Logistyka - Rzeszów

Logistyka - Rzeszów

Studia na kierunku logistyka w Rzeszowie możesz podjąć na 1 uczelni publicznej oraz 1 niepublicznej (prywatnej) szkole wyższej w trybie stacjonarnym (dziennym) oraz niestacjonarnym.

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Filtrowanie
Status uczelni
Typ uczelni
Poziom studiów
Forma studiów
Więcej filtrów
Czas trwania
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie

Logistyka stopień: (I), czas trwania: 3,5 roku
forma: stacjonarne, niestacjonarne
Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza

Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza

Logistyka stopień: (I)  (II), czas trwania: 4 lata • 2 lata • 3,5 roku • 1,5 roku
forma: stacjonarne, niestacjonarne

Uczelnie, gdzie logistyka jako specjalność / ścieżka kształcenia

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie

Zarządzanie stopień: (I)  (II), czas trwania: 3 lata • 2 lata
forma: stacjonarne, niestacjonarne

Specjalności na kierunku zarządzanie

Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza

Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza

Inżynieria środków transportu stopień: (I)  (II), czas trwania: 3,5 roku • 1,5 roku
forma: stacjonarne

Specjalności na kierunku inżynieria środków transportu

Pokaż więcej
Collegium Humanum - Szkoła Główna Menedżerska (filia w Rzeszowie)

Collegium Humanum - Szkoła Główna Menedżerska (filia w Rzeszowie)

Zarządzanie stopień: (I)  (II), czas trwania: 3 lata • 2 lata
forma: stacjonarne, niestacjonarne

Specjalności na kierunku zarządzanie

15.01.2024

Logistyka – studia Rzeszów 2024 | woj. podkarpackie

Logistyka w Rzeszowie to 3,5-letnie lub 4-letnie studia I stopnia (inżynierskie) oraz 1,5-letnie lub 2-letnie studia II stopnia (magisterskie), których program oferuje 11 różne specjalności. Studia można podjąć na 2 uczelniach w formie stacjonarnej (dziennej) lub niestacjonarnej (zaocznej). Ceny na logistyce w Rzeszowie w 2024 r. zaczynają się od 5940 zł za pierwszy rok studiów.

Logistyka - Rzeszów
Studia na kierunku logistyka w Rzeszowie
Rok akademicki 2024/2025
Forma studiów stacjonarne, niestacjonarne
Poziom studiów studia I i II stopnia
Czas trwania od 3,5 do 4 lat (studia I stopnia), od 1,5 do 2 lat (studia II stopnia)

Terminy rekrutacji

Rekrutacja na uczelnie, które prowadzą studia na kierunku logistyka w Rzeszowie rozpocznie się 22 kwietnia 2024 r. i potrwa do 31 lipca 2024 r. | Logistyka Rzeszów - terminy rekrutacji >

Opis kierunku

Logistyka to kierunek studiów koncentrujący się na aspektach związanych z zarządzaniem i organizacją procesów w ramach łańcucha dostaw. Program nauczania obejmuje szeroki zakres tematów, skupiając się na projektowaniu operacji logistycznych zgodnie z międzynarodowymi standardami oraz zapewniając praktyczne doświadczenie w obszarze magazynowania i nadzoru nad przepływem towarów. W programie studiów znaleźć można takie przedmioty jak: towaroznawstwo, infrastruktura logistyczna czy systemy informatyczne w logistyce. Podczas studiów uczestnicy zajęć rozwijaną kompetencje nie tylko w dziedzinie ekonomii i matematyki, ale także w umiejętnościach perswazyjnych i prezentacji. 

Absolwenci logistyki mogą znaleźć pracę w centrach logistycznych, firmach produkcyjnych, przedsiębiorstwach transportowych i spedycyjnych, a także w innych sektorach gospodarki, takich jak handel, usługi czy sektor publiczny. Absolwenci są przygotowani do rozpoczęcia pracy w różnorodnych rolach, takich jak kierownicy łańcucha dostaw, specjaliści ds. planowania produkcji, analitycy logistyczni czy eksperci zajmujący się optymalizacją procesów logistycznych w organizacjach. Dodatkowo, zdobyta wiedza i umiejętności pozwalają absolwentom rozważyć rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej w dziedzinie logistyki i transportu.

