Studia logistyczne Kielce

Studia logistyczne Kielce

Studia logistyczne Kielce

Największy wybór studiów

logistycznych w Kielcach

Odkryj kierunki logistyczne i sprawdź gdzie możesz studiować 

Dodaj do ulubionych

Studia logistyczne Kielce | woj. świętokrzyskie

Studia logistyczne w Kielcach to studia licencjackie, inżynierskie lub magisterskie, których program kształcenia zazwyczaj trwa od 3 lat do 4 lat (studia I stopnia) lub od 1,5 roku do 2 lat (studia II stopnia) i kończy się uzyskaniem dyplomu (licencjata, inżyniera lub magistra).

Studia możesz podjąć w trybie stacjonarnym (dziennym) lub niestacjonarnym (zaocznym). Specyfika studiów zależy od wyboru specjalności / ścieżki kształcenia. Studia gwarantują zdobycie niezbędnych umiejętności, które będą przydatne w przyszłej pracy zawodowej.

POPULARNE KIERUNKI W KIELCACH POLECANE DLA CIEBIE

zobacz, na jakich uczelniach w Kielcach są Studia logistyczne

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

SPECJALNOŚCI / ŚCIEŻKI KSZTAŁCENIA - KIERUNKI LOGISTYCZNE W KIELCACH

SORTOWANIE:

KIERUNKI LOGISTYCZNE W KIELCACH

Rekrutacja i wymagania na studia logistyczne w Kielcach

Chcesz zostać logistykiem i zarządzać procesem produkcji i dostaw? Zgłoś się na studia logistyczne w Kielcach. Pamiętaj, by pochwalić się wynikami z matury z geografii i matematyki - to dwa najcenniejsze przedmioty dla komisji rekrutacyjnej. To one są również kartą wstępu na studia logistyczne. Pracuj pilnie i działaj, by bezproblemowo dostać się na studia logistyczne w Kielcach.

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

szczegółowe wymagania na uczelniach

Jak wyglądają studia logistyczne w Kielcach?

Logistycy są bardzo pożądani w dzisiejszym układzie sił przedsiębiorczych na świecie - to oni, jako specjaliści czuwają nad całym procesem produkcji i dystrybucji wszystkich rzeczy. Dzięki studiom kierunkowym, będziecie mogli starać się o posadę w największych firmach międzynarodowych, w światowych zespołach, które czuwają nad poprawnością ściągania do danego kraju egzotycznej żywności, czy rzadko spotykanego rodzaju mięsa. Logistycy czuwają nad całą produkcją IKEI we wszystkich krajach, w jakich IKEA działa!

Studia logistyczne pomogą Wam odnaleźć się w sytuacji i zrozumieć na czym polegają tak duże procesy handlowe, jaki udział ma w tym dziele ekonomia sama w sobie, kim są finansiści, lobbyści i jaki udział w produkcji ma polityka. Bowiem politycy wpływają na decyzje logistyków w sposób niebezpośredni.

Jak planować odpowiednio swoją pracę i pracę całych zespołów? Czego unikać? O czym pamiętać w szczególności? Wszystkiego dowiecie się na studiach logistycznych w Kielcach. W ramach nauki na studiach inżynierskich i magisterskich. Sprawdźcie, jakie kierunki macie do wyboru na tutejszych uczelniach.

 

Praca po studiach logistycznych

Jak wygląda praca po studiach logistycznych? Jeśli podczas nauki zdołaliście znaleźć czas na praktyki i staże, nauczyliście się wielu rzeczy nie tylko z teorii, ale i z praktyki, to zaraz po studiach możecie starać się o pracę na stanowisku logistyka w firmach zajmujących się produkcją dóbr i ich dystrybucją.

Logistycy to pracownicy takich firm jak LIDL, Biedronka, Kaufland, Auchan itd. To także pracownicy lokalnych przedsiębiorców - rolników, kosmetologów, czy firm budowlanych. Logistyk koordynuje pracę całych zespołów i zarządza ogromem danych.

Robi zestawienia, statystyki, opisuje plany, rozporządza, w jaki sposób działać będą określone działy. W takiej roli odnajdziecie się nawet w szpitalu czy na uczelni wyższej! Studia logistyczne to również wstęp do administracji samorządowej, w której organizacja pracy i wytworów urzędników jest podstawą dobrego funkcjonowania! 

9 uczelni w Kielcach

Chciałbyś zacząć studia w Kielcach? To może być strzał w dziesiątkę! W Kielcach znajduje się 9 dynamicznie rozwijających się uczelni, w tym dwie uczelnie publiczne: Uniwersytet Jana Kochanowskiego i Politechnika Świętokrzyska oraz siedem uczelni niepublicznych

Istotny jest również poziom i zakres kierunków studiów, jakie oferują kieleckie uczelnie, współpraca z sektorem biznesowym, a także rosnąca współpraca i kontakty międzynarodowe.

Sprawdź uczelnie i kierunki studiów w Kielcach

 

 

WARTO WIEDZIEĆ

 


UNIWERSYTET JANA KOCHANOWSKIEGO STUDIA LOGISTYCZNE

Gdzie udać się na studia logistyczne w Kielcach? Na Uniwersytet im. Jana Kochanowskiego, dokładnie na Wydział Prawa Administracji i Zarządzania, na którym to prowadzone są studia na kierunkach:

  • logistyka - studia inżynierskie, stacjonarne i niestacjonarne, w specjalności: logistyka w przedsiębiorstwie, zarządzanie w logistyce

dowiedz się więcej

 


POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA STUDIA LOGISTYCZNE

Studia logistyczne prowadzi również Wydział Zarządzania i Modelowania Komputerowego, na którym to działają kierunki:

  • logistyka - studia inżynierskie, stacjonarne i niestacjonarne
  • inżynieria danych - studia inżynierskie, stacjonarne i niestacjonarne
  • zarządzanie i inżynieria produkcji - studia inżynierskie, stacjonarne i niestacjonarne

dowiedz się więcej

 TEMATY POWIĄZANE

 

 

Komentarze (0)