Studia podyplomowe

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu 

studia podyplomowe

Odkryj kierunki podyplomowe na MWSLiT i sprawdź gdzie możesz studiować

Studia podyplomowe – Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

Studia podyplomowe są najlepszym pomysłem na rozwijanie umiejętności, pogłębianie zdobytej wcześniej wiedzy, jak również poznanie czegoś zupełnie nowego. Kto decyduje się na takie studia? Przede wszystkim osoby, które pragną zrobić kolejny krok na drodze zawodowej, ponieważ pozyskana na studiach wiedza staje się podstawą do otrzymania awansu, jak również zmiany obszaru życia zawodowego. To także propozycja dla tych, którzy wyznają zasadę, że nauki nigdy nie jest za dużo i zawsze warto wiedzieć i umieć więcej.

Studia podyplomowe w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu to szeroka oferta, która po części nawiązuje do kierunków kształcenia realizowanych na pierwszym i drugim stopniu. W przestrzeni studiów odnajdziemy między innymi Logistykę międzynarodowych łańcuchów dostaw, Zrównoważone zarządzanie inwestycjami budowlanymi, czy Nowoczesne zarządzanie produkcją i logistyką.

W katalogu widnieją także studia zamawiane, prowadzone w zakresie branży TSL, budownictwa, infrastruktury kolejowej i zarządzania. Na czym polegają studia zamawiane? Najważniejszą ich cechą jest dopasowanie programu oraz harmonogramu nauki do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta. Współpraca rozpoczyna się od diagnozy potrzeb szkoleniowych, a następnie wspólnego przygotowania programu studiów. Dzięki temu, środki finansowe przeznaczane na podnoszenie kwalifikacji pracowników inwestowane są w sposób adekwatny do rzeczywistych potrzeb przedsiębiorstwa.

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu studia podyplomowe

Grupa kierunków
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

Komentarze (0)