Studia logistyczne Rzeszów

Studia logistyczne Rzeszów

Studia logistyczne Rzeszów

Największy wybór studiów

logistycznych w Rzeszowie

Odkryj kierunki logistyczne i sprawdź gdzie możesz studiować 

Studia logistyczne Rzeszów | woj. podkarpackie

Studia logistyczne to bardzo dobra propozycja dla tych, którzy lubią planować, organizować, obliczać, a na dodatek jeździć palcem po mapie. Jeśli chcecie wiedzieć, w którym mieście możecie połączyć to wszystko w jedną dziedzinę studiów, to skierujcie swój wzrok na województwo podkarpackie. Tam odnajdziecie Rzeszów.

Studia logistyczne w Rzeszowie prowadzone są na dwóch uczelniach, publicznej i niepublicznej. Wdrażane specjalności świadczą o tym, że logistyka jest ciągle rozwijającą się dziedziną, a studia logistyczne zyskują na popularności. Na przykład, wybierając specjalność o nazwie Transport i spedycja zostaniemy zapoznani z praktycznymi aspektami organizowania i kontrolingu procesów spedycyjnych oraz ruchu transportowego.

A obierając Informatykę w systemach logistycznych dowiemy się o możliwościach zastosowań nowoczesnych technologiach informatycznych wspomagających procesy logistyczne. A z jakimi przedmiotami trzeba będzie się zmierzyć? Czekają na nas, między innymi: Logistyka przedsiębiorstw transportowych, Współczesne tendencje rozwoju transportu, Zarządzanie globalnym łańcuchem dostaw, Handel zagraniczny.

A dokąd prowadzą studia logistyczne w Rzeszowie? Na przykład do pracy w dużych korporacjach, jak i małych i średnich przedsiębiorstwach. Prowadzą do zatrudnienia w firmach spedycyjno- transportowych, centrach usług logistycznych, logistycznych centrach dystrybucji.

Jeśli jesteś zainteresowany karierą w branży logistycznej, to rozpocznij ją już teraz, od aktywnej nauki. Przeczytaj co oferują studia logistyczne w Rzeszowie.

ZOBACZ, NA JAKICH UCZELNIACH W RZESZOWIE SĄ STUDIA LOGISTYCZNE

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

KIERUNKI LOGISTYCZNE W RZESZOWIE

Rekrutacja i wymagania na studia logistyczne w Rzeszowie

Program kształcenia na studiach logistycznych w Rzeszowie obejmuje różne dziedziny; ekonomię, nauki o zarządzaniu i organizacji, wiedzę dotyczącą funkcjonowania systemów logistycznych, a nawet informatykę. Aby startować na studia należy pochwalić się dobrymi wynikami z przedmiotów ścisłych, z matematyką na czele. Ona będzie biletem wstępu.

szczegółowe wymagania na uczelniach

POPULARNE KIERUNKI LOGISTYCZNE NIESTACJONARNE W RZESZOWIE

STUDIA LOGISTYCZNE W RZESZOWIE - PODYPLOMOWE

Praca po studiach logistycznych w Rzeszowie

Branża logistyczna wciąż się rozwija, dlatego jest bardzo dobrym pomysłem na kierunek kształcenia, jak i na kierunek drogi zawodowej. Będąc absolwentem studiów logistycznych można znaleźć zatrudnienie w dużych firmach międzynarodowych realizujących procesy zaopatrzenia, produkcji lub dystrybucji w kraju i za granicą, a także w regionalnych firmach spedycyjnych i spedycyjno- transportowych.

Można także znaleźć pracę w urzędach i agencjach celnych, firmach przewozowych oraz w firmach organizujących gospodarkę magazynową. Absolwenci studiów logistycznych w Rzeszowie mogą także odnaleźć się w firmach sektora IT oferujących systemowe i aplikacyjne rozwiązania informatyczne dla logistyki.

Współczesna logistyka bez informatyki jest, po prostu, niemożliwa. Liczące się firmy i organizacje wykorzystują nowoczesne narzędzia informatyczne, aby w sposób efektywny i racjonalny zarządzać swoimi zasobami informacyjnymi i materialnymi.

5 uczelni w Rzeszowie

Według danych statystyczny co piąty mieszkaniec Rzeszowa jest studentem! To znaczy, że uczelnie w Rzeszowie wybiera wielu młodych ludzi — to zdecydowanie świadczy o ich poziomie. W mieście funkcjonuje 5 szkół wyższych, w tym 2. publiczne: Uniwersytet Rzeszowski oraz Politechnika Rzeszowska. 
Istotny jest również poziom i zakres kierunków studiów, jakie oferują rzeszowskie uczelnie, współpraca z sektorem biznesowym, a także rosnąca współpraca i kontakty międzynarodowe.

Sprawdź uczelnie i kierunki studiów w Rzeszowie

 

 

MUSISZ TO WIEDZIEĆ

 


POLITECHNIKA RZESZOWSKA STUDIA LOGISTYCZNE

Wydział Zarządzania:

  • Logistyka.

dowiedz się więcej 

 


WYŻSZA SZKOŁA INFORMATYKI I ZARZĄDZANIA

  • Logistyka. Specjalności: Transport i spedycja, Logistyka międzynarodowa, Informatyka w systemach logistycznych.

 TEMATY POWIĄZANE

 

 

Komentarze (0)