Bachelor in business administration - Poznań

Bachelor in business administration - Poznań

Bachelor in business administration - Poznań

Studia w Poznaniu na kierunku

Bachelor in business administration

Odkryj kierunek Bachelor in business administration w Poznaniu i sprawdź gdzie możesz studiować 

Dodaj do ulubionych

17.02.2023

Bachelor in business administration studia Poznań - 2023 | woj. wielkopolskie

Studia na kierunku Bachelor in business administration to studia licencjackie, których program kształcenia zazwyczaj trwa 3 lata (studia I stopnia) i kończy się uzyskaniem dyplomu  (licencjata). Studia możesz podjąć w trybie stacjonarnym. 

Studia na kierunku bachelor in business administration w Poznaniu
Rok akademicki 2023/2024
Forma studiów stacjonarne
Poziom studiów studia I stopnia
Czas trwania 3 lata (studia I stopnia)

Terminy rekrutacji

Rekrutacja na uczelnie, które prowadzą studia na kierunku bachelor in business administration w Poznaniu rozpocznie się 20 maja 2023 r. i potrwa do 17 sierpnia 2023 r. | Bachelor in business administration Poznań - terminy rekrutacji >

Uczelnie

W Poznaniu bachelor in business administration możesz studiować w ramach kierunku na 1 uczelni publicznej: Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu (UEP).
 

Opis kierunku

Studia w Poznaniu na kierunku Bachelor in business administration to studia skupiające się na przekazywaniu wiedzy zarówno z zakresu podejmowania decyzji gospodarczych oraz bieznesowych w zglobalizowanym świecie, jak i obszaru dotyczącego zarządzania różnymi organizacjami poza granicami państwa.

 

Praca po studiach

Absolwenci Bachelor in business administration dzięki zdobytej wiedzy oraz kompetencjom bez problemu znajdą pracę między innymi na stanowiskach menadżerskich w działach operacyjnych, finansowych czy analicznych w międzynardowych korporacjach, a także małych i średnich przedsiębiorstwach, które działają na skale krajową oraz międzynarodową. Absolwenci mogą również znaleźć zatrudnienie we wszelkiego rodzaju przedsiębiorstwach, a także organizacjach non-profit, władzach lokalnych, regionalnych, krajowych oraz jednostkach administracji publicznej.

czytaj dalej wszystko o Bachelor in business administration - Poznań

Zobacz, na jakich uczelniach w Poznaniu jest kierunek BACHELOR IN BUSINESS ADMINISTRATION

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Bachelor in business administration stopień: (I), czas trwania: 3 lata
tryb: stacjonarne

Specjalności na kierunku bachelor in business administration

Jakie wymagania podczas rekrutacji na kierunek Bachelor in business administration w Poznaniu?

Osoby, które zastanawiają się nad wyborem kierunku Bachelor in business administration, aby przystąpić do procesu rekrutacji, muszą zdać maturę na poziomie podstawowym i złożyć komplet wymaganych dokumentów.

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

szczegółowe wymagania na uczelniach

Bachelor in business administration w Poznaniu

JAK WYGLĄDAJĄ STUDIA NA KIERUNKU BACHELOR IN BUSINESS ADMINISTRATION W POZNANIU?

Studia w Poznaniu na kierunku Bachelor in business administration to studia prowadzone w języku angielskim skupiające się przede wszystkim na wykształceniu cennych i potrzebnych umiejętności praktycznych, które przydadzą się i będą wykorzystywane w przyszłej pracy zawodowej.

Program studiów pozwala studentom rozwinąć umiejętności oraz zdobyć wiedzę między innymi z zakresu szeroko rozumianej ekonomii, biznesu, a także nauk politycznych, społecznych oraz kulturowych.

Dzięki możliwości uczestniczenia w ciekawych warsztatach, wykładach oraz zajęciach i ćwiczeniach studenci zdobędą praktyczną wiedzę, oraz pierwsze doświadczenie zawodowe jeszcze w trakcie trwania studiów.

 

1. Typ i tryb studiów:

Studia na kierunku Bachelor in business administration możemy podzielić na:

1. Typ

 • Studia I stopnia (licencjackie)

2. Tryb:

 • studia stacjonarne

 

Zdobywana wiedza i umiejętności

Bachelor in Business Administration to studia skupiające się na wykształceniu praktycznych umiejętności, dzięki którym studenci zdobędą praktyczną wiedzę i kompetencje między innymi z zakresu podejmowania decyzji gospodarczych i biznesowych w zglobalizowanym świecie.

