Studia I stopnia licencjackie i inżynierskie Rzeszów

Studia I stopnia licencjackie i inżynierskie Rzeszów

Studia I stopnia licencjackie i inżynierskie Rzeszów

Studia I stopnia

w Rzeszowie 2021

Odkryj studia I stopnia w Rzeszowie i sprawdź gdzie możesz studiować

Studia I stopnia Rzeszów (licencjackie i inżynierskie)

Studia I stopnia w Rzeszowie to studia licencjackie lub inżynierskie, których program kształcenia zazwyczaj trwa od 3 do 4 lat i kończy się uzyskaniem dyplomu (licencjata lub inżyniera). Ukończenie studiów I stopnia umożliwia podjęcie studiów II stopnia na tym samym kierunku lub kierunkach pokrewnych.

Na studia I stopnia przyjmowane są osoby posiadające świadectwo dojrzałości.

Studia możesz podjąć w trybie stacjonarnym (dziennym) lub niestacjonarnym (zaocznym, wieczorowym)

Specyfika studiów zależy od wyboru specjalności / ścieżki kształcenia. Studia gwarantują zdobycie niezbędnych umiejętności, które będą przydatne w przyszłej pracy zawodowej.

Popularne kierunki studiów w Rzeszowie

Wszystkie kierunki studiów w Rzeszowie

Grupa kierunków
Typ studiów
Uczelnia

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Uczelnie w Rzeszowie

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie

Kierunki studiów: 15

Studia podyplomowe: 50

ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów tel.: 17 866 11 11 POKAŻ WIĘCEJ

Jak wyglądają studia I stopnia licencjackie i inżynierskie w Rzeszowie

Studia pierwszego stopnia to forma kształcenia wyższego, skierowana do absolwentów szkół średnich legitymujących się dyplomem maturalnym. Nauka na tego typu studiach trwa od trzech do trzech i pół lat i kończy się nadaniem tytułu licencjata lub inżyniera. Jeżeli zależy Ci na zdobyciu wszechstronnego wykształcenia i gruntownego przygotowania zawodowego, to studia licencjackie powinny być twoim wyborem.

Ze względu na popularność tej formy nauczania, wiele uczelni w całej Polsce decyduje się na wprowadzenie studiów I stopnia do swoich ofert kształcenia. Jednym z miast, w którym możesz je realizować jest Rzeszów. Studenci, którzy zdecydują się aplikować na studia pierwszego stopnia w Rzeszowie będą mogli wybierać spośród wielu atrakcyjnych kierunków, związanych między innymi z naukami ścisłymi, humanistycznymi, technicznymi, biologicznymi czy medycznymi.

Studia I stopnia w Rzeszowie wyróżniają się ciekawym i dopasowanym do realiów współczesnego świata oraz obecnego rynku pracy, programem nauczania. W planie znajdą się zarówno zajęcia teoretyczne, jak i warsztaty praktyczne, dzięki którym zdobędziesz doświadczenie i cenne kwalifikacje zawodowe. Ponadto, studenci będą mogli skorzystać z bogatej oferty praktyk zawodowych, specjalizacji, kół naukowych czy interesujących zajęć fakultatywnych.

Absolwenci studiów licencjackich w Rzeszowie, dzięki zdobytemu wykształceniu i kompetencjom zyskają wiele może możliwości rozwoju zawodowego, także na arenie międzynarodowej. Po uzyskaniu dyplomu licencjata lub inżyniera zasadne możliwe będzie kontynuowanie nauki na studiach magisterskich lub podyplomowych.

 

Komentarze (0)