LOGISTYKA - STUDIA DOFINANSOWANE Z EFS REG

LOGISTYKA - STUDIA DOFINANSOWANE Z EFS REG

Dodaj do ulubionych

LOGISTYKA - STUDIA DOFINANSOWANE Z EFS REG studia – kierunek studiów

Dla kogo ten kierunek

Studia związane z logistyką, nieprzerwanie od kilku lat, znajdują się w czołówce najchętniej wybieranych przez studentów. Tendencja ta nie powinna dziwić, ponieważ branża logistyczna nieustannie się rozwija i podlega dynamicznym przemianom. Profesjonalni logistycy są doceniani, zarówno na polskim, jak i międzynarodowym rynku pracy, a umiejętności z zakresu tej dziedziny są przepustką do otrzymania stabilnej i przyszłościowej pracy.

Wiele uczelni decyduje się na zamieszczenie w swojej ofercie kierunków z obszaru logistyki, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Jednym z ciekawszych jest kierunek logistyka – studia dofinansowane z EFS REG, które oprócz niezwykle ciekawego i nastawionego na kształtowanie praktycznych zdolności programu, oferują swoim studentom niskie czesne, które w części pokrywa stypendium z Funduszy Europejskich. Jeżeli więc w przyszłości chciałbyś pracować w branży logistycznej, a konkurencyjna cena studiów jest dla ciebie dużym atutem to wybór tego kierunku będzie bardzo dobrym pomysłem.

Czego nauczysz się na studiach logistyka – studia dofinansowane z EFS REG?

W trakcie studiów zapoznasz się z wieloma dziedzinami nauki, które wchodzą w skład niezwykle złożonej dyscypliny, jaką jest logistyka. Już na początku swojej drogi naukowej, ugruntujesz swoją wiedzę matematyczną oraz zapoznasz się z podstawami logistyki oraz statystyki. Jako student będziesz także uczestniczył w zajęciach oscylujących tematycznie wokół projektowania procesów logistycznych, zarządzania łańcuchem dostaw, finansów czy ekonomiki transportu.

Podczas kursu, poznasz różne rodzaje logistyki i dowiesz się czym zajmują się poszczególne działy. Niewątpliwą zaletą tego prestiżowego kierunku jest realizacja warsztatów, na których studenci mają dostęp do najnowocześniejszego oprogramowania, wykorzystywanego na co dzień przez praktyków tego zawodu.

Znajomość takich programów jak: Comarch ERP XL, SAP R3, AnyLogic 7, AutoCad (3D) 2015, Monza, RFID, Adonis, TransEdu oraz Microsoft IT Academy Advanced będzie bardzo dużym atutem na rynku pracy. Oprócz obowiązkowych zajęć i wykładów, w ofercie kształcenia znajduje się także niezwykle nowoczesna specjalizacja, przygotowująca do zawodu operatora dronów.

Jaka praca po tym kierunku?

Jako absolwent kierunku logistyka – studia dofinansowane z EFS REG będziesz miał kompleksowe wykształcenie z zakresu zarządzania łańcuchem dystrybucji, nowoczesnego oprogramowania czy projektowania przestrzeni magazynowej. Dzięki uzyskanym kwalifikacjom będziesz miał szansę na zdobycie przyszłościowej i dobrze płatnej pracy. Logistycy znajdą zatrudnienie w branży handlowej, usługowej oraz produkcyjnej.

Ponadto, możesz pracować jako spedytor, pracownik działu zaopatrzenia czy specjalista do spraw transportu. Po ukończeniu specjalizacji, będziesz miał niezbędne kompetencje do pracy w zawodzie operatora dronów. Znajomość języka obcego na poziomie B2 umożliwi Ci podjęcie pracy w firmach międzynarodowych oraz poza granicami kraju. Dodatkowo, po ukończeniu studiów pierwszego stopnia możesz kontynuować naukę na studiach magisterskich i zdobywać dalsze wykształcenie.

JAKIE PRZEDMIOTY ZDAWAĆ NA MATURZE?

W procesie rekrutacji na tego typu kierunku, najczęściej brane pod uwagę są wyniki matury z takich przedmiotów, jak: matematyka, język obcy,język polski fizyka, chemia, geografia.