 

Uczelnie
W Rzeszowie logistykę możesz studiować w ramach kierunku lub specjalności na 1 uczelni publicznej: Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza oraz 2 niepublicznych (prywatnych) szkołach wyższychCollegium Humanum - Szkole Głównej Menedżerskiej (filii w Rzeszowie), Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie. 
 
Specjalności
Współczesne studia logistyczne charakteryzują się tym, że bardzo często studenci tego kierunku otrzymują wybór specjalności i ścieżek kształcenia. Popularne specjalności na kierunku logistyka w Rzeszowie:  logistyka lotnicza, logistyka dystrybucji i handluzarządzanie transportem w logistyce, logistyka służb mundurowych... specjalności na logistyka w Rzeszowie >
 
Wymagania
W procesie rekrutacji na studia w Rzeszowie na kierunku logistyka w roku akademickim 2024/2025 najczęściej wymagane przedmioty maturalne to: fizyka, geografia, fizyka i astronomia, język obcy, matematyka. szczegółowe wymagania >
 
Ceny
Studia stacjonarne na kierunku logistyka w uczelniach publicznych są bezpłatne. Z kolei za naukę w uczelniach niepublicznych oraz na studiach niestacjonarnych w uczelniach publicznych będziemy musieli zapłacić. Ceny wahają się od 5940 zł do 7200 zł za pierwszy rok studiów. Wykaz opłat za studia na kierunku logistyka w Rzeszowie >

Jakie wymagania podczas rekrutacji na kierunek Logistyka w Rzeszowie

Kierunki studiów w Rzeszowie generują zestaw odpowiednich dla swojej specyfiki wymagań, które należy spełnić, aby mieć szansę na rozpoczęcie kształcenia w wybranej dziedzinie. Najważniejszą umiejętnością każdego logistyka jest zdolność do logicznego przetwarzania faktów i szybkiej analizy otaczającej rzeczywistości, co wykształca w ludziach matematyka.

Dlatego jeżeli planujesz aplikować na ten kierunek, upewnij się, że będziesz w stanie osiągnąć wysoki wynik na rozszerzonej maturze z matematyki.

 

W procesie rekrutacji na studia na kierunku logistyka w Rzeszowie najczęściej brane są pod uwagę następujące przedmioty maturalne:

 • fizyka,
 • fizyka i astronomia,
 • geografia,
 • język obcy,
 • matematyka

 

Wymagania rekrutacyjne mogą się różnić między uczelniami oraz ulegać pewnym zmianom na przestrzeni czasu. Dlatego warto śledzić stronę internetową wybranego instytutu na bieżąco celem uniknięcia niepotrzebnej dawki stresu, wynikającego z niewiedzy.

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

szczegółowe wymagania na uczelniach

Jak wyglądają studia na kierunku Logistyka w Rzeszowie

Mimo tego, że większość ustaleń w kwestii realizowanych na studiach przedmiotów oraz innych aspektów edukacji jest ustalana odgórnie przez Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego i władze wybranej uczelni, to na przynajmniej jedną z nich masz realny wpływ. Jest nią tryb realizowanego programu. Logistykę możesz podjąć stacjonarnie lub zaocznie pamiętając, że niezależnie od dokonanego wyboru, jako absolwent będziesz miał równe szanse na dzisiejszym rynku pracy.

Wobec tego jakie są różnice pomiędzy trybem stacjonarnym a zaocznym? Pierwszy z nich gwarantuje studentom, że zgłębiane przez nich wiadomości zostaną im zaprezentowane w ramach rozłożonych na pięć dni roboczych przedmiotów. Ciągłość nauki to niezwykła wygoda i brak konieczności uzupełniania ewentualnych braków programowych na własną rękę.