Studenci rozwiną również swoje kompetencje językowe, zgłębią zagadnienia takie jak między innymi nierówności, wzrost gospodarczy, kryzysy finansowe, niedobór zasobów czy zmiana klimatu, które to odnoszą się do wyzwań z jakimi zmagają się w dzisiejszych czasach firmy i inne jednostki funkcjonujące w gospodarce.

Program studiów daje studentom możliwość uczestniczenia między innymi w takich zajęciach jak Health and safety course, Computer information system in business, Statistics for business & economics czy Organizational behavior.

ILE TRWAJĄ STUDIA NA KIERUNKU BACHELOR IN BUSINESS ADMINISTRATION W POZNANIU?

Studia na kierunku Bachelor in business administration trwają 3 lata (studia I stopnia).

Bachelor in business administration w Poznaniu - czas trwania

Poziom studiów czas trwania otrzymywany tytuł
studia I stopnia 3 lata licencjat

JAKA PRACA PO STUDIACH NA KIERUNKU BACHELOR IN BUSINESS ADMINISTRATION W KRAKOWIE?

Uczelnie w Poznaniu kładą nacisk na rozwijanie umiejętności oraz zdobywaniu kompetencji potrzebnych do rozpoczęcia pracy w zawodzie po ukończeniu studiów.

Absolwenci studiów na kierunku Bachelor in business administration, posiadając szeroką wiedzę oraz umiejętności zarówno z obszaru wiedzy ekonomicznej, jak i wiedzy dotyczącej funkcjonowania gospodarki mają wiele możliwości zawodowych.

Absolwenci między innymi mogą znaleźć pracę na stanowiskach menadżerskich w działach operacyjnych, finansowych czy analicznych w międzynardowych korporacjach, a także małych i średnich przedsiębiorstwach, które działają na skale krajową oraz międzynarodową.

Możliwości zatrudnienia po studiach na kierunku Bachelor in business administration:

 • organizacje non-profit,
 • jednostki administracji publicznej,
 • władze lokalne,
 • władze regionalne,
 • władze krajowe.

Poziom i tryb studiów

Sprawdź jakiego typu znajdziesz studia na poszczególnych uczelniach:

Bachelor in business administration Poznań studia i stopnia


Sprawdź w jakim trybie możesz studiować na poszczególnych uczelniach:

Bachelor in business administration Poznań studia stacjonarne

Specjalności / ścieżki kształcenia na kierunku bachelor in business administration w Poznaniu

Studia I stopnia

Kierunki ekonomiczne w Poznaniu

finance
Rozwiń

23 Uczelnie w Poznaniu

Poznań jest jednym z większych ośrodków akademickich w Polsce. Znajduje się tu osiem uczelni publicznych i aż piętnaście niepublicznych. Spośród nich przyszli studenci mogą wybrać m. in. słynny Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Uniwersytet Przyrodniczy, Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego, Politechnikę Poznańską, Uniwersytet Artystyczny, a także Akademię Muzyczną i Akademię Wychowania Fizycznego.

Istotny jest również poziom i zakres kierunków studiów, jakie oferują poznańskie uczelnie, współpraca z sektorem biznesowym, a także rosnąca współpraca i kontakty międzynarodowe.

Sprawdź uczelnie i kierunki studiów w Poznaniu

 

 

Komentarze (0)

Popularne

studia

matura 2023

 

 

Teraz najważniejsze

matura 2023

zmiany na maturze 2023

arkusze maturalne

wyniki matur 2022

rekrutacja na studia

studia

kierunki studiów

studia podyplomowe

 

Ciekawe

 


gdzie studiować

 

 

Nadchodzące wydarzenia

 • ul. Słowackiego 7, Bydgoszcz https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/13638-akademia-muzyczna-bydgoszcz.jpg Akademia Muzyczna im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy
 • ul. Marcinkowskiego 2-6, Wrocław Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
 • Dni Otwarte https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJiYIsI9x0_UYRxah2a6T5Asc https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/cb81d-wsb-w-gdańsku.jpg Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku
 • ul. Komandorska 118/120  53-345 Wrocław  https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJA9Y2DELCD0cRMbXaXGADe8E Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
 • ul. Pigonia 1, Rzeszów https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJM5haPPj6PEcRAXpvuNl9L0M https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/d0984-uniwersytet-rzeszowski.jpg Uniwersytet Rzeszowski
 • ul. Leśna 1, 75-582 Koszalin https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/6d087-pwsz-koszalin.jpg Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie