Dla kogo ten kierunek
Jesteś absolwentem studiów wyższych? Chcesz poszerzyć swoje umiejętności o nowe kompetencje? Uważasz, że wiedza, którą posiadasz nie jest wystarczająca do osiągania satysfakcjonujących efektów w pracy? W takim razie zapoznaj się z poniższym opisem studiów podyplomowych na kierunku Infrastruktura drogowa w lasach, bo być może jest to propozycja kształcenia, która spełni Twoje oczekiwania!
Program studiów i przedmioty
Czego będziesz się uczył przez cały czas trwania zajęć? W ramach programu zrealizujesz zajęcia, na których zostaniesz wprowadzony w świat prawnych przepisów dotyczących infrastruktury drogowej, zapoznasz się z przebiegiem procesu inwestycji, dowiesz się kto w nim uczestniczy, jak również nie będzie Ci obca umiejętność opracowywania dokumentacji oraz weryfikowania jej poprawności. Co jeszcze? Na zajęciach zdobędziesz kompleksową wiedzę w zakresie obowiązków, jakie posiada zarządca infrastruktury, zapoznasz się z materiałami wykorzystywanymi przy budowaniu dróg oraz stosowane technologie. Uczęszczając na zajęcia nauczysz się planować infrastrukturę, tak by nie utrudniała prac typowo leśnych oraz zapewniała bezpieczeństwo. Oprócz tradycyjnych wykładów, w planie znalazły się także zajęcia terenowe, dzięki którym łatwiej będzie Ci przenieść zdobytą wiedzę teoretyczną na praktyczną płaszczyznę.
Jeśli uważasz, że proponowana tematyka kształcenia jest interesująca i pomoże Ci w realizacji dotychczasowych zadań w pracy, koniecznie aplikuj na podyplomowe studia na kierunek Infrastruktura drogowa w lasach!
szczegółowe wymagania na uczelniach
Nic nie znaleziono
Absolwent powinien posiadać wiedzę i umiejętności w zakresie:
Czas trwania studiów na kierunku infrastruktura drogowa w lasach – studia podyplomowe na poszczególnych uczelniach
I stopnia | II stopnia | jednolite | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Brak wyników |
Szczegółowe informacje na temat czasu trwania należy sprawdzić na stronie uczelni poprzez kliknięcie przycisku: "Dowiedz się więcej"
Absolwent kierunku Infrastruktura drogowa w lasach – studia podyplomowe znajdzie zatrudnienie w/jako:
MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU INFRASTRUKTURA DROGOWA W LASACH – STUDIA PODYPLOMOWE