Logistyka i administrowanie w mediach - Warszawa

Logistyka i administrowanie w mediach - Warszawa

Logistyka i administrowanie w mediach - Warszawa

Studia w Warszawie

logistyka i administrowanie w mediach

Odkryj logistykę i administrowanie w miediach w Warszawie i sprawdź, gdzie możesz studiować

Dodaj do ulubionych

Logistyka i administrowanie w mediach studia Warszawa 2021 | woj. mazowieckie

Studia na kierunku Logistyka i administrowanie w mediach w Warszawie to studia licencjackie lub magisterskiektórych program kształcenia trwa 3 lata (studia I stopnia) lub 2 lata (studia II stopnia) i kończy się uzyskaniem dyplomu licencjata lub magistra.

Studia możesz podjąć w trybie stacjonarnym (dziennym) lub niestacjonarnym (zaocznym) .

 

Logistyka i administrowanie w mediach to studia, które przyniosą satysfakcję osobom, które wykazują zainteresowania dziennikarskie oraz ciekawi je, jak wygląda zaplecze organizacyjne nowoczesnych mediów. Studenci wybierający ten kierunek otrzymają interdyscyplinarne wykształcenie z pogranicza ekonomii mediów, ich zarządzania. Nieobce będą im również podstawy marketingu oraz zastosowań technologii informacyjnych.

Studenci uczą się także posługiwania nowoczesnymi narzędziami informatycznymi, które wspomagają efektywne zarządzanie kosztami, finansami, kapitałem czy też kadrami. A gdzie znajdą zatrudnienie absolwenci tego kierunku? Oczywiście w telewizji, prasie, radio, redakcjach internetowych. Zatrudnienia szukać mogą również w agencjach marketingowych czy reklamowych.

 

czytaj dalej wszystko o Logistyka i administrowanie w mediach - Warszawa

Zobacz, na jakich uczelniach w Warszawie jest kierunek logistyka i administrowanie w mediach

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Warszawski

Uniwersytet Warszawski

Jednostka prowadząca

Logistyka i administrowanie w mediach stopień: (I)  (II), czas trwania: 3 lata • 2 lata
tryb: stacjonarne, niestacjonarne

Specjalności na kierunku logistyka i administrowanie w mediach

Jakie wymagania podczas rekrutacji na kierunek logistyka i administrowanie w mediach w Warszawie?

Jeśli chciałbyś rozpocząć przygodę z kierunkiem takim jak logistyka i administrowanie w mediach, to musisz pamiętać, że za swoje przygotowanie maturalne musisz się zabrać odpowiednio wcześnie. Lista przedmiotów, które pomogą ci przekroczyć próg wymarzonej uczelni, jest dość długa.

Znajdą się wśród nich przykładowo: historia, WOS, dowolnie wybrany język obcy nowożytni, matematyka, język polski. Pamiętaj, by część z wybranych przez siebie przedmiotów zdawać na poziomie rozszerzonym, to znacznie uatrakcyjni i wzmocni twoją kandydaturę!

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

szczegółowe wymagania na uczelniach

Logistyka i administrowanie w mediach w Warszawie - zasady rekrutacji

 • Terminy rekrutacji

 • Czas trwania na uczelniach

 • Przedmioty maturalne

 • Limity

 • Progi

Poziom i tryb studiów


Specjalności / ścieżki kształcenia na kierunku logistyka i administrowanie w mediach w Warszawie

Studia I stopnia

JAK WYGLĄDAJĄ STUDIA NA KIERUNKU LOGISTYKA I ADMINISTROWANIE W MEDIACH?

Codziennie śledzisz najnowsze newsy? Nie umykają ci żadne informacje ze świata polityki, kultury, czy sportu? To zatem naprawdę godne podziwu, ponieważ dziś jesteśmy zalewni tonami informacji, co powoduje, że czasami trudno oddzielić wartościowe treści od tzw. fake newsów, które mogą powodować wyłącznie chaos i zamieszanie. Warto jest zatem wzbogacać media o takie rozwiązania, dzięki którym będziemy mieć ułatwiony dostęp do rzetelnych informacji. Zajmuje się tym między innymi innowacyjny dział logistyki i administrowania w mediach.

Logistyka to inaczej planowania, przetwarzania i kontrolowania sprawnego przepływu informacji. Z kolei administrowanie będzie mieć ścisły związek z zarządzaniem treściami, które publikowane są w mediach różnego rodzaju. Jeśli zatem czujesz, że sprawdziłbyś się w dynamicznej branży dziennikarskiej, to studia na kierunku logistyka i administrowanie w mediach czekają właśnie na ciebie. Pamiętaj, że musi ci towarzyszyć wiele predyspozycji. Można zaliczyć do nich między innymi umiejętność działania pod presją czasu, czy sprawne poruszanie się w gąszczu informacji.

