Studia podyplomowe - Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim

Studia podyplomowe - Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim

Filia UJK

studia podyplomowe

Odkryj kierunki podyplomowe na UŁ i sprawdź gdzie możesz studiować 

Studia podyplomowe – Filia Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim

Współczesny rynek pracy charakteryzuje się sporą zmiennością, ale jedno pozostaje bez zmian- poszukuje się specjalistów, fachowców z szerokim wachlarzem umiejętności i kompetencji; ludzi, którzy mogą pochwalić się czymś więcej niż wiedzą o określonych standardach. Nadszedł czas innowacji. Innowacji w myśleniu i praktycznym działaniu. Ktoś mógłby powiedzieć, że nabywanie nowoczesnych umiejętności to karkołomne zajęcie, wymagające poświęceń. Nieprawda. Przepis na to jest znacznie prostszy. To studia podyplomowe.

Dla jednych studia podyplomowe są przepustką do awansu zawodowego, a dla drugich podstawą do zmiany branży. Umożliwiają one pogłębienie zdobytej już wcześniej wiedzy, a także pozyskanie zupełnie nowej. Istotnym aspektem studiów podyplomowych jest także to, że pozwalają one uzyskać pewność siebie, pewną śmiałość w działaniu i odwagę do rozpoczęcia nowego etapu w życiu. Chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, że zawsze lepiej jest wiedzieć i umieć więcej.

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach Filia w Piotrkowie Trybunalskim to miejsce, w którym zainteresowani odnajdą różne dyscypliny, kierunki i zagadnienia. Studia trwają dwa semestry, a zajęcia prowadzone są przez znanych w Polsce praktyków i profesorów, z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i dydaktycznym.

Filia UJK w Piotrkowie Trybunalskim studia podyplomowe

Grupa kierunków
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Filia UJK w Piotrkowie Trybunalskim

Komentarze (0)