Logistyka – studia online

Logistyka – studia online

Logistyka – studia online studia – kierunek studiów

 

Dla kogo ten kierunek?

Logistyka to dziedzina, która zajmuje się efektywnym i ekonomicznym przepływem produktów od źródła, aż do docelowego klienta. Nowoczesna gospodarka w dużej mierze opiera się na sprawnym działaniu logistyki i łańcucha dostaw. Dlatego też, w sobie rozwoju gospodarczego i przemysłowego, wzrasta zapotrzebowanie na specjalistów posiadających gruntowną wiedzę z zakresu logistyki i innych, powiązanych z nią dyscyplin. Opowiedzą na tego typu potrzeby jest kierunek logistyka – studia online.

Kierunek ten będzie idealnym wyborem dla absolwentów studiów wyższych, którym zależy na dalszym rozwoju naukowym i zdobywaniu przyszłościowych kwalifikacji zawodowych. Jeżeli więc interesujesz się naukami ścisłymi, ekonomicznymi i gospodarczymi, a jednocześnie zależy Ci na jak największej swobodzie studiowania, to koniecznie weź udział w rekrutacji na studia logistyczne.

 

Czego nauczysz się na kierunku logistyka – studia online?

Program nauczania na kierunku logistyka – studia online został w pełni dostosowany do wymagań współczesnej rzeczywistości i obecnego rynku pracy. Studenci, którzy zdecydują się aplikować na studia, będą mieli okazję ugruntować swoją dotychczasową wiedzę oraz wykształcić cenne umiejętności menedżerskie, dzięki którym zwiększą swoje szanse na objęcie stanowisk kierowniczych.

W siatce zajęć znajdzie się wiele rozwijających i interesujących przedmiotów, takich jak: logistyka dystrybucji, logistyka procesów magazynowych, prawo i ubezpieczenia, marketing w logistyce czy planowanie logistyczne. Większość z nich będzie realizowana za pomocą platformy zdalnego nauczania. Natomiast zajęcia praktyczne, zaliczenia i egzaminy odbędą się na zjazdach w wybrane weekendy semestru. Studia zakończą się ustnym egzaminem dyplomowym.

 

Praca po studiach

Absolwenci studiów logistycznych bez problemu odnajdują się zarówno na polskim, jak i międzynarodowym rynku pracy. Podczas studiów zdobędziesz gruntowną wiedzę i umiejętności, które otworzą Ci wiele zawodowych drzwi. Przede wszystkim, będziesz kompleksowo przygotowany do pracy w firmach transportowych, spedycyjnych i w działach logistycznych różnorodnych firm i instytucji. Równie ciekawą opcja może być objęcie stanowisk kierowniczych i menedżerskich, na których wykorzystasz swoją wiedzę i umiejętności z obszaru zarządzania.

Co więcej, idealnie odnajdziesz się jako pracownik centrów logistycznych, firm konsultingowych i doradczych, a także w sklepach internetowych. Abiturienci często decydują się na założenie własnej działalności gospodarczej lub rozpoczęcie kariery na arenie międzynarodowej.

Jakie przedmioty zdawać na maturze?

Aby zostać studentem kierunku logistyka – studia online będziesz musiał przedstawić dyplom ukończenia studiów wyższych. Wszyscy kandydaci muszą pamiętać o terminowym dostarczeniu wymaganych dokumentów oraz uiszczeniu odpowiednich opłat.

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK LOGISTYKA – STUDIA ONLINE

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

UCZELNIE, GDZIE LOGISTYKA – STUDIA ONLINE JAKO SPECJALNOŚĆ / ŚCIEŻKA KSZTAŁCENIA

SPECJALNOŚCI / ŚCIEŻKI KSZTAŁCENIA NA KIERUNKU LOGISTYKA – STUDIA ONLINE

Tryb studiów
Typ studiów
Miasto
  Województwo
  SORTOWANIE:

  Nic nie znaleziono

  Zobacz inne kierunki Logistyka i Transport

  Typ studiów
  Województwo
  SORTOWANIE:

  WIEDZA, JAKĄ ZDOBĘDZIESZ PODCZAS STUDIÓW NA KIERUNKU LOGISTYKA – STUDIA ONLINE:

  • wiedza z obszaru zarządzania
  • umiejętność zarządzania łańcuchem dostaw
  • wiedza z obszaru marketingu
  • umiejętność zarządzania flotą transportową
  • znajomość nowoczesnych metod i narzędzi informatycznych
  • umiejętność planowania logistycznego

  JAKA PRACA, CZYLI GDZIE BĘDZIESZ PRACOWAŁ PO UKOŃCZENIU STUDIÓW NA KIERUNKU LOGISTYKA – STUDIA ONLINE:

  • centra logistyczne
  • firmy spedycyjne
  • firmy transportowe
  • sklepy internetowe
  • stanowiska kierownicze
  • firmy doradcze i konsultingowe
  • działy logistyczne
  • firmy handlowe i usługowe
  • firmy produkcyjne

  MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU LOGISTYKA – STUDIA ONLINE

  Komentarze (0)