 

1. Typ i tryb studiów:

Studia na kierunku logistyka i administrowanie mediów możemy podzielić na:

1. Typ:

 • Studia I stopnia (licencjackie)
 • Studia II stopnia (magisterskie)
2. Tryb:
 • studia stacjonarne
 • studia niestacjonarne

 

Studia na kierunku logistyka i administrowanie mediów w Warszawie realizowane są zarówno w ramach pierwszego i drugiego stopnia. Pierwszy stopień to studia licencjackie, które trwają trzy lata. Drugi stopień to natomiast studia magisterskie, trwające dwa lata.
Uczelnie w Warszawie umożliwiają kształcenie zarówno w trybie stacjonarnym, jak i niestacjonarnym. To od Ciebie zależy, w jaki sposób chcesz studiować. Studia dzienne realizowane są od poniedziałku do piątku, natomiast studia niestacjonarne w trybie zaocznym odbywają się zazwyczaj w weekendy od piątku/soboty do niedzieli, z kolei studia niestacjonarne w trybie wieczorowym odbywają się od poniedziałku do piątku. Studia stacjonarne w uczelniach publicznych są bezpłatne natomiast w uczelniach niepublicznych tryb stacjonarny i niestacjonarny zazwyczaj jest odpłatny.
 

2. Program studiów i przedmioty

Absolwentom szkół średnich bardzo często spędza sen z powiek decyzja, które miasto akademickie wybrać. Każdy młody człowiek chce mieć bowiem pewność, że nad jego wykształceniem czuwać będzie kadra najlepszych wykładowców. Dlatego też jeden z najpopularniejszych kierunków dotyczy stolicy. Uczelnie w Warszawie dysponują wyjątkowo ciekawą ofertą dydaktyczną, która może spełnić oczekiwania wielu studentów. Jeśli stwierdzisz zatem, że chciałbyś studiować logistykę i administrowanie w mediach, to również otrzymasz taką możliwość w uczelniach, które znajdziesz w dziale poniżej.

Co znajduje się w programie kształcenia tego kierunku? Możesz mieć pewność, że nie będziesz się nudzić, bo uczyć się będziesz z zakresu wielu interdyscyplinarnych treści. Będzie można zaliczyć do nich przykładowo:

 • edytory mediów
 • projektowanie procesów marketingu

 

Przygotuj się także na zgłębianie zagadnień ściśle związanych z matematyką, czy podstawami prawa, ponieważ to od nich zależy w dużej mierze sprawne funkcjonowanie mediów w chociażby przestrzeni cyfrowej.

Ile trwają studia na kierunku logistyka i administrowanie w mediach w Warszawie?

Studia na kierunku Logistyka i administrowanie mediów w Warszawie, w zależności od typu studiów trwają 3 lata (studia I stopnia) lub 2 lata (studia II stopnia).

Gdzie studiować na kierunku logistyka i administrowanie w mediach w Warszawie?

 

Uczelnie na których można studiować kierunek logistyka i administrowanie w mediach w Warszawie

 • Uniwersytet Warszawski

 

JAKA PRACA PO STUDIACH NA KIERUNKU LOGISTYKA I ADMINISTROWANIE W MEDIACH?

Kierunki takie jak logistyka i administrowanie w mediach zapewnią ci interdyscyplinarne wykształcenie, dzięki któremu będziesz mógł swoje pasje przekuć w ciekawą karierę zawodową. Obecnie jesteśmy uznawani za społeczeństwo informacyjne, które uzależniło się wręcz od newsów. Dlatego też niezwykłe znaczenie odgrywa dziś rola osób, które odpowiadają za to, by informacje, które do nas docierają, były na jak najwyższym poziomie.

Czekają na ciebie firmy, w różnych sektorach gospodarczych, które swoje funkcjonowanie uzależniają od funkcjonowania w mediach i na portalach społecznościowych. To tam obecnie najprężniej działa reklama i można pozyskać nowych, atrakcyjnych klientów. Możesz pracować więc w:

 • agencjach reklamowych
 • agencjach marketingowych
 • działach PR
 • mediach
 • prasie
 • wydawnictwach

Kierunki dziennikarstwo i informacja w Warszawie

59 Uczelni w Warszawie

Warszawa przyciąga młodych ludzi z całego kraju. Przyjeżdżają tu na studia lub do pracy, w nadziei na zdobycie wykształcenia, doświadczenia zawodowego i wysoko płatnej pracy z perspektywami. Liczą na prestiż, sukces.

Warszawa ma wiele do zaoferowania dla studentów i kandydatów, ale także wiele od nich wymaga – progi punktowe oraz liczba chętnych na studia są tu wysokie. Również liczba studentów jest największa w Polsce: 15 uczelni publicznych i ponad 40 niepublicznych. Największą popularnością cieszą się Uniwersytet Warszawski, Politechnika Warszawska oraz Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.

Warszawskie uczelnie są uznawane za prestiżowe nie tylko w Polsce ale i za granicą. Cenione są za profesjonalną kadrę naukową i szerokie perspektywy rozwoju.

Sprawdź uczelnie i kierunki studiów w Warszawie#MUSISZ TO WIEDZIEĆ

 

 

Komentarze (0)