Dodaj do ulubionych

LOGISTICS - STUDIA ONLINE studia – kierunek studiów

Studia na kierunku logistics – studia online to studia licencjackie, których program kształcenia zazwyczaj trwa 3 lata (studia I stopnia) lub 1,5 roku (studia II stopnia) i kończy się uzyskaniem dyplomu licencjata lub magistra.

Studia możesz podjąć w trybie online. 

 

W czasie studiów na kierunku logistics – studia online studenci będą mieli szansę zdobyć wszechstronną wiedzę z zakresu logistyki, nauk społecznych, transportu czy marketingu. Ponadto nauczą się zarządzania procesem logistycznym i nadzorowania pracy całego zespołu. Co więcej poznają zasady planowania produkcji i zarządzania transportem oraz łańcuchem dostaw. Ważnym elementem kształcenia będzie rozwijanie zdolności biznesowych.

Absolwenci znajdą zatrudnienie w centrach logistycznych, firmach transportowych, magazynach, biznesie oraz na stanowiskach kierowniczych i menedżerskich.

JAKIE PRZEDMIOTY ZDAWAĆ NA MATURZE?

Studia logistyczne od lat cieszą się dużą popularnością wśród maturzystów. Dlatego też, kandydaci na kierunek logistics – studia online powinni odpowiednio wcześniej zapoznać się z wymaganiami obowiązującymi na danej uczelni wyższej. W przypadku studiów realizowanych na niepublicznych szkołach wyższych należy zdać egzamin maturalny z wybranych przez siebie przedmiotów oraz dokonać zapłaty czesnego, którego wysokość została ustalona przez władze uczelni.

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

 

szczegółowe wymagania na uczelniach

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK LOGISTICS - STUDIA ONLINE

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni

Jednostka prowadząca

Logistics - studia online stopień: (I)  (II), czas trwania: 3 lata • 1,5 roku
tryb: online

Specjalności na kierunku logistics - studia online

LOGISTICS - STUDIA ONLINE - zasady rekrutacji

 • Terminy rekrutacji

 • Czas trwania

 • Przedmioty maturalne

 • Limity

 • Progi

Poziom i tryb studiów

Sprawdź jakiego typu znajdziesz studia na poszczególnych uczelniach:

LOGISTICS - STUDIA ONLINE STUDIA I STOPNIA

LOGISTICS - STUDIA ONLINE STUDIA II STOPNIA

Specjalności / ścieżki kształcenia na kierunku logistics - studia online

Tryb studiów
Typ studiów
Miasto
Województwo
SORTOWANIE:

Studia I stopnia

Studia II stopnia

JAK WYGLĄDAJĄ STUDIA NA KIERUNKU LOGISTICS - STUDIA ONLINE?

Logistics to kierunek, który można realizować w trybie online. Jest to niezwykle wygodna forma, dzięki której uczestnictwo w zajęciach będzie możliwe z każdego miejsca na świecie. Studia te będą idealnym wyborem dla osób, które chciałyby związać swoją przyszłość z branżą logistyczną lub z transportem. W czasie studiów zdobędą nie tylko wiedzę i umiejętności z zakresu tej dziedziny, ale także rozwiną zdolności językowe, tym samym zwiększając swoje szanse na karierę w środowisku międzynarodowym.

 

1. Typ i tryb studiów:

Studia na kierunku logistics – studia online możemy podzielić na:

1. Typ

• Studia I stopnia (licencjackie)

• Studia I stopnia (magisterskie)

2. Tryb:

• studia online

 

2. Zdobywana wiedza i umiejętności

Program nauczania na kierunku logistics – studia online będzie oscylował wokół nauk związanych z logistyką, zarządzaniem oraz marketingiem. Studenci będą mieli okazję dowiedzieć się więcej na temat transportu oraz handlu międzynarodowego. Jednak przede wszystkim skupią się na rozwijaniu umiejętności praktycznych. W ramach studiów nauczą się zarządzania łańcuchem dostaw oraz planowania całego procesu logistycznego i produkcyjnego.

Ponadto poznają zasady nadzorowania przepływu towarów oraz analizy, planowania i optymalizacji kluczowych obszarów firmy. Co więcej nauczą się rachunkowości zarządczej oraz poznają regulacje prawa handlowego i ich zastosowania w swojej codziennej praktyce zawodowej. Jako że zajęcia będą prowadzone w całości w języku angielskim studenci rozwiną swoje zdolności językowe oraz poznają specjalistyczną terminologię branżową, tym samym zwiększając swoje szanse na karierę międzynarodową.

ILE TRWAJĄ STUDIA NA KIERUNKU LOGISTICS - STUDIA ONLINE?

Studia na kierunku logistics – studia online trwają 3 lata (studia I stopnia) lub 1,5 roku (studia II stopnia).

JAKA PRACA PO STUDIACH NA KIERUNKU LOGISTICS - STUDIA ONLINE?

Absolwenci kierunku logistics – studia online znajdą zatrudnienie w wielu prężnie rozwijających się branżach zarówno na polskim, jak i międzynarodowym rynku pracy. Przede wszystkim idealnie odnajdą się jako pracownicy centrów logistycznych, gdzie wykorzystają kwalifikacje zdobyte w czasie studiów. Równie ciekawą opcją może być zatrudnienie w międzynarodowych firmach i korporacjach, firmach logistycznych i transportowych, firmach spedycyjnych, magazynach oraz w firmach spedycyjnych. Po ukończeniu studiów można także założyć własną działalność gospodarczą, a także kontynuować naukę na studiach magisterskich i tym samym zdobyć ciekawe perspektywy zawodowe.

Możliwości zatrudnienia po studiach na kierunku logistics – studia online:

 • firmy spedycyjne

 • firmy transportowe

 • centra logistyczne

 • magazyny

 • firmy i korporacje międzynarodowe

 • instytucje administracji publicznej

 • własna działalność gospodarcza.

Zobacz inne kierunki Logistyka i Transport

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU LOGISTICS - STUDIA ONLINE

Komentarze (0)