Studia informatyczne Lublin

Studia informatyczne Lublin

Studia informatyczne Lublin

Największy wybór studiów

informatycznych w Lublinie

Odkryj kierunki informatyczne i sprawdź gdzie możesz studiować 

Studia informatyczne Lublin | woj. lubelskie

Słyszeliście już za pewne jaki jest najlepszy, najlepiej opłacany i najwygodniejszy zawód świata. Programista, dział IT, informatyk. Choć przyjęło się, że informatycy są dość dziwni w obyciu, to stereotyp ten już się zmienia. Pojawia się coraz więcej kobiet wśród programistów i informatyków. Studia informatyczne pomogą Ci przebić się przez barierę wiedzy i zdobyć niezbędne umiejętności do wykonywania tego trudnego, ale i fascynującego zawodu. Informatykiem czy programistą możesz być w każdym zakątku świata.

Komputery posługują się tym samym językiem, nie ma tu bariery wiedzy. Wykorzystuj wszelkie możliwości na studiach, by wyjeżdżać w ramach programów wymian międzynarodowych, praktykować u najlepszych twórców systemów komputerowych i aplikacji. Bądź aktywny, działaj, ucz się na bazie doświadczenia, a Twoja informatyczna przyszłość będzie usłana samymi sukcesami. Studia informatyczne, jeśli czujesz ku nim smykałkę, to jedne z najbardziej opłacalnych i najlepszych studiów, jakie możecie wybrać. Praca w IT jest fascynująca. Sprawdź, jakie kierunki studiów możesz wybrać na uczelniach wyższych w Lublinie.

KIERUNKI INFORMATYCZNE W LUBLINIE

ZOBACZ, NA JAKICH UCZELNIACH W LUBLINIE SĄ STUDIA INFORMATYCZNE

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Rekrutacja na studia informatyczne w Lublinie

Jeśli marzysz o zostaniu informatykiem, programistą czy specjalistą ds. inżynierii komputerowej, przede wszystkim przygotuj się do egzaminów maturalnych - zadbaj o dobry wynik z matematyki i fizyki, a także z języka obcego - najlepiej angielskiego. Bez znajomości angielskiego trudno Ci będzie ukończyć studia informatyczne. Złóż niezbędne dokumenty na konkurs świadectw organizowany rokrocznie na uczelniach

wyższych. I zawczasu trenuj swoje komputerowe umiejętności, szukając odpowiedzi na najprostsze pytania: jak to jest zrobione!

szczegółowe wymagania na uczelniach

Praca po studiach informatycznych

IT - dział szeroki, długi, branża, która jest wszędzie, która dotyka wszystkich sfer współczesnego życia. IT jest w Twojej komórce, w Twoim telefonie, w Twoich relacjach ze znajomymi, w Twojej telewizji, w Twoim serialu, w Twojej grze, w kuchni, w łazience. Dzieła informatyków i programistów są wszędzie. Coraz mniej ludzi jest w stanie bez pomocy specjalistów naprawić swój komputer, bądź uruchomić nowy system. Jest coraz większe zapotrzebowanie na usługi absolwentów studiów informatycznych. Najlepsi znajdują pracę u największych gigantów świata komputerowego - tworzą gry, zarabiające miliardy dolarów, współtworzą aplikację dla Microsoftu czy Apple’a. Absolwenci studiów informatycznych znajdują zatrudnienie w korporacjach międzynarodowych, jak i sami zakładają swoje firmy i działają.

Dużo osób zajmuje się nowymi projektami i na własną rękę tworzą nowe programy i systemy, pomagające ludziom zorganizować się w życiu. Branża informatyczna to jedna z najlepiej opłacających swoich pracowników branża. Informatycy pracują jako specjaliści ds. SEO, ds. budowania stron i ich widoczności, jako specjaliści sieci komputerowych czy analitycy ruchu. Informatyka to naprawdę dobry kierunek na życie. Pamiętaj tylko, że jeśli nie masz co do tego przekonania i nie czujesz przysłowiowego bluesa, to Twoje życie wcale nie będzie takie kolorowe. Dlatego mądrze decyduj. Studia dopasuj do swojego charakteru, osobowości i wewnętrznych potrzeb.

POPULARNE KIERUNKI INFORMATYCZNE W LUBLINIE

STUDIA INFORMATYCZNE W LUBLINIE - PODYPLOMOWE

WARTO TO WIEDZIEĆ

 


UNIWERSYTET MARIE CURIE SKŁODOWSKIEJ STUDIA INFORMATYCZNE

Studia informatyczne możecie zrealizować w Lublinie na Uniwersytecie Marie-Curie Skłodowskiej na Wydziale Matemtyki, Fizyki i Informatyki w ramach kierunków:

  • informatyka - studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
  • informatyka w szkole - studia podyplomowe
  • zaawansowane administrowanie sieciami komputerowymi - studia podyplomowe
  • kształcenie zdalne w edukacji - studia podyplomowe

dowiedz się więcej>

 


POLITECHNIKA LUBELSKA STUDIA INFORMATYCZNE

Na Politechnice Lubelskiej możecie wybrać się na studia informatyczne na Wydziale Elektroniki i informatyki na kierunki:

  • informatyka - studia I i II stopnia, inżynierskie i magisterskie, stacjonarne i niestacjonarne
  • współczesne technologie informatyczne - tworzenie aplikacji mobilnych
  • administrowanie sieciami komputerowymi - studia podyplomowe
  • informatyka i zajęcia komputerowe dla nauczycieli - studia podyplomowe

dowiedz się więcej>

 


KATOLICKI UNIWERSYTET LUBELSKI STUDIA INFORMATYCZNE

Studia na kierunku informatyka (w języku polskim i w języku angielskim) możecie również zrealizować na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.

dowiedz się więcej>

 


TEMATY POWIĄZANE

 

 

Komentarze (0)