Media społecznościowe w zarządzaniu

Media społecznościowe w zarządzaniu

Media społecznościowe w zarządzaniu studia – kierunek studiów

 

Dla kogo ten kierunek

Jeszcze parę lat temu mogłoby się wydawać, że zdobywające popularność media społecznościowe będą służyły jedynie rozrywce wąskiego grona odbiorców, zainteresowanych treściami prezentowanymi najczęściej przez ich własnych znajomych. Nic bardziej mylnego - obecnie mass media stanowią potężne narzędzie wpływu społecznego, mogącego znaleźć zastosowanie w wielu gałęziach gospodarki, zwłaszcza w zarządzaniu. Studia na kierunku media społecznościowe w zarządzaniu powstały w odpowiedzi na zapotrzebowanie dzisiejszego rynku pracy na wykwalifikowanych specjalistów będących w stanie przejąć pieczę nad procesem zarządzania w mass mediach. Chciałbyś doskonalić współczesny świat mass mediów od „drugiej strony”? Nie są ci obce nowoczesne technologie, a na dalszy rozwój mediów społecznościowych patrzysz optymistycznym okiem? Cenisz sobie kontakt z ludźmi i posiadasz duże kompetencje interpersonalne? Twierdząca odpowiedź na większość pytań może być początkiem doskonałej przygody ze studiami na kierunku media społecznościowe w zarządzaniu!
 

Program studiów i przedmioty

Czego będziesz miał okazję się nauczyć podczas studiów na kierunku media społecznościowe w zarządzaniu? Dzięki zajęciom z zarządzania technologią informacyjną jeszcze lepiej zrozumiesz trendy dominujące w social mediach oraz będziesz w stanie stabilnie osadzić się w tym nowoczesnym świecie. Poznasz od podszewki najnowocześniejsze programy i aplikacje komputerowe, dzięki którym zbudujesz dowolne innowacyjne modele e- biznesowe. Zajęcia warsztatowe oparte na pracy w grupie nauczą cię skutecznego obejmowania pozycji lidera oraz argumentowania swojego stanowiska z zachowaniem poszanowania dla odmiennych zdań. Podstawy psychologii biznesu nauczą cię prowadzenia negocjacji oraz nawiązywania wszelkich kompromisów, dzięki czemu będziesz miał szansę na założenie dobrze prosperującej działalności gospodarczej. Ponadto posiądziesz niezwykle cenną wiedzę z zakresu wykorzystywania społeczności zewnętrznych do tworzenia innowacji, rozwiązywania problemów i pozyskiwania produktów.
 

Praca po studiach

Gdzie znajdziesz zatrudnienie jako absolwent studiów na kierunku media społecznościowe w zarządzaniu? Dla ceniących sobie niezależność i chcących wnieść swój wkład w światową gospodarkę powstanie możliwość założenia własnej działalności gospodarczej obracającej się wokół mass mediów. Ponadto międzynarodowe korporacje i firmy z branży handlowej będą ci wdzięczne, jeśli obejmiesz stanowisko specjalisty do spraw social mediów wykorzystując przy tym wyniesione ze studiów kompetencje. Jeśli posiadasz sporą dozę kreatywności i zmysł estetyczny, będziesz mógł zostać specjalistą do spraw komunikacji wizualnej, gdzie będziesz miał okazję wykazać się zdobytymi podczas studiów kompetencjami interpersonalnymi i umiejętnością skutecznej współpracy z ludźmi. Stanowisko analityka social media będziesz mógł zająć, jeśli tylko matematyka nie jest ci straszna oraz dobrze opanowałeś obsługę programów statystycznych.

WAŻNE TEMATY

Co jest brane pod uwagę w procesie rekrutacji?

Żeby dostać się na studia na kierunku media społecznościowe w zarządzaniu, w procesie rekrutacji na Uniwersytecie Jagiellońskim należy posiadać dyplom ukończenia studiów I stopnia.

szczegółowe wymagania na uczelniach

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE W ZARZĄDZANIU

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

SPECJALNOŚCI / ŚCIEŻKI KSZTAŁCENIA NA KIERUNKU MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE W ZARZĄDZANIU

Tryb studiów
Typ studiów
Miasto
Województwo
SORTOWANIE:

Nic nie znaleziono

Zobacz inne kierunki Zarządzanie i Marketing

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

Wiedza, którą zdobędziesz, studiując media społecznościowe w zarządzaniu

Absolwent powinien posiadać wiedzę i umiejętności w zakresie:

  • zarządzania technologią informacyjną,
  • uczenia się w środowisku wirtualnym,
  • budowy innowacyjnych modeli e-biznesowych,
  • wykorzystania społeczności zewnętrznych do tworzenia innowacji, rozwiązywania problemów i pozyskiwania produktów,
  • efektywnej komunikacji z otoczeniem,

Sprawdź jakiego typu znajdziesz studia na poszczególnych uczelniach:

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE W ZARZĄDZANIU STUDIA II STOPNIA

Jaka praca, czyli gdzie będziesz pracował po kierunku media społecznościowe w zarządzaniu

Absolwent kierunku media społecznościowe w zarządzaniu znajdzie zatrudnienie w/jako:

  • właściciel działalności gospodarczej
  • specjalista ds. social media
  • analityk social media
  • specjalista ds. komunikacji wizualnej

W JAKICH FIRMACH MOŻESZ PRACOWAĆ PO KIERUNKU MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE W ZARZĄDZANIU

MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE W ZARZĄDZANIU

Komentarze (0)