAGOGICZNA STUDIA ZARZĄDZANIE

Wyższej Szkole Pedagogicznej im. J. Korczaka w Warszawie możecie również realizować ciekawy kierunek - zarządzanie projektami społecznymi, to bardzo przydatny kierunek prowadzony przy kierunkach polityka społeczna i praca socjalna. Polecamy wszystkim miłośnikom działań społecznych, kulturalnych, animatorów zajęć dla dorosłych i dla dzieci.

Poza wymienionymi uczelniami warto również przyjrzeć się ofertom uczelni takich jak Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie, Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji, Akademia Finansów i Biznesu Vistula, Europejska Wyższa Szkoła Informatyczno-Ekonomiczna, Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego, Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna im. Bolesława Prusa, Wyższa Szkoła Handlu i Finansów Międzynarodowych im. Fryderyka Skarbka, Wyższa Szkoła Informatyki, Zarządzania i Administracji w Warszawie oraz Wyższej Szkoły Komunikowania i Mediów Społecznych im. Jerzego Giedroycia, na której to realizowany jest ciekawy kierunek łączący psychologię komunikowania z zarządzaniem.

 TEMATY POWIĄZANE

 

 

Komentarze (0)