Studia podyplomowe - Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa w Katowicach

Studia podyplomowe - Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa w Katowicach

GWSH

studia podyplomowe

Odkryj kierunki podyplomowe w GWSH i sprawdź gdzie możesz studiować

Studia podyplomowe – Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego w Katowicach

Współczesny rynek pracy charakteryzuje się zmiennością i dynamizmem. Aby prawidłowo w nim funkcjonować i odnaleźć się w jego zasadach należy posiadać odpowiednie do tego narzędzia. Tymi narzędziami są wiedza, umiejętności i kompetencje. Rynek pracy nieustannie poszukuje specjalistów, fachowców, osób posiadających coś więcej niż tylko określony standardami zestaw wiadomości. Teraz liczy się wyjście poza pewne ramy i schematy. Istotna jest innowacyjność. Zarówno w myśleniu, jak i działaniu praktycznym. Ktoś mógłby powiedzieć, że nabywanie nowoczesnych umiejętności to karkołomne zajęcie, wymagające poświęceń. Nieprawda. Przepis na to znacznie prostszy. To studia podyplomowe.

Dla jednych studia podyplomowe są przepustką do awansu zawodowego, a dla drugich podstawą do zmiany branży. Umożliwiają one pogłębienie zdobytej już wcześniej wiedzy, a także pozyskanie zupełnie nowej. Istotnym aspektem studiów podyplomowych jest także to, że pozwalają one uzyskać pewność siebie, pewną śmiałość w działaniu i odwagę do rozpoczęcia nowego etapu w życiu. Chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, że zawsze lepiej jest wiedzieć i umieć więcej.

Studia podyplomowe w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach to szeroka oferta, w której odnaleźć można dyscypliny związane między innymi z marketingiem, prawem i administracją, kosmetologią, zarządzaniem. Zainteresowani pogłębianiem wiedzy z zakresu pedagogiki, finansów i rachunkowości, czy higieną pracy również odnajdą coś dla siebie. Wystarczy tylko zaznajomić się z katalogiem kierunków.


 

Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego w Katowicach studia podyplomowe

Grupa kierunków
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego w Katowicach

Komentarze (0)