Studia podyplomowe – Wyższa Szkoła Humanistyczna Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Szczecinie

Chyba każdy zgodzi się ze stwierdzeniem, że wiadomości w głowie nigdy nie jest za wiele. Bogata wiedza nie tylko ułatwia życie oraz orientację we współczesnym świecie, ale przede wszystkim pomaga w realizowaniu założeń zawodowych. To proste, im więcej potrafimy, tym łatwiej wspinać się po szczeblach kariery. Bardzo często prowadzi się dyskusje na temat tego, czy lepiej zamykać się w swoim wykształconym już obszarze, czy też poszerzać swoją przestrzeń informacji. Zdecydowanie to drugie podejście daje większą gwarancję sukcesu, dlatego warto zwrócić uwagę na studia podyplomowe. Mają one uzupełnić wiedzę, którą już zdobyliśmy, powiększyć ją o nowe zagadnienia, a także wprowadzić nas w nieznane dotąd tematy, powiększając nasz osobisty twardy dysk. Właśnie tak wyglądają studia podyplomowe w Wyższej Szkole Humanistycznej Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Szczecinie. Co istotne, aby zdobywać solidną wiedzę nie trzeba od razu przeprowadzać się do stolicy województwa zachodniopomorskiego, ponieważ uczelnia oferuje studia podyplomowe także w innych miastach: w Bydgoszczy, Gryfinie, Radomiu oraz w Zgorzelcu.

Studia podyplomowe w Wyższej Szkole Humanistycznej w Szczecinie dzielą się na dwie grupy. Pierwszą grupę stanowią kierunki skierowane do nauczycieli, dzięki którym mogą oni, między innymi, nabyć umiejętności diagnozowania, organizowania, planowania pracy i działań pedagogicznych z dziećmi i młodzieżą przewlekle chorą, czy z niepełnosprawnością ruchową, a drugą grupę stanowią kierunki pozostałe, których obszary tematyczne są różnorodne; od zarządzania, przez dziennikarstwo, po psychologię. O przyjęcie na studia podyplomowe w szczecińskiej WSH mogą ubiegać się osoby posiadające kwalifikacje co najmniej studiów pierwszego stopnia.

Wyższa Szkoła Humanistyczna TWP w Szczecinie studia podyplomowe

Grupa kierunków
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Humanistyczna TWP w Szczecinie

Komentarze (0)