Studia zarządzanie Kraków

Studia zarządzanie Kraków

Studia zarządzanie Kraków

Największy wybór studiów

z grupy zarządzanie w Krakowie

Odkryj kierunki z grupy zarządzanie i sprawdź gdzie możesz studiować 

Studia zarządzanie Kraków | woj. małopolskie

Macie smykałkę do prognozowania? Przewidywania reakcji innych na dane bodźce? Potraficie wyobrazić sobie całościowo procesy mające miejsce w firmach produkcyjnych? Może to dobre sygnały, by wybrać się na studia zarządzanie w Krakowie? Studia te mają na celu wykształcenie przyszłych project managerów, marketingowców, speców od reklamy, twórczego myślenia, jak i kreatywnego zarządzania projektami.

To idealna droga dla osób, które chcą się związać z wielkim biznesem, ale niekoniecznie cieszą ich same matematyczne zadania. To studia dotyczące relacji między ludźmi, sposobów wywierania wpływu na innych, umiejętnego kierowania zaleceń i poleceń do danych zespołów, aby zrealizować obrany cel. Z pewnością wiedza i umiejętności, jakie zdobędziecie na studiach zarządzania i marketingu w Krakowie przydadzą Wam się w życiu zawodowym, niezależnie od obranego kierunku kariery. Nauczycie się bowiem na nich jak być wśród ludzi i osiągać założone cele. To niezwykle ważne w biznesie, w każdej branży, w każdym przemyśle.

Komunikacja i kreatywna praca z innymi to podstawa dzisiejszego świata pieniędzy. Dlatego studia te są dobrym rozwiązaniem, rozwiązaniem przyszłościowym. To jedna z najszybciej i najprężniej rozwijających się branż zawodowych. Polska wciąż uczy się od innych jak prowadzić skuteczne kampanie marketingowe, nasza gospodarka później odkryła swój potencjał niż kraje Europy Zachodniej czy Ameryki, stawiane nam za wzór, stąd tak późny rozwój nauk marketingowych.

Dziś nie możemy powiedzieć, że jesteśmy w tyle, nadgoniliśmy braki i rozwijamy się efektywnie, dokładamy swoje cegiełki do wiedzy marketingowej, opracowujemy nowe rozwiązania. Studenci kierunków zarządzania i marketingu wyjeżdżają na zagraniczne uczelnie uczyć się od najlepszych. Organizowane są liczne eventy, w których spotykają się ludzie z branży i wymieniają doświadczeniami. Świat marketingu jest otwarty, wymiana międzynarodowa jest popularna, a efekty takiego postępowania widoczne są w wynikach gospodarczych krajów, które z takich technik korzystają. Świat marketingu i zarządzania stoi przed Wami otworem. Sprawdźcie, gdzie możecie postawić swoje pierwsze kroki w tej dziedzinie i jakie wybrać kierunki studiów w Krakowie!

ZOBACZ, NA JAKICH UCZELNIACH W KRAKOWIE SĄ STUDIA ZARZĄDZANIE I MARKETING

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

SPECJALNOŚCI / ŚCIEŻKI KSZTAŁCENIA - KIERUNKI Z GRUPY ZARZĄDZANIE W KRAKOWIE

SORTOWANIE:
A
D
E
G
H
I
K
L
M
O
P
R
T
Z
Rozwiń

KIERUNKI Z GRUPY ZARZĄDZANIE W KRAKOWIE

Rozwiń

Rekrutacja i wymagania na studia zarządzanie Kraków

Studia zarządzanie dostępne są dla osób, posiadających wykształcenie średnie i mogących się pochwalić dyplomem zdanej matury. Aby dostać się na takie studia, musicie podejść do konkursu świadectw i przedstawić najlepsze z możliwych wyniki z określonych przez regulaminy rekrutacyjne przedmiotów. Najczęściej brane pod uwagę są przedmioty takie jak: wiedza o społeczeństwie, historia, geografia, matematyka oraz język obcy. Każdy kierunek stawia przed kandydatem swoje wymagania. Dlatego zachęcamy do uważnego sprawdzania wytycznych rekrutacyjnych, zanim podejmiecie decyzję o tym, jakie przedmioty zdacie na maturze.