Studia zaoczne będą dla ciebie idealne, jeśli marzysz o pogodzeniu zdobywania wyższego wykształcenia z pełnoetatową pracą lub innymi obowiązkami, z których musisz wywiązywać się w tygodniu. Mające weekendowy charakter studia to duża niezależność, za którą trzeba odpowiednio zapłacić – i to dosłownie. Wysokość czesnego jest ustalana przez władze uczelni.

 

 

Żyjemy w czasach dynamicznie rozwijającej się globalizacji. Jednym z jej oczywistych skutków jest powstawanie nowych szlaków komunikacyjnych w celu usprawnienia transportu międzynarodowego i możliwości kontaktowania się z ludźmi z całego świata. Kolejną zaletą tego postępującego zjawiska jest szansa na zakup w pobliskim sklepie egzotycznych towarów takich jak żywność, odzież, czy pojazdy mechaniczne. Wszystko to nie byłoby możliwe bez Logistyków i efektów ich ciężkiej pracy.

Z pewnością niejednokrotnie spotkałeś się ze słowem „logistyk”, jednak na czym dokładnie polega jego praca i dlaczego jest tak kluczowa w perspektywie rozwoju niemal całej gospodarki? Logistyk zajmuje się głównie planowaniem transportu, czyli wykonywaniem projektów dotyczących budowy nowych połączeń komunikacyjnych, kontrolowaniem poprawności całej budowy oraz dbaniem o to, aby cały proces transportu przebiegał bez większych zakłóceń. Osoby, które ukończyły studia logistyczne często stają przed zadaniem organizacji transportu różnych surowców z punktu A do B oraz nawiązywaniem kontaktu z klientami.

Jednym z ciekawszych aspektów opisywanego kierunku, na który zdecydowanie warto zwrócić uwagę rozważając jego podjęcie, jest ten związany z zarobkami. Logistycy nie mogą narzekać na problemy finansowe, jeśli z zaangażowaniem podchodzą do wykonywania wyuczonego zawodu. Na tę chwilę studia w Rzeszowie na kierunku Logistyka są jednym z najchętniej wybieranych – statystyki pokazują, że na jedno miejsce każdego roku przypada kilku chętnych. Jeśli jesteś jednym z nich, Rzeszów stoi przed tobą otworem!

 

1. Czego się nauczysz na studiach

Uczelnie w Rzeszowiektóre zdecydowały się na zaoferowanie możliwości podjęcia Logistyki, zrobiły to w jednym celu, jakim jest uposażenie młodych, głodnych wiedzy umysłów w szerokie, interdyscyplinarne kompetencje, upoważniające do wywiązywania się z narzuconych obowiązków zawodowych. Jako student z pewnością nauczysz się planowania, organizowania, zarządzania, a ponadto poszerzysz umiejętności interpersonalne o kilka istotnych wartości. Przedmiotami na Logistyce w Rzeszowie będą między innymi:

 • zamówienia publiczne w logistyce,
 • logistyka miejska,
 • strategie logistyczne,
 • centra logistyczne,
 • logistyka dystrybucji,
 • normalizacja i zarządzanie jakością w logistyce.

 

2. Typ i tryb studiów:


Studia na kierunku logistyka możemy podzielić na:

1. Poziom studiów:

2. Forma:

 

Studia na kierunku logistyka w Rzeszowie realizowane są zarówno w ramach pierwszego i drugiego stopnia. Pierwszy stopień to studia inżynierskie, które trwają od 3,5 roku do 4 lat. Drugi stopień to natomiast studia magisterskie, trwające od 1,5 roku do 2 lat.

Uczelnie w Rzeszowie umożliwiają kształcenie zarówno w trybie stacjonarnym, jak i niestacjonarnym. To od Ciebie zależy, w jaki sposób chcesz studiować. Studia dzienne realizowane są od poniedziałku do piątku, natomiast studia niestacjonarne w trybie zaocznym odbywają się zazwyczaj w weekendy od piątku/soboty do niedzieli, z kolei studia niestacjonarne w trybie wieczorowym odbywają się od poniedziałku do piątku. 

