Szczecińska Szkoła Wyższa - studia podyplomowe

Szczecińska Szkoła Wyższa - studia podyplomowe

studia podyplomowe

Odkryj kierunki podyplomowe w Szczecińskiej Szkole Wyższej i sprawdź gdzie możesz studiować

Studia podyplomowe – Szczecińska Szkoła Wyższa / Collegium Balticum

Powiedzieć, że współczesny rynek pracy jest wymagający, to jak nic nie powiedzieć. Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że coraz częściej poszukiwani są prawdziwi specjaliści, czyli osoby wyróżniające się szeroką wiedzą, wychodzącą poza pewne standardy oraz licznymi umiejętnościami i paletą kompetencji. Rynek nie lubi stagnacji. Niczym w zawodach lekkoatletycznych podnosi poprzeczkę. Naturalnie, można poprzestać na osiągniętym już poziomie wykształcenia, ale należy wiedzieć o tym, iż może to powodować pewne ryzyko. Ryzyko zatrzymania się na drodze zawodowej i przekreślenie pewnych szans.

Odpowiedzią na wymagania współczesności są studia podyplomowe, które umożliwiają podnoszenie kwalifikacji, a także nabywanie wiedzy z nieznanych dotąd obszarów. Studia podyplomowe to najlepszy sposób na zmianę statusu zawodowego. Rozszerzone wykształcenie to podstawa awansu, a także możliwość zmiany przestrzeni zawodowej. To szansa na wyższe zarobki, a także nowe wyzwania.

Studia podyplomowe w Szczecińskiej Szkole Wyższej Collegium Balticum to oferta edukacyjna skierowana do osób zainteresowanych rozwojem między innymi w przestrzeniach informatycznych, pedagogicznych, czy administracji publicznej. Aby rozpocząć kształcenie należy być absolwentem studiów licencjackich, inżynierskich bądź też magisterskich dowolnej uczelni. W celu aplikacji należy pobrać i uzupełnić kartę zgłoszeniową oraz ankietę rekrutacyjną.

Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum studia podyplomowe

Grupa kierunków
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum

Komentarze (0)