Studia podyplomowe - Akademia Sztuki

Studia podyplomowe - Akademia Sztuki

Akademia Sztuki w Szczecinie

studia podyplomowe

Odkryj kierunki podyplomowe na AS i sprawdź gdzie możesz studiować 

Akademia Sztuki w Szczecinie - studia podyplomowe 

Akademia Sztuki w Szczecinie jest bardzo dobrym miejscem dla kreatywnych miłośników i pasjonatów szeroko pojętej sztuki, którzy pragną się doskonalić pod okiem doświadczonej kadry wykładowców na studiach podyplomowych.

Dzięki tej nieco odmiennej formie studiowania na uczelni wyższej niż klasyczne studia I i II stopnia każdy kto posiada już dyplom z tytułem co najmniej licencjata (pierwszy stopnień) może na dowolnym etapie kariery zawodowej rozpocząć kolejny kierunek studiów. Atutem studiów podyplomowych jest to, że spełniając wyłącznie powyżej wspomniany warunek można swobodnie wybierać odpowiedni dla swoich celów kierunek spośród oferowanych w tym trybie przez uczelnię.

Brak ograniczeń w tej kwestii prowadzi do wielu możliwości jakie daje ukończenie studiów podyplomowych. Po pierwsze można konsekwentnie podążać wcześniej obraną ścieżką kariery i rozwijać swoje talenty i umiejętności w węższej specjalizacji by dążyć do perfekcji w swoim fachu. Po drugie można równolegle pogodzić dotychczasową aktywność zawodową z podjęciem studiów podyplomowych jeśli w niedalekiej przyszłości planuje się zmianę wykonywanego zawodu i do realizacji tego celu niezbędne jest zdobycie nowych kwalifikacji. Studia podyplomowe to również szansa dla wszystkich osób, które wyłącznie hobbystycznie chciałyby rozwijać swoje zainteresowania związane ze sztuką. 

Akademia Sztuki w Szczecinie studia podyplomowe

Grupa kierunków
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Akademia Sztuki w Szczecinie

Komentarze (0)