Studia informatyczne Kielce

Studia informatyczne Kielce

Studia informatyczne Kielce

Największy wybór studiów

informatycznych w Kielcach

Odkryj kierunki informatyczne i sprawdź gdzie możesz studiować 

Studia informatyczne Kielce | woj. świętokrzyskie

Informatycy - nietypowa grupa społeczna, cechująca się myśleniem zgodny z zasadami kodowania danych, troszkę oderwana od rzeczywistości, kumulująca całą swoją energię w komputerach! To może i stereotyp - jednak w dużym stopniu wciąż się sprawdza. Informatycy to wyspecjalizowani profesjonaliści do spraw programowania, kodowania, analizowania danych i budowania sieci komputerowych. Dzięki informatykom świat technologii do zwykłego użytkownika jest banalnie prosty. Komputer pyta co chcesz zrobić, odpowiadasz, jest zrobione. To zasługa sprawnych programistów i informatyków dbających o rozwój nowych technologii i cyfryzację życia. Jeśli chcesz wejść do teamu twórczych komputerowców - podejmij studia informatyczne w Kielcach. Sprawdź, jakie masz kierunki do wyboru na uczelniach wyższych w Kielcach.

KIERUNKI INFORMATYCZNE W KIELCACH

ZOBACZ, NA JAKICH UCZELNIACH W KIELCACH SĄ STUDIA INFORMATYCZNE

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Rekrutacja na studia informatyczne w Kielcach

Chcesz zostać inżynierem informatyki? Złóż podanie w wyznaczonym terminie na wybraną uczelnię i pokaż komisji rekrutacyjnej, jak dobre wyniki udało Ci się osiągnąć na maturze z matematyki, informatyki i języka obcego. To najlepiej punktowane przedmioty, brane pod uwagę przez komisję rekrutacyjną.

szczegółowe wymagania na uczelniach

Praca po studiach informatycznych

Gdzie znajdą zatrudnienie wykształceni informatycy? Tak naprawdę to wszędzie tam, gdzie jest komputer. W korporacjach, w firmach międzynarodowych, w firmach IT, u producentów sprzętu, a szpitalach, gabinetach, aptekach, szkołach, w administracji państwowej i samorządowej, w spółkach skarbu państwa, w bankach, w sklepach - informatycy są potrzebni w naprawdę wielu dziedzinach. Dział IT i programowania to najlepiej opłacana branża dla informatyków.

To również miejsce wymagające stałego rozwoju i działania. Odpowiedzialna, najczęściej zespołowa praca wymaga niemałego poświęcenia i cierpliwości. Jest ona jednak co najmniej odpowiednio wynagradzana. Studia informatyczne to droga zawodowa dla osób, które czują bluesa do budowania skomplikowanych systemów, rozumieją komputery, sieci i technologie informatyczne. Jeśli tylko wiesz, że podołasz pracy informatyka - zgłoś się na studia i wyspecjalizuj się jak najlepiej w określonej dziedzinie - to zagwarantuje Ci sukces na rynku pracy!

STUDIA INFORMATYCZNE W KIELCACH - PODYPLOMOWE

WARTO WIEDZIEĆ

 


UNIWERSYTET JANA KOCHANOWSKIEGO STUDIA INFORMATYCZNE

Studia informatyczne możecie zrealizować w Kielcach na Uniwersytecie im. Jana Kochanowskiego w Kielcach na Wydziale Matematyczno-Przyrodniczym w ramach studiów inżynierskich i magisterskich, na kierunku:

  • informatyka - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne, w specjalnościach:
  • technologie informatyczne
  • teleinformatyka

dowiedz się więcej


POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA STUDIA INFORMATYCZNE

Również Politechnika Świętokrzyska oferuje studia informatyczne na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki w ramach kierunku: informatyka - studia inżynierskie i magisterskie.

dowiedz się więcej

 TEMATY POWIĄZANE

 

 

Komentarze (0)