Studia zarządzanie Lublin

Studia zarządzanie Lublin

Studia zarządzanie Lublin

Największy wybór studiów

z grupy zarządzanie w Lublinie

Odkryj kierunki z grupy zarządzanie i sprawdź gdzie możesz studiować 

Studia zarządzanie Lublin | woj. lubelskie

Masz w sobie konika do bycia zarządzającym, przewodzącym, organizującym członkiem grupy? Funkcja przewodniczącego szkoły albo chociaż klasy nie jest Ci obca? Masz smykałkę do organizowania grupy i realizowania projektów? Przyjrzyj się ofercie studiów zarządzania i marketingu w Lublinie. To grupa kreatywnych, ciekawych kierunków, na których to poznasz tajniki skutecznego współpracowania z ludźmi. Współcześnie zarządzanie stało się pewnego rodzaju ideologią wspomagającą biznes.

Dzięki nauce, badaniom, dowodom, przedsiębiorcy zdobyli cenną broń i cenne techniki do wspierania swoich działań i rozwijania firm. Na studiach zarządzania i marketingu przede wszystkim zdobędziesz wiedzę na temat procesów organizacji, planowania i realizacji działań, a także jak osiągać wypracowane cele! W zależności od specjalizacji kierunku, poznasz różne dziedziny, wymagające wykształconego zarządcy - archiwistykę, politykę, administrację czy tak zwane zasoby ludzkie.

Studia z zarządzania w Lublinie to dość obszerna oferta dla kandydatów chcących pracować w biznesie - czy to prowadząc własną działalność, czy pod okiem pracodawcy. Sprawdźcie ofertę lubelskich uczelni, nie przegapcie spisu studiów podyplomowych - ciekawa opcja dla osób, które ukończą pierwszy stopień studiów!

ZOBACZ, NA JAKICH UCZELNIACH W LUBLINIE SĄ STUDIA ZARZĄDZANIE I MARKETING

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

SPECJALNOŚCI / ŚCIEŻKI KSZTAŁCENIA - KIERUNKI Z GRUPY ZARZĄDZANIE W LUBLINIE

SORTOWANIE:

KIERUNKI Z GRUPY ZARZĄDZANIE W LUBLINIE

Rekrutacja i wymagania na studia z zarządzania w Lublinie

Chcesz dostać się na studia zarządzanie w Lublinie? Postaraj się o dobre wyniki z matury z matematyki, języka polskiego i wiedzy o społeczeństwie lub geografii. To te przedmioty są cenione w ramach konkursu świadectw. Złóż odpowiednie dokumenty do komisji rekrutacyjnej i czekaj na wyniki. Im lepiej zdasz maturę, tym będziesz mieć większe szanse na wpisanie Twojego imienia i nazwiska na listę studentów!

szczegółowe wymagania na uczelniach

Studia zarządzanie niestacjonarne w Lublinie

Zarządzanie jest zagadnieniem, które się zmienia. W obszarze kształcenia przybywa kierunków, dyscyplin i specjalności. Łatwo zauważyć tę tendencję wybierając studia zarządzanie w Lublinie. Do dyspozycji kandydatów jest nie tylko sztandarowy kierunek, jakim jest Zarządzanie, ale także Zarządzanie transportem, spedycją i logistyką, czy Zarządzanie w politykach publicznych. Ale zanim podejmie się ostateczną decyzję na temat tego, w jakim kierunku się kształcić, należy zwrócić uwagę na to, czy poszukiwana przez nas forma niestacjonarna jest możliwa do wybrania. I tutaj bywa różnie. Niestety, nie wszystkie kierunki z obszaru zarządzania dostępne są w formie niestacjonarnej. Dodać musimy także, że w ramach niestacjonarnego kształcenia najczęściej występują studia zaoczne, a studia wieczorowe stanowią tylko niewielki procent.

Jeśli już uda się zdecydować na kierunek w trybie niestacjonarnym, to czego możemy się spodziewać? Po pierwsze, należy zdać sobie sprawę z tego, że studia niestacjonarne są płatne. Ich cena uzależniona jest od uczelni. Po drugie, sam charakter i intensywność nauki wygląda inaczej. Studia zaoczne, bo na nich się skupimy, oznaczają, że studenci biorą udział w zajęciach realizowanych w ramach tzw. zjazdów, organizowanych w weekendy, zazwyczaj co dwa tygodnie. Na tej podstawie wymagana jest od nich niemała samodzielność, ponieważ przez skondensowanie programu nauczania może zabraknąć czasu, aby w trakcie wykładu dogłębniej zająć się wybranym problemem. Ale taka forma studiów ma wiele zalet, zwłaszcza odnosząc się do zarządzania. Studenci rozwijają umiejętności poszukiwania i analizowania informacji, skrupulatności, a także zarządzania czasem.