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK LOGISTYKA - STUDIA DOFINANSOWANE Z EFS REG

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
  typ studiów
  tryb studiów

  Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

  grupa kierunku

   Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

   Nie znaleziono żadnej uczelni

   LOGISTYKA - STUDIA DOFINANSOWANE Z EFS REG - zasady rekrutacji

   • Terminy rekrutacji

   • Czas trwania

   • Przedmioty maturalne

   • Limity

   • Progi

   Poziom i tryb studiów

   Specjalności / ścieżki kształcenia na kierunku logistyka - studia dofinansowane z efs reg

   Tryb studiów
   Typ studiów
   Miasto
   Województwo
   SORTOWANIE:

   Nic nie znaleziono

   WIEDZA, JAKĄ ZDOBĘDZIESZ PODCZAS STUDIÓW NA KIERUNKU LOGISTYKA - STUDIA DOFINANSOWANE Z EFS REG:

   • znajomość nowoczesnego oprogramowania
   • znajomość języka obcego na poziomie B2
   • znajomość specjalistycznej terminologii
   • umiejętność zarządzania łańcuchem logistycznym
   • umiejętność projektowania przestrzeni magazynowej
   • umiejętność praktycznego wykorzystania zdobytej wiedzy

   Jak wyglądają studia na kierunku logistyka – studia dofinansowane z EFS REG?

    

   1. Typ i tryb studiów

   Kierunek logistyka – studia dofinansowane z EFS REG można realizować zarówno w trybie stacjonarnym, jak i zaocznym. Studenci, którzy zdecydują się na pierwszą opcję będą zobowiązani do codziennego uczestnictwa w zajęciach akademickich. Jeżeli natomiast zależy Ci na większej swobodzie w zdobywaniu wykształcenia, to wybierz studia niestacjonarne, na których obowiązuje weekendowy tryb nauczania.

   Tematyka zajęć na powyższych studiach będzie oscylować głównie wokół nauk technicznych.

    

   2. Program studiów i przedmioty

   W czasie studiów na kierunku logistyka – studia dofinansowane z EFS REG będziesz mógł korzystać z szerokiej oferty zajęć i wykładów akademickich o tematyce związanej z naukami technicznymi, ścisłymi, ekonomicznymi czy naukami o zarządzaniu. W planie znajdą się między innymi następujące przedmioty:

   • Interpretacja danych statystycznych
   • Podstawy logistyki
   • Normalizacja i zarządzanie jakością
   • Ekologistyka

    

   3. Nabywane umiejętności

   Studia na powyższym kierunku będą miały w dużej części wymiar praktyczny, dzięki czemu wykształcisz szereg cennych umiejętności i kwalifikacji zawodowych. Jako student nauczysz się zarządzania procesem produkcyjnym, spedycyjnym i transportowym. Ponadto rozwiniesz kompetencje menedżerskie i dowiesz się w jaki sposób nadzorować prace całego zespołu pracowników. Uzyskaną wiedzę i kompetencje wykorzystasz podczas obowiązkowych praktyk studenckich,które zrealizujesz w wyznaczonym do tego miejscu.

   Ile trwają studia i jaki tytuł uzyskasz?

   Studia pierwszego stopnia na kierunku logistyka – studia dofinansowane z EFS REG będą trwały trzy i pół roku, czyli siedem semestrów. Po tym czasie zdobędziesz tytuł inżyniera.

   JAKA PRACA, CZYLI GDZIE BĘDZIESZ PRACOWAŁ PO KIERUNKU LOGISTYKA - STUDIA DOFINANSOWANE Z EFS REG:

   • handel
   • produkcja
   • spedytor
   • specjalista do spraw transportu
   • operator dronów
   • dział zaopatrzenia
   • firmy międzynarodowe
   • magazyny

   Zobacz inne kierunki Logistyka i Transport

   Typ studiów
   Województwo
   SORTOWANIE:

   MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU LOGISTYKA - STUDIA DOFINANSOWANE Z EFS REG

   Komentarze (0)

   Popularne

   studia

   matura 2022

    

    

   Ciekawe

    


   gdzie studiować

    

    

   Nadchodzące wydarzenia