Marketing polityczny

Studia w Warszawie

marketing polityczny

Odkryj studia marketing polityczny w Warszawie i sprawdź, gdzie możesz studiować 

Marketing polityczny studia Warszawa - specjalność / ścieżka kształcenia

Marketing polityczny to studia, które dziś stanowią niejako odpowiedź aktualnego rynku zatrudnienia. Nasz nieustanny dostęp do informacji sprawia, że możemy aktywnie śledzić niemal każdą wypowiedź polityków. Może być ona związana z wystąpieniem publicznym lub zamieszczona na portalach społecznościowych. Niezależnie jednak od miejsca i formy powinna być ona zgodna z ideą prezentowanych wartości. Nie każdy polityk potrafi poprowadzić poprawnie działania marketingowe. Może skorzystać wtedy z usług specjalistów.

Studia taie jak marketing polityczny uczyni z ciebie specjalistę właśnie z tego zakresu. Wejdziesz w posiadanie unikatowych kompetencji, dzięki którym będziesz wiedział jak zarządzać wizerunkiem osób publicznych w mediach. Celem tych studiów jest także wyposażenie studentów w kompetencje związane z metodami, technikami projektowania oraz realizacji kampanii wyborczych.

Wśród zagadnień, które zostaną poruszane podczas kształcenia na tych studiach, odnajdziesz przykładowo: definiowanie grup docelowych, zasady tworzenia programu wyborczego, czy metodykę planowania i realizacji kampanii wyborczej. Te studia będą idealną ścieżką kształcenia dla osób, które nie boją się tego typu wyzwań.

Zobacz, na jakich uczelniach w Warszawie jest specjalność / ścieżka kształcenia Marketing polityczny

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Warszawski

Uniwersytet Warszawski

Politologia stopień: (I)  (II), czas trwania: 3 lata • 2 lata
tryb: stacjonarne, niestacjonarne

Komentarze (0)