Studia podyplomowe

Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania

studia podyplomowe

Odkryj kierunki podyplomowe w WSSiP i sprawdź gdzie możesz studiować 

Studia podyplomowe – Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi

Choć dla niektórych zdanie to może się wydawać banalne, to prawdą jest, że wiedzy nigdy nie jest za wiele. Warto pozyskiwać nowe wiadomości, poszerzać horyzonty, powiększać bagaż informacji. Ale czy w zakresie dyscyplin artystycznych ta zasada również obowiązuje? Oczywiście, że tak. Nikt nigdy nie powiedział, że przestrzeń artystyczna w końcu się zatrzymuje i nie zmierza dalej w jakimś kierunku.

Co równie istotne, w świecie sztuki bardzo łatwo przeoczyć pewne nowości, świeże pomysły oraz idee, zwłaszcza gdy nie mówi się o nich na szerokim forum. Studia podyplomowe mają za zadanie ugruntować pozyskaną już wcześniej wiedzę, jak i wszczepić w zainteresowanych zupełnie nowe dawki wiadomości. Dzięki temu można zdobytą już wiedzę usystematyzować, a także pozyskać rozeznanie w nieznanej nam wcześniej dziedzinie.

Studia podyplomowe w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi dają możliwość zagłębienia się w konkretną dyscyplinę artystyczną: architekturę, architekturę wnętrz, wzornictwo, czy też realizację obrazu. Co ważne, słuchacze studiów podyplomowych otrzymują także wybór w zakresie specjalizacji.

Może to być, między innymi, komunikacja wizualna, formy przemysłowe, projektowanie ubioru, tkaniny i biżuterii, czy też fotografia. Zajęcia na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi odbywają się dwa razy w miesiącu w soboty i niedziele. Łącznie jest to dziewięć zjazdów w semestrze.

Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi studia podyplomowe

Grupa kierunków
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi

Komentarze (0)