LOGOPEDIA

Studia w Poznaniu

logopedia

Odkryj studia logopedia w Poznaniu i sprawdź gdzie możesz studiować

Logopedia studia Poznań - specjalność / ścieżka kształcenia

Zdawać by się mogło, że prawidłowe wymawianie słów w sposób zrozumiały dla odbiorców przychodzi każdej osobie w sposób naturalny. Nic bardziej mylnego – istnieje wiele dzieci wykazujących problemy z wymową. Chcąc im zaradzić, warto skierować je do specjalisty. Jeżeli chciałbyś zostać jednym z nich, wybierz kształcenie na logopedii.

Celem zaproponowanej siatki kształcenia jest zaopatrzenie przyszłych absolwentów w szeroką wiedzę i umiejętności, odnoszące się do rozpoznawania i diagnozowania zaburzeń wymowy oraz podejmowania terapii indywidualnej, dopasowanej do specyfiki problemu oraz wieku podopiecznych. Ponadto zgłębisz podstawy anatomii, psychologii oraz filozofii, co będzie stanowiło solidne podstawy teoretyczne pod cenne kompetencje praktyczne.

Jako że zapotrzebowanie na wyspecjalizowanych logopedów nie brakuje, po ukończeniu kształcenia nie powinieneś mieć problemów ze znalezieniem odpowiedniej pracy. Ośrodki szkolno-wychowawcze, poradnie specjalistyczne, przedszkola i szkoły, szpitale i poradnie przyszpitalne, prywatne gabinety to tylko niektóre z opcji zawodowych dla absolwentów logopedii.

Zobacz, na jakich uczelniach w Poznaniu jest specjalność / ścieżka kształcenia LOGOPEDIA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Jednostka prowadząca

Pedagogika specjalna stopień: (Jednolite), czas trwania: 5 lat
tryb: niestacjonarne, stacjonarne

Komentarze (0)