Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku

Zapoznaj się z informacjami dotyczącymi rekrutacji 2023 Polecane

WIĘCEJ   
Poziom studiów
Forma studiów
Czas trwania
Grupa kierunku

Studia i kierunki

Filtrowanie

Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku ×

ul. Pelplińska 7 

80-335 Gdańsk

tel.: 58 769 08 02,

e-mail: rektorat@wsz.pl

Kierunki studiów - Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku: znaleziono ×

Grupa kierunku
Poziom studiów
Forma studiów

Kierunki studiów podyplomowych - Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku: znaleziono ×

Grupa kierunku

Specjalności / ścieżki kształcenia - Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku: znaleziono ×

Poziom studiów
Forma studiów

Kursy - Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku: znaleziono ×

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Zadaj pytanie×

Wasze pytania:

Nikt jeszcze nie zadał pytania tej uczelni.

  • Kierunki studiów

  • Studia podyplomowe

  • O uczelni

  • Rekrutacja 2023/2024

  • Grupa kierunku

  • Grupa kierunku - podyplomowe

  • Poziom studiów

  • Forma studiów

Kierunki studiów

Opinie (13)

Klaudia Ocena odpowiedz

Swietna szkola, cudni ludzie i przyjazna atmosfera

Nata Ocena odpowiedz

Uczelnia bardzo fajna, nastawiona na naprawde porzadne kształcenie :) konczas studia, czlowiek opuszcza tą szkole faktycznie przygotowany do pracy

Kasia Ocena odpowiedz

Uczelnia z prawdziwego zdarzenia, warto zaczac nauke tutaj

Anita Ocena odpowiedz

Jestem dumną absolwentką tej szkoły. Obroniłam się w tym roku, to był piekny czas!!

Klara Ocena odpowiedz

No ja tu studiowałam, wlasnie skonczylam :) ciesze sie, ze wlasnie tutaj.

Basia Ocena odpowiedz

Ja sie mam w planach wlasnie zapisac na studia tutaj, szukalam opinii, pytalam ludzi i zdecydowana wiekszosc poleca tą szkole, wiec sie nie ma co zastanawiac :)

Majka Ocena odpowiedz

Nie wiedzialam do konca jaki kierunek wybrac.. Ostatecznie zdecydowałam się na kosmetologie i nie zaluje :) Interesujący kierunek

Ola Ocena odpowiedz

Ukonczylam na tej uczelni fizjoterapie. Naprawde jestem pod wielki wrazeniem. Wykladowcy swietni ludzie, z fajnym podejsciem do studentów.

Sandra P. Ocena odpowiedz

Studiuję dietetykę na wsz. Ogólnie jest spoko, wykładowcy fajni i przedmioty ciekawe. Mamy tylko nienajnowszy program do układania diet. Z tego co wiem, to już zostało zgłoszone. Tak poza tym to reszta rzeczy nowoczesna, fajne sale. Najlepsze zajęcia mieliśmy chyba z kuchni etniczych i regionalnych gdzie można coś ugotować i sobie zjeść :) analiza składu ciała też jest fajna. Ogólnie można się naprawde wielu ciekawostek dowiedzieć. Fajnie że otworzyli podyplomówkę z edukatora dietebologicznego, bo to coś fajnego po diecie i się zastanawiam czy po magisterce na to nie pójsć :)

Inga s. Ocena odpowiedz

mam porównanie, bo studiowałam też na uczelni państwowej i innej prywatnej w Gdańsku... polecam WSZ bo tu wykładowcami są ludzie, pracujący na co dzień z pacjentem, a nie teoretycy akademiccy ;)) wiedza to podstawa, ale umiejętności praktyczne są dużo ważniejsze moim zdaniem :)

Wera Ocena odpowiedz

WSZ w Gdańsku stawia na praktykę, co powoduje, że zajęcia są bardzo ciekawe. Ta Uczelnia to dobry wybór dla osób, które już na etapie studiów chcą mieć pewność, że spełnia się w przyszłej pracy. Dodatkowo szkoła oferuje dużo możliwości rozwoju w postaci dodatkowych kursów, co powoduje, że kończąc studia nie trzeba wydawać pieniędzy na kursy i szkolenia, by poznać zagadnienia, których nie obejmuje program nauczania, tak jak jest to w przypadku uczelni państwowych. Jeżeli nie chcecie tracić czasu na "doszkalanie się" po studiach gdzie przedmioty często nie maja nic wspólnego z kierunkiem- gorąco polecam WSZ w Gdańsku :)

Maja P. Ocena odpowiedz

Studiuję kosmetologię na trzecim roku. Zaczynałam jak rozpoczęła się pandemia i rzeczywiście przez to odpadło nam trochę zajęć praktycznych. Ale to jak wszędzie. Mieliśmy za to pokazy np z makijażu, gdzie prowadząca pokazywała jak się wszystko robi. Szkoda, że nie mogliśmy mieć tego w salach, ale dobrze że uczelnia jak najlepiej chciała żebyśmy tą wiedzę mieli i zrobili te pokazy. Od roku po pandemi wszystko już wróciło do normy. Na zajęciach się można zrelaksować i poćwiczyć na sobie zabiegi ;))) to najbardziej lubię :D Pracownie są fajne, nowoczesne i zajęcia prowadzą prawdziwe kosmetolożki które mają własne gabinety w Trójmieście. ogólnie to się dużo dzieje. Ciągle na podyplomowych jakieś nowe kierunki. Fajnie że też jest taki wybór, że mogę pomysleć o podyplomowych po studiach i też mam się kogo poradzić. Myślę o podologii, na super opinie i jest to teraz modny kierunek. Poza tym Pani Fenska z WSZ jest super i chciałabym znowu mieć z ni a zajęcia. ;))))) Najlepsza uczelnia w 3mieście, polecam gorąco!!!!

Karolina Sława Ocena odpowiedz

Jestem absolwentką studiów podyplomowych z podologii i naprawdę gorąco polecam. Studia podjęłam też w polecenia i nie żałuję. Pani Ola jest świetną wykładowczynią. Naprawdę dużo się nauczyłam i z Panią Olą mam kontakt nawet po ukończeniu studiów. Poza tym nie widziałam uczelni z tyloma atrakcjami i w miarę możliwości starałam się ze wszystkiego korzystać, ale ze względu na pracę mogłam być tylko w weekendy.