Studia podyplomowe - Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu

Studia podyplomowe – Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu

Studia podyplomowe służą poszerzaniu zdobytej już wcześniej wiedzy, jak również zdobyciu zupełnie nowej. Podnoszenie kwalifikacji zawsze przynosi pozytywne efekty, a jednym z nich może być awans zawodowy albo możliwość łatwiejszej zmiany pracy. To także sposób na dostosowanie się do wymagań, jakie stawia zarówno współczesny rynek pracy, jak i zwykła codzienność.

Istnieją zawody, które wymagają nieustannego pogłębiania wiedzy i rozwijania umiejętności. Należą do nich zawody związane z prawem i bezpieczeństwem, ponieważ ich zadaniem jest reagowanie na różnego rodzaju zagrożenia, które przybierają nowe, coraz bardziej skomplikowane formy. W ofercie studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Prawa we Wrocławiu odnaleźć można kierunek o nazwie Ekspertyzy sądowe, którego założeniem jest przekazanie rozszerzonej wiedzy z zakresu nauk pomocniczych prawa, czyli między innymi kryminalistyki, medycyny sądowej, psychiatrii, psychologii, chemii, informatyki i niektórych nauk technicznych.

Program studiów podyplomowych obejmuje między innymi takie zagadnienia jak: toksykologia sądowa, opiniowanie w przypadku błędu medycznego, rekonstrukcja zdarzeń z użyciem broni, czy ekspertyza biologiczna, ekspertyza amunicji, ekspertyza poligraficzna.


 

Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu studia podyplomowe

Grupa kierunków
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu

Komentarze (0)