Studia podyplomowe

Studia podyplomowe

Studia podyplomowe – Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych w Warszawie

Nie trzeba być znawcą, czy specjalistą, aby zdawać sobie sprawę z tego, że współczesny świat nakłada na nas coraz więcej obowiązków, a jednym z nich jest ciągłe dokształcanie i poszerzanie horyzontów. Wiele dyscyplin wymaga od nas nieustannego rozwijania umiejętności, a do grona tych dyscyplin należą przede wszystkim te, związane z technologiami komputerowymi.

Jeśli ktoś zapytałby, dlaczego należy nieprzerwanie się uczyć, to jedną z odpowiedzi byłoby stwierdzenie, że nauka podnosi nasze kwalifikacje. Wpływają one na nasze życie zawodowe, zarobki, czy też drogę awansu. Trzeba podkreślić, że rozwijanie różnych zdolności nie jest wcale takie trudne. Wystarczy zainteresować się studiami podyplomowymi.

Studia podyplomowe w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie oferują kształcenie w najważniejszych dziedzinach i służą podnoszeniu kwalifikacji, pogłębianiu zdobytej już wcześniej wiedzy, czy też wejściu w zupełnie nowe rejony wiadomości. Rekrutacja na studia prowadzona jest dwa razy w roku akademickim: styczeń - luty oraz maj - wrzesień.

Przyjęcia na studia odbywają się na podstawie kolejności zgłoszeń do wyczerpania miejsc. Wyjątek stanowi kierunek Technologie Internetu, gdzie rekrutacja odbywa się na podstawie oceny kwestionariusza kwalifikacyjnego. Studia realizowane są w różnych trybach: zaocznym, wieczorowym, bądź internetowym. Większość proponowanych kierunków to zagadnienia powiązane z szeroką pojętą branżą IT – na przykład kierunek: Bazy danych i ich aplikacje.

Przeznaczone są zarówno dla informatyków, jak i dla specjalistów z innych dziedzin, którzy chcą stosować rozwiązania informacyjne wspomagające ich codzienną pracę zawodową, w szczególności przy prowadzeniu projektów informatycznych.

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych w Warszawie

Komentarze (0)