CYBERBEZPIECZEŃSTWO

CYBERBEZPIECZEŃSTWO

CYBERBEZPIECZEŃSTWO

Studia w Bydgoszczy

cyberbezpieczeństwo

 

Odkryj studia cyberbezpieczeństwo w Bydgoszczy i sprawdź gdzie możesz studiować

Cyberbezpieczeństwo studia Bydgoszcz - specjalność / ścieżka kształcenia

Cyberbezpieczeństwo to nowoczesny moduł kształcenia, który odpowiada na aktualne zapotrzebowania rynku pracy. Studenci mają zdobyć wiedzę i umiejętności z zakresu ujawniania przestępstw, a także zapoznają się ze sposobami zabezpieczania elektronicznych dowodów i analizy materiału.

Plan zajęć umożliwia zdobycie wiedzy odnoszącej się do ochrony informacji i bezpieczeństwa w sieci. Będziesz miał/a okazję zgłębiać prawo karne w zakresie cyberprzestępstw, a także zapoznasz się z narzędziami i technikami, które wykorzystuje się do walki z cyberprzestępczością.

Absolwenci zatrudniani są jako policjanci bądź funkcjonariusze innych służb mundurowych, w charakterze detektywów, pracowników firm, które świadczą usługi bezpieczeństwa IT, specjaliści ds. polityki bezpieczeństwa przedsiębiorstw bądź eksperci w instytucjach i formacjach odpowiedzialnych za bezpieczeństwo. Abiturienci pracują także w organach administracji publicznej oraz w sektorze gospodarczym, który poszukuje specjalistów zajmujących się ochroną informacji.

Zobacz, na jakich uczelniach w Bydgoszczy jest specjalność / ścieżka kształcenia CYBERBEZPIECZEŃSTWO

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy

Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)