szczegółowe wymagania na uczelniach

ZOBACZ, CO WYBIERAJĄ INNI

POKAŻ WSZYSTKIE

Studia zarządzanie niestacjonarne w Krakowie

Zarządzanie oraz cały obszar zagadnień powiązanych z tą dziedziną od lat cieszy się zainteresowaniem kandydatów na studia. Przybywa kierunków i specjalności, a także rynek pracy daje wyraźne sygnały o potrzebie kształcenia w tym zakresie. Skoro zapotrzebowanie jest duże, to warunki do nauki stają się coraz lepsze. Zastanawiając się nad studiami zarządzania w Krakowie możemy mieć pewność, że przekrój dostępnych dyscyplin jest całkiem spory i oprócz sztandarowego Zarządzania, możemy studiować również między innymi: Zarządzanie finansami państwa i samorządu terytorialnego, czy też Zarządzanie międzynarodowe. Co ważne, otrzymujemy wybór nie tylko w zakresie samych kierunków kształcenia, ale także formy nauki.

Lepiej studiować stacjonarnie czy niestacjonarnie? To kwestia indywidualna. Przed wyborem warto jednak wiedzieć czym różnią się obie formy nauki. Pod względem merytorycznym, czyli pozyskiwanej wiedzy – zupełnie niczym, ponieważ program prowadzi do identycznych efektów. Różnice występują w charakterze nauki, sposobie prowadzenia zajęć oraz ich intensywności. Dobrze wiemy, że studenci studiów stacjonarnych zjawiają się na uczelni od poniedziałku do piątku, po czym zwalniają miejsce dla studentów niestacjonarnych, przybywających na zajęcia w weekendy.

Studenci niestacjonarni uczestniczą w wykładach, które posiadają bardziej skondensowany charakter, a część zdobywania wiedzy leży wyłącznie na ich barkach. Nie oznacza to, że takie studia są trudniejsze. Wymagają po prostu większej dyscypliny. Co jeszcze przemawia nad niestacjonarnymi studiami zarządzania? Z racji ich charakteru świetnie ćwiczą niezbędne dzisiaj umiejętności, takie jak zarządzanie czasem, organizacja pracy własnej, czy analiza informacji.

STUDIA ZARZĄDZANIE I MARKETING W KRAKOWIE - PODYPLOMOWE

A
B
C
D
E
F
H
I
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
Z
Ż
Rozwiń

Praca po studiach zarządzanie

Kim jest wykształcony marketer i project manager? W jakiej pracy może wykorzystać swoje umiejętności? Przede wszystkim w pracy zespołowej i takiej, która stawia przede wszystkim na odpowiednią komunikację z potencjalnymi klientami. Marketingowcy zajmują się dialogowaniem z odbiorcami danych produktów czy usług. Opracowują sposoby komunikacji, jak i znają narzędzia, które świetnie można wykorzystać w tej kwestii.

To osoby, dbające przede wszystkim o dobry wizerunek i rozpoznawalność danej marki. Zatrudnienie więc znajdują w firmach krajowych, jak i międzynarodowych na samodzielnych stanowiskach ds. reklamy, jak iw agencjach reklamowych, e-marketingowych, kreatywnych czy interaktywnych. Tak naprawdę żaden biznes nie uda się bez reklamy, bowiem nikt nie będzie o Was wiedział, że istniejecie. Nikt się nie domyśli, że możecie świadczyć konkretne usługi. Dlatego powołano do życia marketingowców, którzy wiedzą, co należy zrobić, by zwiększyć widoczność przedsiębiorców.

Absolwenci studiów zarządzania znajdują zatrudnienie na stanowiskach kierowniczych i strategicznych. Kombinują, planują, liczą. Wszystkie ich czynności mają prowadzić do rozwoju firm, pozyskiwaniu nowych rynków zbytu, jak i docieraniu do większej liczby Klientów. Zadaniem project managerów jest również optymalizacja procesów produkcyjnych i dystrybucyjnych.

Dyrektorzy zarządzający spajają wszystkie działy działalności w jeden, wielki, harmonijny sposób działania, pozwalający na zarabianie pieniędzy. Sprawny marketingowiec z project managerem, potrafią wywrócić świat biznesu do góry nogami, zmienić sposób myślenia klientów, sprawić, że coś nieoczywistego staje się jasnym. To oni zmieniają nawyki i przyzwyczajenia konsumentów. Śledzą trendy, narzucają nowe sposoby rozumienia świata. Jednocześnie wsłuchują się w głos ludzi, łapiąc ich wszystkie potrzeby, kreując nowe, sięgając po coraz więcej.