Studia stacjonarne w uczelniach publicznych są bezpłatne natomiast w uczelniach niepublicznych tryb stacjonarny i niestacjonarny zazwyczaj jest odpłatny.

 

3. Dla kogo te studia

Studia Logistyczne adresowane są do ściśle określonej grupy odbiorców, bo tylko taka będzie miała realne szanse na czerpanie pełni satysfakcji ze zdobywanej wiedzy oraz odniesienia sukcesu w przyszłym życiu zawodowym. Oczywiście, każdy ze świeżo upieczonych absolwentów szkół średnich może spróbować swojego szczęścia na tym kierunku, jednak sylwetka idealnego kandydata charakteryzuje się następującymi cechami:

najważniejsze dla przyszłych logistyków powinno być zamiłowanie do szeroko rozumianego planowania, organizowania oraz zarządzania zespołami ludzkimi, na przykład podczas pracy grupowej w szkole. Istotna jest również ambicja oraz zdolność do nauki matematyki – to podstawa pod rozwój szerszych kompetencji. Jeżeli uważasz, że opis ten idealnie pasuje do ciebie, aplikuj na studia logistyczne w Rzeszowie!

4. Program studiów

Logistykę można podjąć na kilku uczelniach w Rzeszowie. Zależnie od tego, na którą placówkę ostatecznie się zdecydujesz, szczegółowy program studiów będzie inny. Dlatego aby wybrać jak najbardziej świadomie, uważnie prześledź ofertę edukacyjną każdej uczelni odpowiednio wcześnie. Każdy przyszły logistyk zostanie uposażony w niezwykle cenne umiejętności zajmowania pozycji lidera i właściwego zarządzania zespołami ludzkimi, sprawnego planowania przepływu surowców oraz nawiązywania dalekobieżnych kontaktów z ważnymi kontrahentami.

Uczelnie w Rzeszowie - kierunek logistyka:

Uczelnia Forma studiów Poziom studiów  
Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza (Wydział Zarządzania ) stacjonarne, niestacjonarne I stopnia, II stopnia więcej
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie stacjonarne, niestacjonarne I stopnia więcej

Tabela uwzględnia uczelnie, które prowadzą studia w ramach kierunku lub specjalności

Ile trwają studia na kierunku Logistyka w Rzeszowie

Ile trwają studia na kierunku Logistyka w Rzeszowie

Studia na kierunku logistyka w Rzeszowie, w zależności od typu studiów trwają od 3,5 roku do 4 lat (studia I stopnia) lub od 1,5 roku do 2 lat (studia II stopnia).

Czas trwania studiów logistycznych w Rzeszowie będzie uzależniony od programu oferowanego przez wybraną uczelnię. Jeśli marzysz o zdobyciu dyplomu inżyniera, powinieneś poszukać uczelni, która ci to zagwarantuje. Twoja nauka potrwa wówczas siedem lub osiem semestrów, a jej ukończenie zagwarantuje ci zdobycie potrzebnych do podjęcia pracy umiejętności. 

Magisterskie studia drugiego stopnia stanowią czasowe uzupełnienie pierwszego etapu studiów.

Logistyka w Rzeszowie - czas trwania

Poziom studiów czas trwania otrzymywany tytuł
studia I stopnia od 3,5 do 4 lat inżynier
studia II stopnia od 1,5 do 2 lat magister inżynier

Jaka praca po studiach na kierunku Logistyka w Rzeszowie

Jako że praca logistyka opiera się głównie na organizowaniu przepływu szeroko rozumianych surowców, będąc absolwentem znajdziesz zatrudnienie w branży związanej z transportem. Przykładowe miejsca pracy dla absolwentów Logistyki w Rzeszowie, to:

 • przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych i usługowych,
 • firmach spedycyjno-transportowych,
 • międzynarodowych korporacjach,
 • jednostkach projektowych i doradczych,
 • międzynarodowych korporacjach związanych z zarządzaniem,
 • własnej działalności gospodarczej.

Gdzie studiować na kierunku logistyka w Rzeszowie?