POPULARNE KIERUNKI Z GRUPY ZARZĄDZANIE NIESTACJONARNE W LUBLINIE

STUDIA ZARZĄDZANIE I MARKETING W LUBLINIE - PODYPLOMOWE

A
C
I
M
N
O
P
S
Z
Rozwiń

Praca po studiach z zarządzania

Gdzie znajdziesz pracę po studiach zarządzanie? Przede wszystkim w większych firmach, korporacjach, agencjach ds. rozwoju i badań czy w agencjach reklamowych. Jeśli zwiążesz swoje studia z marketingiem, to z pewnością zainteresuje Cię praca w agencjach interaktywnych - będziesz projektować i budować strategie marketingowe, widoczność i pozycje marek, czy zajmiesz się analizą i badaniem konkurencji. Ciekawe zajęcia - każde z nich znacząco różni się od siebie. Każdy Klient przynosi nową historię, nowy przypadek do rozpatrzenia.

Podobno praca w agencjach interaktywnych jest jedną z najlepiej ocenianych. Ludzie pracujący w takich agencjach najmniej się stresują i są zadowoleni ze swojego życia. To dość kusząca wizja, czyż nie? Po studiach zarządzania możecie zarządzać swoim teamem kreatywnym, realizować duże projekty sprzedażowe w różnego rodzaju firmach. Jeśli uda Wam się zdobyć nieco doświadczenia na studiach zarządzania to po studiach nie powinniście mieć problemu ze znalezieniem pracy.

Praktycznie w każdej firmie potrzebna jest osoba zarządzająca procesami produkcji, sprzedaży, reklamy a nawet i wizerunku. Studia zarządzania i marketingu szczerze polecamy. Są to jedne z najbardziej perspektywicznych dziś kierunków. Warto jednak się wyspecjalizować w danej dziedzinie - im węższą dziedzinę wybierzecie tym bardziej bezkonkurencyjne będzie Wasze CV!

POZOSTAŁE UCZELNIE W LUBLINIE NA KTÓRYCH SĄ STUDIA Z GRUPY ZARZĄDZANIE

WARTO TO WIEDZIEĆ

 


KATOLICKI UNIWERSYTET LUBELSKI STUDIA ZARZĄDZANIE

Studia zarządzania i marketingu prowadzone są przez Katolicki Uniwersytet Lubelski, możecie tu wybrać kierunki studiów takie jak:

 • zarządzanie - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • zarządzanie dokumentacją i archiwistyka - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • retoryka stosowana - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • zarządzanie i finanse w administracji publicznej - studia podyplomowe
 • zarządzanie i monitoring badań klinicznych - studia podyplomowe
 • zarządzanie zasobami ludzkimi - studia podyplomowe
 • wspomaganie przedsiębiorczości, cz. 1 inicjowanie działalności gospodarczej - studia podyplomowe
 • wspomaganie przedsiębiorczości cz. 2 start-upy i biznesowe wykorzystanie Internetu - studia podyplomowe
 • zarządzanie w administracji - standardy Unii Europejskiej - studia podyplomowe
 • zarządzanie w organizacjach pozarządowych - studia podyplomowe

Dowiedz się więcej>

 


UNIWERSYTET MARIE CURIE SKŁODOWSKIEJ STUDIA ZARZĄDZANIE I MARKETING

Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Marie Curie-Skłodowskiej zaprasza na studia:

 • zarządzanie - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne, spec. reklama i nowoczesne formy komunikacji marketingowej, zarządzanie przedsiębiorstwem, zarządzanie zasobami ludzkimi
 • kierunek prawno-biznesowy - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • zarządzanie turystyką - studia podyplomowe
 • zarządzanie ryzykiem w bezpieczeństwie wewnętrznym Polski - studia podyplomowe
 • zarządzanie procesami logistycznymi - studia podyplomowe
 • business management - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • zarządzanie w politykach publicznych (kierunek praktyczny na Wydziale Filozofii i Socjologii)

Dowiedz się więcej>

Wydział Politologii UMCS zaprasza na kierunki:

 • marketing internetowy i brokering informacji - studia podyplomowe
 • nauki o mediach - studia doktoranckie
 • strateg budowania marki pracodawcy - employer branding strategist - studia podyplomowe
 • społeczeństwo informacyjne - studia I stopnia

Dowiedz się więcej>

 


POLITECHNIKA LUBELSKA STUDIA ZARZĄDZANIE

Politechnika Lubelska również prowadzi studia zarządzania i marketingu na Wydziale ku temu stworzonym, czyli Wydziale Zarządzania, prowadzone kierunki to:

 • zarządzanie - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • zarządzanie i inżynieria produkcji (kierunek prowadzony razem z Wydziałem Mechanicznym) - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Marketing i komunikacja rynkowa - studia I stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • zarządzanie inwestycjami finansowymi - studia podyplomowe
 • studia menedżerskie: zarządzanie i marketing lub zarządzanie zasobami ludzkimi lub zarządzanie produkcją
 • master of Business Administration - studia podyplomowe
 • organizacja zamówień publicznych - studia podyplomowe
 • zarządzanie logistyką w przedsiębiorstwie - studia podyplomowe

Dowiedz się więcej>

 TEMATY POWIĄZANE

 

 

Komentarze (0)