Rachunkowość i audyt

Rachunkowość i audyt

Rachunkowość i audyt

Studia w Warszawie

rachunkowość i audyt

Odkryj studia rachunkowość i audyt w Warszawie i sprawdź, gdzie możesz studiować 

Rachunkowość i audyt studia Warszawa - specjalność / ścieżka kształcenia

Rachunkowość i audyt to studia, które zagwarantują studentom interdyscyplinarną wiedzę z zakresu zarządzania i rachunkowości. Dotyczyć będą one przede wszystkim istoty funkcjonowania i rozwoju przedsiębiorstw oraz rozwiązywania problemów, jeśli takie wystąpią w obrębie zarządzania firmą. Dodatkowe kwalifikacje, jakie otrzymają studenci tej specjalności dotyczą wykorzystania narzędzi controllingu finansowego w zarządzaniu przedsiębiorstwem. To niezwykle ważne kompetencje, które wpływają znacząco na jakość funkcjonowania poszczególnych firm.

Studia pozwolą ci na podejmowanie zadań i rozwiązywanie problemów, które występują w sektorze zarządzania finansami przedsiębiorstwa. W siatce programowej odnajdziesz przedmioty takie jak: instrumentarium controllingu, rachunkowość grup kapitałowych, czy rachunkowość międzynarodową.

Twoje specjalistyczne umiejętności zostaną bardzo szybko docenione na aktualnym rynku zatrudnienia. Będziesz przygotowany bowiem do pełnienia funkcji chociażby dyrektora finansowego, głównego księgowego, czy analityka do spraw ekonomicznych.

Zobacz, na jakich uczelniach w Warszawie jest specjalność / ścieżka kształcenia Rachunkowość i audyt

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Menedżerska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie

Menedżerska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie

Pokaż więcej

Komentarze (0)