ARCHITEKTURA MULTIMEDIALNA. BIM + WIZUALNOŚĆ + MOBILNOŚĆ - STUDIA PODYPLOMOWE

ARCHITEKTURA MULTIMEDIALNA. BIM + WIZUALNOŚĆ + MOBILNOŚĆ - STUDIA PODYPLOMOWE

Studia na kierunku architektura multimedialna. bim + wizualność + mobilność - studia podyplomowe możesz podjąć na 1 uczelni publicznej

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Filtrowanie
Województwo
Miejscowość
Status uczelni
Typ uczelni
Więcej filtrów
Poziom studiów
Forma studiów
  Czas trwania
   Politechnika Wrocławska

   Politechnika Wrocławska

   Architektura multimedialna. bim + wizualność + mobilność - studia podyplomowe

   Studia na kierunku architektura multimedialna. BIM + wizualizacja + mobilność to studia podyplomowe, których program kształcenia zazwyczaj trwa 1 rok.

   Studia na kierunku architektura multimedialna. bim + wizualność + mobilność - studia podyplomowe
   Rok akademicki 2024/2025
   Forma studiów zjazdy
   Poziom studiów studia podyplomowe

   Uczelnie

   Studia na kierunku architektura multimedialna. bim + wizualność + mobilność - studia podyplomowe możesz podjąć na 1 uczelni publicznej | architektura multimedialna. bim + wizualność + mobilność - studia podyplomowe - uczelnie >

   Kierunek jest przeznaczony dla wszystkich absolwentów szkół wyższych, zarówno kierunków architektonicznych, jak i niezwiązanych z tą dziedziną, którzy chcieliby rozwinąć swoje umiejętności w zakresie przenoszenia koncepcji do środowiska multimedialnego.

    

   JAKIE WYMAGANIA REKRUTACYJNE?

   Studia architektura multimedialna. BIM + wizualizacja + mobilność są przeważnie otwarte dla wszystkich osób mających tytuł magistra, inżyniera lub licencjata, jednak w procesie rekrutacji może mieć znaczenie doświadczenie i wykształcenie kierunkowe kandydata. Należy pamiętać, aby wysłać swoje zgłoszenie i dostarczyć dokumenty w odpowiednim terminie. Studia mogą się wiązać z dodatkowymi opłatami, takimi jak np. czesne.

   *Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

    

   szczegółowe wymagania na uczelniach

   JAK WYGLĄDAJĄ STUDIA NA KIERUNKU ARCHITEKTURA MULTIMEDIALNA. BIM + WIZUALIZACJA + MOBILNOŚĆ?

   Kierunek architektura multimedialna. BIM + wizualizacja + mobilność realizowany jest w trybie niestacjonarnym. Zajęcia prowadzone są zwykle przez wykwalifikowaną kadrę uczelni i specjalistów, którzy na co dzień zajmują się praktycznym wykorzystaniem wiedzy, którą przekazują studentom. Słuchacze często będą mieli możliwość stworzenia aplikacji mobilnej oraz zaprezentowania jej na urządzeniach typu tablet i smartfon. Eksperci mogą także pomóc w procesie testowania studenckich projektów.

    

   1. Typ i tryb studiów:

   Studia na kierunku architektura multimedialna. BIM + wizualizacja + mobilność możemy podzielić na:

   1. Poziom:

   2. Forma:

    

   2. Zdobywana wiedza i umiejętności

   Studenci kierunku architektura multimedialna. BIM + wizualizacja + mobilność poznają metody budowy wirtualnych modeli 3D i 2D oraz uczą się dobierać je do konkretnych projektów. Mogą także dowiedzieć się, jakie są podstawowe narzędzia do wizualizacji. Często mają możliwość pracy w programach wspierających projektowanie np. AutoCAD. Słuchacze mogą zapoznać się także ze środowiskiem programistycznymi Android i iOS. Trenują także obsługę programów graficznych i uczą się tworzyć projekty w grafice rastrowej i wektorowej. W trakcie zajęć mogą podjąć próby wizualizacji elementów sceny i dodać do nich odpowiednie oświetlenie i tekstury,

   Przedmioty, które mogą się znaleźć w programie kierunku architektura multimedialna. BIM + wizualizacja + mobilność to np.:

   • modelowanie trójwymiarowe
   • CAD i BIM w architekturze
   • aplikacje mobilne na platformie Android i iOS
   • inwentaryzacja architektoniczna i rysunek techniczny w CAD

   Słuchacze często mają okazję stworzyć samodzielnie stronę internetową na podstawie wiedzy zdobytej na zajęciach. Mogą także zapoznać się narzędziami wspierającymi projektowanie i pozycjonowanie witryn w sieci oraz nauczyć się dodawać elementy multimedialne do interfejsu strony.

    

   ILE TRWAJĄ STUDIA NA KIERUNKU ARCHITEKTURA MULTIMEDIALNA. BIM + WIZUALIZACJA + MOBILNOŚĆ?

   Studia na kierunku architektura multimedialna. BIM + wizualizacja + mobilność trwają przeważnie 1 rok (studia podyplomowe).

    

   JAKA PRACA PO STUDIACH NA KIERUNKU ARCHITEKTURA MULTIMEDIALNA. BIM + WIZUALIZACJA + MOBILNOŚĆ?

   Absolwenci kierunku architektura multimedialna. BIM + wizualizacja + mobilność mają wiele możliwości wyboru ścieżki kariery. Mogą spróbować swoich sił w modelowaniu trójwymiarowym i tworzyć realistyczne wizualizacje. Absolwenci mogą także zostać zatrudnieni do projektowania aplikacji przedstawiających koncepcje projektowe. Osoby z uprawnieniami architekta mogą dzięki studiom rozwinąć swój warsztat i pozyskać nowych klientów. Umiejętność tworzenia stron internetowych i pokazywania na nich portfolio również może mogą pomóc w starcie kariery projektanta. Studia mogą się także przyczynić do awansu na wyższej stanowiska w pracy.

    

   Zobacz inne kierunki architektura i budownictwo - podyplomowe

   Filtrowanie
   Województwo
   Poziom studiów

   Teraz najważniejsze

   matura 2024

   zmiany na maturze 2024

   arkusze maturalne

   wyniki matur 2023

   rekrutacja na studia

   studia

   kierunki studiów

   studia podyplomowe

    

   Ciekawe

    


   gdzie studiować

    

    

   Nadchodzące wydarzenia

   Komentarze (0)