Marketing i zarządzanie wciąż się w Polsce rozwijają, osoby efektywne zarabiają bardzo duże pieniądze, zdobywają sławę i potrafią naprawdę wiele zdziałać. Wszystko dzięki swoim umiejętnościom i wiedzy zdobytej studiach zarządzania i marketingu.  

POZOSTAŁE UCZELNIE W KRAKOWIE NA KTÓRYCH SĄ STUDIA Z GRUPY ZARZĄDZANIE

19 Uczelni w Krakowie

Może zadajesz sobie pytanie, czy Kraków jest miastem studenckim? Odpowiedź brzmi: tak! Co roku, tysiące maturzystów przybywa do naszego miasta, wybierając wśród dziesięciu publicznych i dziewięciu niepublicznych uczelni wyższych, tym samym dokonując jednej z kluczowych decyzji w swoim życiu. Co na to wpływa? Atmosfera, jaka tu panuje oraz bogata i różnorodna oferta edukacyjna, turystyczna i kulturalna. Istotny jest również poziom i zakres kierunków studiów, jakie oferują krakowskie uczelnie, współpraca z sektorem biznesowym, a także rosnąca współpraca i kontakty międzynarodowe.

Sprawdź uczelnie i kierunki studiów w Krakowie


 

 

WARTO TO WIEDZIEĆ

 


UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KRAKOWIE STUDIA ZARZĄDZANIE

Na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie prowadzone są studia zarządzania i marketingu w ramach studiów inżynierskich, licencjackich i magisterskich, w trybie stacjonarnym, jak i niestacjonarnym, kierunki, jakie możecie wybrać to:

Wydział Zarządzania

 • marketing i komunikacja rynkowa- studia I i II stopnia, studia stacjonarne i niestacjonarne
 • zarządzanie - studia I i II stopnia, studia stacjonarne i niestacjonarne

Wydział Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych

 • organizacja i zarządzanie - studia I i II stopnia, studia stacjonarne i niestacjonarne 
 • inżynieria organizacji i zarządzania

Wydział Towaroznawstwa

 • zarządzanie i inżynieria produkcji

 


AGH W KRAKOWIE STUDIA ZARZĄDZANIE

Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie jak zwykle oferuje najciekawsze kierunki w ramach studiów podyplomowych, studia I i II stopnia realizowane są tu na klasycznych kierunkach:

Wydział Zarządzania

 • zarządzanie - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • zarządzanie i inżynieria produkcji na Wydziale Zarządzania - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • pośrednictwo w obrocie nieruchomościami - studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania
 • przedsiębiorczość technologiczna - studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania
 • rachunkowość - studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania
 • rachunkowość międzynarodowa (international accounting) - studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania
 • mediacje - studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania
 • menedżer jakości - studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania
 • metody statystycznej analizy danych - studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania
 • rachunkowość zarządcza i controlling - studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania
 • social media & content marketing - studia podyplomowe na Wydziale Humanistycznym
 • audyt wewnętrzny i kontrola finansowa - studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania
 • employer branding - studia podyplomowe na Wydziale Humanistycznym
 • zarządzanie jakością w przedsiębiorstwie - studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania
 • facility management - zarządzanie inteligentnym budynkiem - studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania
 • home staging - zarządzanie powierzchnią i aranżacją wnętrz - studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania
 • zarządzanie personelem - studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania
 • zarządzanie nieruchomościami - studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania
 • zarządzanie produkcją - studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania
 • zarządzanie projektami - studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania
 • zarządzanie przedsiębiorstwem - studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania
 • zarządzanie sprzedażą - studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania
 • systemy zarządzania bezpieczeństwem informacji - studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania
 • urzędnik administracji Unii Europejskiej - kariera w instytucjach unijnych - studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania
 • zamówienia publiczne - studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania
 • zarządzanie systemami logistycznymi - studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania

Wydział Metali Nieżelaznych

 • zarządzanie i inżynieria produkcji - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne

