Studia podyplomowe - Uniwersytet Śląski w Katowicach

Studia podyplomowe - Uniwersytet Śląski w Katowicach

Uniwersytet Śląski w Katowicach

studia podyplomowe

Odkryj kierunki podyplomowe na UŚ i sprawdź gdzie możesz studiować 

Uniwersytet Śląski w Katowicach - Studia podyplomowe

Uniwersytet Śląski w Katowicach posiada w swojej ofercie kształcenia wiele interdyscyplinarnych kierunków studiów podyplomowych. Jedynym wymogiem, jaki muszą spełnić kandydaci na studia podyplomowe jest posiadanie wykształcenia wyższego na poziomie co najmniej pierwszego stopnia (tytuł naukowy licencjata lub inżyniera). Studia podyplomowe są okazją do poszerzenia swoich horyzontów oraz poznania osób o podobnym profilu zainteresowań czy działalności zawodowej.

Dzięki zdobyciu dodatkowego wykształcenia poprzez ukończenie kolejnego kierunku studiów kandydaci mogą wybrać jedną spośród kilku ścieżek kształcenia. Pierwszą z nich jest kontynuacja zdobytego już wcześniej wykształcenia poprzez wybór kierunku, który przybliży studenta do osiągnięcia poziomu specjalisty w swojej dotychczasowej branży, a tym samym do szybszego awansu zawodowego. Alternatywą do tego podejścia jest wybór kierunku studiów, który otworzy przed kandydatem drzwi do wykonywania nowego zawodu.

Tym samym ta forma edukacji jest dedykowana dla osób, które chcą zainwestować swój czas i uwagę w rozwój umiejętności oraz zdobywanie wiedzy związanych z zainteresowaniami by w przyszłości móc połączyć pasję z pracą zarobkową.

 

Uniwersytet Śląski w Katowicach studia podyplomowe

Grupa kierunków
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uniwersytet Śląski w Katowicach

Komentarze (0)