Studia logistyczne Lublin

Studia logistyczne Lublin

Studia logistyczne Lublin

Największy wybór studiów

logistycznych w Lublinie

Odkryj kierunki logistyczne i sprawdź gdzie możesz studiować 

Studia logistyczne Lublin | woj. lubelskie

Studia logistyczne w Lublinie to jeden z technicznych kierunków związanych ze sprzedażą, transportem oraz lejkiem sprzedażowym. Studia logistyczne przygotują Cię do pracy w branży handlowej, sprzedażowej, przemysłowej i oczywiście transportowej. Pracę znajdziesz w firmach, które zajmują się nie tylko produkcją danego produktu, ale i jego dystrybucją. Studia logistyczne to połączenie nauki o zarządzaniu z wypracowaniem konkretnych umiejętności do organizowania sobie życia w jak najprostszy sposób. Im krótszą drogę przejdzie produkt, tym większy zysk osiągnie właściciel firmy.

Podczas studiów logistycznych dowiecie się jak wykorzystać nowinki technologiczne i informatycznego do sprawnego zarządzania logistyką i transportem oraz jak zaplanować działania całego zespołu, nimi zarządzać i mieć wszystko pod kontrolą. Studia logistyczne w Lublinie mają bardzo praktyczny wymiar, są co najmniej przyjemne i odpowiednio zaprojektowane - tak, by absolwenci czuli jak wiele umiejętności zdobyli podczas nauki i jak wykorzystać spore ilości teorii naukowych w życiu zawodowym. Sprawdźcie, jakie kierunki oferują Wam uczelnie wyższe w Lublinie.

KIERUNKI LOGISTYCZNE W LUBLINIE

ZOBACZ, NA JAKICH UCZELNIACH W LUBLINIE SĄ STUDIA LOGISTYCZNE

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Rekrutacja na studia logistyczne w Lublinie

Wybierasz się na studia logistyczne do Lublina? To już dziś zacznij dogłębnie studiować geografię i matematykę. To przedmioty najlepiej wyceniane w ramach konkursu świadectw organizowanego rokrocznie na uczelniach wyższych. Dobre wyniki z wybranych przedmiotów maturalnych to jedyna możliwa opcja dostania się na studia wyższe. Jeśli zależy Wam akurat na studiach logistycznych, sprawdźcie na stronie wybranej uczelni, jakie przedmioty oceniają najlepiej i przygotujcie się do nich jak tylko umiecie. Bądźcie uważni, każdego roku wytyczne i wymagania danego kierunku mogą się zmienić.

szczegółowe wymagania na uczelniach

Praca po studiach logistycznych

Kim jest wykształcony logistyk i w jakiej roli może się odnaleźć? Główne miejsca zatrudnienia logistyków to branża transportowa i logistyczna. Wszelkiego rodzaju punkty logistyczne, magazyny, punkty przeładowań, eksportu i importu - to miejsca, w których logistycy są zatrudniani na szeroką skalę. Logistycy wchodzą w rolę specjalistów do spraw zakupów, zamówień, zarządzania flotą i dostawami.

Bardzo cenieni są również specjaliści zajmujący się projektowaniem drogi produktu - od idei powstania po proces dystrybucji i reklamy. Logistycy zatrudniani są w wielkich sieciach sprzedażowych, takich jak H&M, Reserved czy Auchan. Weźmiecie odpowiedzialność za tak zwany lejek sprzedażowy oraz rozsądne plany transportowe. Wykształconych i doświadczonych logistyków wciąż brakuje, dlatego jeśli tylko interesują CIę wymienione wcześniej kwestie, to wybierz się na studia logistyczne - czy to w Lublinie czy w innym mieście. Z pewnością będzie to dobra inwestycja w przyszłość, patrząc na fakt coraz szerszych i dalszych kooperacji z zagranicznymi przedsiębiorcami.

POPULARNE KIERUNKI LOGISTYCZNE W LUBLINIE

STUDIA LOGISTYCZNE W LUBLINIE - PODYPLOMOWE

WARTO TO WIEDZIEĆ

 


UNIWERSYTET MARIE CURIE SKŁODOWSKIEJ STUDIA LOGISTYCZNE

Studia logistyczne możesz realizować na Wydziale Ekonomicznym w Lublinie na Uniwersytecie Marie Curie Skłodowskiej:

  • logistyka - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne

Dowiedz się więcej>

 


UNIWERSYTET PRZYRODNICZY W LUBLINIE STUDIA LOGISTYCZNE

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie również zaprasza na studia logistyczne na kierunku:

  • transport i logistyka - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne

Dowiedz się więcej>

 


POLITECHNIKA LUBELSKA STUDIA LOGISTYCZNE

Politechnika Lubelska prowadzi studia logistyczne na Wydziale Mechanicznym, gdzie studiować możecie:

  • Transport - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
  • zarządzanie logistyką w przedsiębiorstwie - studia podyplomowe

Dowiedz się więcej>

 TEMATY POWIĄZANE

 

 

Komentarze (0)