Wydział Górnictwa i Geoinżynierii

 • zarządzanie i inżynieria produkcji - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne

Wydział Humanistyczny

 • personal branding - studia podyplomowe
 • marketing internetowy - studia podyplomowe
 • strategiczna komunikacja marki - studia podyplomowe
 • zarządzanie funduszami Unii Europejskiej - studia podyplomowe

 


UNIWERSYTET ROLNICZY W KRAKOWIE STUDIA ZARZĄDZANIE

Co ciekawe, także Uniwersytet Rolniczy im. Hugo Kołłątaja w Krakowie postanowił kształcić swoich studentów z zakresu zarządzania, nawet i gospodarstwa rolne wymagają odpowiedniego przygotowania do działania od strony strategicznej, możecie tu podjąć kształcenie na kierunku zarządzanie na dwóch wydziałach :

Wydział Inżynierii Produkcji i Energetyki

 • zarządzane - studia I i II stopnia

Wydział Rolniczo-Ekonomicznym

 • zarządzanie - studia I i II stopnia

 


UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI STUDIA ZARZĄDZANIE

Jedna z najstarszych i najbardziej znanych uczelni, jaką jest Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, również prowadzi studia zarządzania i marketingu. Tu w Instytucie Ekonomii, Finansów i Zarządzania prowadzone są kierunki:

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej

 • Zarządzanie - studia I i II stopnia, studia stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie firmą - studia I stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie personelem - studia I stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie międzynarodowe - studia I stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Finanse i controlling - studia II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Zarządzanie zasobami ludzkimi - studia II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Psychologia w zarządzaniu - studia II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Business and Finance Management - studia II stopnia, stacjonarne
 • Marketing i logistyka- studia II stopnia,niestacjonarne
 • Zarządzanie jakością - kształcenie menedżerów jakości - studia II stopnia, niestacjonarne
 • Zarządzanie i audyt - studia podyplomowe
 • Zarządzanie zasobami ludzkimi - studia podyplomowe
 • Public Relations - studia podyplomowe

 


UNIWERYSTET PEDAGOGICZNY W KRAKOWIE STUDIA ZARZĄDZANIE

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie także prowadzi studia zarządzania i marketingu w zakresie studiów licencjackich i magisterskich, jak i studiów podyplomowych. To tu możecie realizować jedyny w Polsce kierunek kształcących przyszłych infobrokerów, sprawdźcie:

Wydział Humanistyczny

 • infobrokerstwo, zarządzanie dokumentacją i archiwistyka - studia I stopnia, stacjonarne i niestacjonarne (jedyne takie w Polsce!)
 • zarządzanie informacją i publikowanie cyfrowe - studia I stopnia, stacjonarne
 • Digital Design - studia I i II stopnia,
 • zarządzanie oświatą i organizacjami pozarządowymi - studia podyplomowe
 • zarządzanie kulturą - studia podyplomowe
 • zarządzanie dokumentacją, infobrokerstwo i archiwistyka - studia podyplomowe
 • Komunikacja audiowizualna - tworzenie i badanie przekazów medialnych - studia podyplomowe
 • Akademia Lidera - studia podyplomowe

 


SPOŁECZNA AKADEMIA NAUK W KRAKOWIE STUDIA ZARZADZANIA I MARKETINGU

 • Zarządzanie.

dowiedz się wiecej 

 TEMATY POWIĄZANE

 

Jakie studia zarządzanie wybrać

Jakie przedmioty zdawać na maturze

Studia zarządzanie na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego

Studia zarządzanie na Wydziale Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Ekonomicznego

Studia zarządzanie na Wydziale Towaroznawstwa Uniwersytetu Ekonomicznego

Studia zarządzanie na Wydziale Zarządzania AGH

Studia zarządzanie na Wydziale Metali Nieżelaznych AGH

Studia zarządzanie na Wydziale Górnictwa i Geoinżynierii AGH

Studia zarządzanie na Wydziale Wydział Humanistyczny AGH

Studia zarządzanie na Wydziale Inżynierii Produkcji i Energetyki UR

Studia zarządzanie na Wydziale Rolniczo-Ekonomicznym UR

Studia zarządzanie na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ

Studia zarządzanie na Wydziale Wydział Humanistyczny UP

Studia zarządzania w Społecznej Akademii Nauk w Krakowie 

 

 

Komentarze (0)