Zarządzanie i inżynieria produkcji studia II stopnia Łódź

Zarządzanie i inżynieria produkcji studia II stopnia Łódź

Zarządzanie i inżynieria produkcji studia II stopnia Łódź

Studia II stopnia w Łodzi

zarządzanie i inżynieria produkcji

Odkryj zarządzanie i inżynieria produkcji w Łodzi i sprawdź gdzie możesz studiować 

Dodaj do ulubionych

Zarządzanie i inżynieria produkcji studia II stopnia

(magisterskie) Łódź - 2021 | woj. łódzkie

Studia na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji w Łodzi to studia inżynierskie lub magisterskiektórych program kształcenia trwa 4 lata (studia I stopnia) lub 2 lata (studia II stopnia) i kończy się uzyskaniem dyplomu inżyniera lub magistra.

Studia możesz podjąć na uczelni publicznej - Politechnice Łódzkiej w trybie stacjonarnym (dziennym).

Studia gwarantują zdobycie niezbędnych umiejętności, które będą przydatne w przyszłej pracy zawodowej.

czytaj dalej wszystko o Zarządzanie i inżynieria produkcji studia II stopnia Łódź

Zobacz, na jakich uczelniach w Łodzi jest kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Politechnika Łódzka

Politechnika Łódzka

Jednostka prowadząca

Jakie wymagania przy rekrutacji na kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji w Łodzi?

Aby zostać studentem kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji w Łodzi będziesz musiał przedstawić dyplom ukończenia studiów wyższych. Wszyscy kandydaci muszą pamiętać o terminowym dostarczeniu wymaganych dokumentów kwalifikacyjnych, których listę znajdziesz na oficjalnej stronie wybranej uczelni wyższej.

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

szczegółowe wymagania na uczelniach

Zarządzanie i inżynieria produkcji w Łodzi - zasady rekrutacji

 • Terminy rekrutacji

 • Czas trwania na uczelniach

 • Przedmioty maturalne

 • Limity

 • Progi

Specjalności / ścieżki kształcenia na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji w Łodzi

JAK WYGLĄDAJĄ STUDIA NA KIERUNKU ZARZĄDZANIE I INŻYNIERIA PRODUKCJI?

 

Obecny rynek pracy jest niezwykle wymagający, a pracodawcy coraz częściej zwracają uwagę na wszechstronne wykształcenie kandydatów oraz ich kwalifikacje z zakresu kilku, różnorodnych dziedzin, co przekłada się na pracę i umiejętność kompleksowego podejścia do powierzonych obowiązków. Odpowiedzią na tego typu potrzeby jest kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, który kształci specjalistów posiadających wiedzę i kompetencje zarówno z zakresu nauk technicznych, jak i społecznych i ekonomicznych.

Idealni kandydaci na studia zarządzanie w Łodzi powinni mieć charakter lidera i umiejętność zarządzania zespołem i jego pracą. W przypadku tego kierunku warto interesować się naukami technicznymi, społecznymi, humanistycznymi i finansowymi. Jeżeli dodatkowo posiadasz zdolności organizacyjne i komunikacyjne oraz umiejętność pracy zespołowej, to koniecznie weź udział w rekrutacji na kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji.

 

1. Typ i tryb studiów

Studia na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji możemy podzielić na:

1. Typ:

 • Studia I stopnia (inżynierskie)
 • Studia II stopnia (magisterskie)

 

2. Tryb:

 • studia stacjonarne

 

2. Program studiów i przedmioty

Studia zarządzanie, ze względu na swoją popularność i renomę, znajdują się obecnie w ofertach większości dużych ośrodków akademickich, w tym Łodzi. W dziale poniżej znajdziesz aktualną listę łódzkich uczelni, na których zrealizujesz kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji.

Program nauczania na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji został w pełni dopasowany do realiów obecnego rynku pracy. Studenci, którzy zdecydują się aplikować na na te innowacyjne studia, będą mieli okazję zdobyć interdyscyplinarną wiedzę zarówno z obszaru nauk:

 • technicznych
 • nauk społecznych
 • marketingowych

 

W czasie licznych zajęć i warsztatów, nauczysz się sposobów zarządzania systemami produkcyjnymi i łańcuchami dostaw. Ponadto, poznasz nowoczesne strategie marketingowe i techniki stosowane w pracy menedżera. Oprócz wiedzy kierunkowej, rozwiniesz także kompetencje miękkie, takie jak zdolności komunikacyjne czy umiejętność pracy zespołowej.

Ile trwają studia i jaki tytuł uzyskasz?

Studia na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji w Łodzi, w zależności od wybranego stopnia trwają 4 lata (studia I stopnia) lub 2 lata (studia II stopnia).

Studia na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji możesz realizować zarówno na pierwszym, jak i drugim stopniu. Druga opcja będzie idealnym wyborem dla absolwentów studiów wyższych, którym zależy na dalszym doskonaleniu i zdobywaniu wiedzy kierunkowej. W tym przypadku nauka trwa dwa lata ,czyli cztery semestry. Po tym czasie uzyskasz tytuł magistra, który otworzy przed tobą wiele zawodowych drzwi.

 

JAKA PRACA PO STUDIACH NA KIERUNKU ZARZĄDZANIE I INŻYNIERIA PRODUKCJI?

Absolwenci studiów w Łodzi, dzięki zdobytej wiedzy i kompetencjom, mogą liczyć na wiele interesujących ofert pracy. Dlatego też, po ukończeniu kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji z powodzeniem znajdziesz zatrudnienie w różnorodnych, prężnie rozwijających się branżach. Idealnie odnajdziesz się na stanowiskach kierowniczych i menedżerskich. Co więcej, możesz związać swoją przyszłość z sektorem produkcyjnym, gdzie wykorzystasz swoją wiedzę techniczną. Równie ciekawą opcją może być praca w:

 • centrach logistycznych
 • firmach konsultingowych
 • firmach doradczych

 

Ponadto, z powodzeniem znajdziesz zatrudnienie w agencjach marketingowych oraz działach PR, zarówno małych firm, jak i dużych światowych korporacji. Abiturienci często decydują się na założenie własnej działalności gospodarczej, między innymi firmy produkcyjnej czy usługowej. Dobrym pomysłem może być działalność naukowa i praca w specjalistycznych wydawnictwach czy na uczelniach wyższych.

Gdzie studiować na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji (studia II stopnia) w Łodzi?

 

Uczelnie na których można studiować kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji (studia II stopnia) w Łodzi

 • Politechnika Łódzka

czytaj dalej uczelnie w Łodzi

 

Kierunki inżynierskie i techniczne w Łodzi

energetyka
Rozwiń

Komentarze (0)