Budownictwo Łódź

Budownictwo Łódź

Budownictwo Łódź

Studia w Łodzi na kierunku

budownictwo 

Odkryj budownictwo w Łodzi i sprawdź gdzie możesz studiować 

Budownictwo studia – Łódź

Budownictwo to niezwykle szeroka dziedzina, skupiająca w sobie różne dyscypliny. Łatwo wymienić budownictwo mieszkaniowe, drogi i autostrady, renowacje i modernizacje, czy drogi kolejowe. Ale to tylko część tej olbrzymiej nauki, która wraz z postępem technologicznym rozwija swoje przestrzenie. 

Kierunek Budownictwo w Łodzi to połączenie wiedzy teoretycznej z nabytymi umiejętnościami praktycznymi. Studenci uczą się projektowania podstawowych obiektów i elementów budowlanych, technologii i organizacji budownictwa, kierowania zespołem i firmą budowlaną. Uzyskane wykształcenie przygotowuje ich do zdobycia pełnych uprawnień w zakresie problematyki budownictwa , jak również do twórczej pracy naukowo-badawczej na potrzeby budownictwa.

ZOBACZ, NA JAKICH UCZELNIACH W ŁODZI JEST KIERUNEK BUDOWNICTWO

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Jakie wymagania na Budownictwo w Łodzi?

Jak wygląda rekrutacja na kierunek Budownictwo w Łodzi? Biletem wstępu na studia jest konkurs świadectw. W gronie przedmiotów kwalifikacyjnych znajdują się: matematyka, język obcy, a także fizyka lub chemia, do wyboru. Wymagania na Budownictwo w Łodzi to wysoko postawiona poprzeczka, podobnie jak same studia. W ich trakcie, studenci realizują, między innymi przedmioty z zakresu wytrzymałości materiałów, budownictwa ogólnego, mechaniki budowli, materiałów budowlanych, czy mechaniki gruntów i fundamentowania.

szczegółowe wymagania na uczelniach

POPULARNE KIERUNKI ARCHITEKTURA I BUDOWNICTWO W ŁODZI

ZOBACZ, CO WYBIERAJĄ INNI

Jaka praca po studiach na kierunku Budownictwo w Łodzi?

Jaką pracę można znaleźć po ukończeniu studiów na kierunku Budownictwo w Łodzi? Absolwenci mogą znaleźć zatrudnienie w roli pracownika biura projektowego, pracownika jednostki badawczo- rozwojowej, czy też koordynatora realizacji przedsięwzięć inwestycyjnych.

 

Jakie opinie mają studia na kierunku Budownictwo w Łodzi?

Decyzja o wyborze studiów bywa czasem bardzo trudna. Poszukujemy opinii o uczelni, wydziale i kierunku studiów, który wybraliśmy dla siebie. Odpowiedzmy sobie zatem-  Jakie ma Budownictwo w Łodzi opinie ? Tomek, student Budownictwa mówi:

„Budownictwo to kierunek, który jest pewnym procesem. Przez wszystkie lata nauki poznajemy więcej i więcej, zyskujemy nowe umiejętności i nowe kompetencje. Potem przychodzi moment, kiedy musimy zdecydować którą drogą iść dalej. Czasami nie jest łatwo wybrać. Dla mnie bardzo ważne jest poczucie, że uczę się czegoś, aby potem robić coś ważnego, nie tylko dla siebie i rozwoju swojej kariery, ale dla innych.”

KIERUNKI ARCHITEKTURA I BUDOWNICTWO W ŁODZI

 


 

Komentarze (0)