Studia podyplomowe

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości

studia podyplomowe

Odkryj kierunki podyplomowe w WSZIB i sprawdź gdzie możesz studiować 

Studia podyplomowe – Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu

Każdy, kto chce pogłębiać swoją wiedzę oraz rozwijać umiejętności robi słusznie. Czasami zwracamy uwagę na to, że świat nie zwalnia tempa, nie zatrzymuje się nawet na chwilę i wraz z jego biegiem wymagane jest od nas nadążanie za wszystkim tym, co pcha wszelaki rozwój do przodu. Mówiąc inaczej, współczesny świat niemal nakazuje nam ciągłe dokształcanie się, podnoszenie kwalifikacji, i to nie tylko dlatego, aby nie pogubić się w nim, ale także dlatego, aby prawidłowo i efektywnie funkcjonować na rynku pracy, który jak wiemy, nierzadko bywa nieprzewidywalny. Studia podyplomowe to forma kształcenia, przeznaczona dla kandydatów posiadających kwalifikacje co najmniej pierwszego stopnia. Ich zadaniem jest poszerzanie horyzontów, uaktualnianie zdobytej już wcześniej wiedzy, a także nabywanie zupełnie nowych umiejętności, w nieznanych wcześniej przestrzeniach edukacyjnych. Pragnąc zdobywać wiedzę w Poznaniu, warto zwrócić uwagę na uczelnię, która oferuje pozyskanie nowych kompetencji oraz specjalistycznych wiadomości. Tym miejscem jest Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu.

Studia podyplomowe w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu to propozycja dla tych, którzy chcieliby poważnie, efektywnie i z sukcesami funkcjonować w szeroko pojętym świecie biznesu. Oferowane ścieżki kształcenia mają za zadanie przygotowywać specjalistów w zakresie administrowania i organizacji kadr, przekazać niezbędną wiedzę z zakresu prawa pracy, wynagrodzeń, świadczeń pracowniczych, dokumentacji kadrowej, czy podatkowej, jak również rozwinąć umiejętności skutecznej sprzedaży, budowania trwałych relacji biznesowych oraz networkingu. Naturalnie, ścieżek kształcenia oraz profilów nauczania jest znacznie więcej, dlatego każdy zainteresowany zdobyciem nowoczesnej wiedzy znajdzie coś dla siebie. Studia podyplomowe w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu trwają jeden rok (dwa semestry) i można je podjąć po dowolnych studiach licencjackich, inżynierskich lub magisterskich.

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu studia podyplomowe

Grupa kierunków
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu

Komentarze (0)