Studia podyplomowe

Wyższa Szkoła Handlu i Usług

studia podyplomowe

Odkryj kierunki podyplomowe w WSHiU w Poznaniu i sprawdź gdzie możesz studiować 

Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu – studia podyplomowe

Współczesny rynek zatrudnienia nakłada coraz liczniejsze obowiązki, z których rozlicza coraz skrupulatniej. Aby dopasować się do panujących trendów i obowiązujących wymogów należy rozwijać się, pogłębiać wiedzę, kolekcjonować nowe wiadomości. Służą temu studia podyplomowe.

Kto wybiera studia podyplomowe? Przede wszystkim osoby wychodzące z założenia, że wiedzy i umiejętności nigdy za wiele, a także osoby, które z nowo pozyskanymi kwalifikacjami wiążą jasno określone plany. Studia podyplomowe bowiem są nie tylko kolejnym etapem drogi edukacyjnej, ale mocną podstawą zmian. Poszerzone horyzonty i dodatkowe umiejętności mogą poprowadzić do awansu w obecnym miejscu pracy, jak również stać się bodźcem do zmiany otoczenia i spróbowania czegoś nowego.

Studia podyplomowe w Wyższej Szkole Handlu i Usług w Poznaniu podzielone są na obszary tematyczne, jak również nakierowane na konkretne grupy słuchaczy. W ofercie znajdują się kierunki dla nauczycieli, dla biznesu, turystyki, administracji, służb mundurowych oraz służby zdrowia. Przestrzeń kształcenia jest zatem różnorodna, w której odnaleźć można zarówno etykę i filozofię dla nauczycieli, jak i zarządzanie w opiece zdrowotnej; innowacyjne zarządzanie marką, jak również zarządzanie kryzysowe i ochronę ludności.

Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu studia podyplomowe

Grupa kierunków
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu

Komentarze (0)