Studia II stopnia magisterskie Rzeszów

Studia II stopnia magisterskie Rzeszów

Studia II stopnia magisterskie Rzeszów

Studia magisterskie

w Rzeszowie 2021

Odkryj studia II stopnia w Rzeszowie i sprawdź gdzie możesz studiować

Studia II stopnia Rzeszów (magisterskie)

Studia II stopnia w Rzeszowie to studia magisterskie, których program kształcenia zazwyczaj trwa od 1,5 roku do 2 lat i kończy się uzyskaniem dyplomu (magistra lub magistra inżyniera). Ukończenie studiów II stopnia umożliwia podjęcie studiów doktoranckich.

Na studia II stopnia przyjmowane są osoby posiadające dyplom ukończenia studiów I stopnia (licencjackich lub inżynierskich) lub jednolitych magisterskich.

Studia możesz podjąć w trybie stacjonarnym (dziennym) lub niestacjonarnym (zaocznym). Specyfika studiów zależy od wyboru specjalności / ścieżki kształcenia. Studia gwarantują zdobycie niezbędnych umiejętności, które będą przydatne w przyszłej pracy zawodowej.

Popularne kierunki studiów w Rzeszowie

Wszystkie kierunki studiów w Rzeszowie

Grupa kierunków
Typ studiów
Uczelnia

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Uczelnie w Rzeszowie

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie

Kierunki studiów: 11

Studia podyplomowe: 50

ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów tel.: 17 866 11 11 POKAŻ WIĘCEJ

Jak wyglądają studia II stopnia magisterskie w Rzeszowie

W dzisiejszych czasach, posiadanie wyższego wykształcenia stało się nijako przepustką do kariery zawodowej. Pracodawcy na całym świcie przychylniej patrzą na absolwentów studiów wyższych, którzy posiadają specjalistyczną wiedzę i wykształcenie z danego obszaru tematycznego. Coraz częściej dyplom licencjata lub inżyniera jest niewystarczający. Odpowiedzią na tego typu potrzeby są studia magisterskie w Rzeszowie kształcące specjalistów z zakresu różnorodnych dziedzin, którzy doskonale odnajdują się na obcym, wymagającym rynku pracy.

Idealnymi kandydatami na studia drugiego stopnia w Rzeszowie będą absolwenci studiów wyższych, którym zależy na pogłębianiu swojej wiedzy i zdobyciu przyszłościowego wykształcenia. Pamiętaj, że przy wyborze studiów magisterskich możesz pozwolić sobie na dużą elastyczność i dowolność, a kontynuowanie kierunku ze studiów pierwszego stopnia nie jest konieczne.

Dzięki bogatej ofercie nauczania, każdy będzie miał szansę wybrać najlepszą i najbardziej dopasowaną do swoich potrzeb i planów zawodowych, opcje kształcenia. Studenci, którzy zdecydują się aplikować na studia magisterskie w Rzeszowie będą uczęszczać na liczne wykłady, zajęcia czy warsztaty, dzięki którym ugruntują i rozwiną swoją wiedzę teoretyczną, a także zdobędą cenne kwalifikacje zawodowe. Oprócz bloku podstawowego, w planie znajdą się także ciekawe specjalizacje, przedmioty dodatkowe, praktyki zawodowe czy wymiany studenckie.

Jeżeli więc jesteś osobą ambitną, której zależy na uzyskaniu perspektywicznego wykształcenia i nieustannym poszerzaniu swoich naukowych horyzontów, to studia magisterskie w Rzeszowie będą dla ciebie najlepszym możliwym wyborem.

 

Komentarze (0)