Studia możesz podjąć na uczelni publicznej: Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza oraz kilku niepublicznych (prywatnych) szkołach wyższych: Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie oraz jako specjalność w Collegium Humanum - Szkole Głównej Menedżerskiej.

W rekrutacji na studia I stopnia na kierunku logistyka, w roku akademickim 2023/2024, Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza oferuje bezpłatne studia w trybie stacjonarnymPonadto na kandydatów czekają jeszcze miejsca na studiach płatnych na PRZ oraz uczelni niepublicznej. Ceny wahają się od 5940 zł do 7200 zł za pierwszy rok studiów.

 

Kierunek logistyka - uczelnie w Rzeszowie:

 

czytaj dalej uczelnie w Rzeszowie

 

Logistyka studia stacjonarne - uczelnie w Rzeszowie 

 

Logistyka studia niestacjonarne - uczelnie w Rzeszowie 

 

Logistyka studia - uczelnie publiczne (państwowe) w Rzeszowie 
 
Logistyka studia - uczelnie niepubliczne (prywante) w Rzeszowie 

Co warto sprawdzić przed rekrutacją na kierunek Logistyka w Rzeszowie

Co warto sprawdzić przed rekrutacją na kierunek Logistyka w Rzeszowie

Istnieje kilka istotnych kwestii, bez poznania których niemożliwym staje się podjęcie Logistyki w sposób świadomy i odpowiedzialny. Jakie to kwestie? Przede wszystkim te bezpośrednio związane z rekrutacją.

Powtórzenie materiału z matematyki powinno odgrywać kluczową rolę dla przyszłych maturzystów, bo główne założenia Logistyki są oparte właśnie na królowej nauk. Ponadto wyłącz napisy w anglojęzycznych serialach – język angielski to kolejny z wiodących dla tego kierunku przedmiotów. Szansę dla absolwentów studiów pierwszego stopnia stanowi średnia arytmetyczna ocen z dyplomu ostatniego etapu edukacji.

Kandydaci na Logistykę powinni rozważyć udział w ogólnopolskich olimpiadach przedmiotowych, jak na przykład w Olimpiadzie Matematycznej – może on poskutkować wygraną, która otworzy niemal wszystkie furtki edukacyjne do rozpoczęcia dowolnego kierunku studiów.

 

Proces rekrutacji i dokumenty

Droga edukacji każdego studenta rozpoczyna się w momencie aplikacji na wybrany kierunek. Udział w elektronicznej rejestracji kandydatów to jedyny i jednocześnie bardzo prosty sposób na zgłoszenie swojego zainteresowania studiami logistycznymi w Rzeszowie. Kiedy na jednej z list przyjętych odnajdziesz swoje nazwisko, wystarczy już tylko dostarczenie fotografii do legitymacji, kserokopii świadectwa maturalnego lub dyplomu ukończenia pierwszego etapu edukacji oraz dowodu tożsamości.

 

STUDIA W RZESZOWIE - ważne informacje

kierunki studiów w Rzeszowie

studia w Rzeszowie

 

LOGISTYKA - ważne informacje

logistyka studia

logistyka studia online

studia logistyka i transport w Rzeszowie

studia logistyka i transport w Polsce

zasady rekrutacji na studia

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie studiować logistykę w Rzeszowie

Logistykę stacjonarnie lub niestacjonarnie studiować można na jednej uczelni publicznej w Rzeszowie –Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza.

Studia stacjonarne lub niestacjonarne na kierunku logistyka oferuje także jedna szczecińska uczelnia niepubliczna – Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.

Ponadto logistykę jako specjalność na innym kierunku można studiować na trzech uczelniach szczecińskich:

 • Collegium Humanum - Szkoła Główna Menedżerska (filia w Rzeszowie)
 • Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie
 • Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza

Gdzie studiować logistykę bezpłatnie w Rzeszowie

Bezpłatne studia na kierunku logistyka podjąć można tylko w ramach studiów stacjonarnych na jednej uczelni publicznej w Rzeszowie – Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza.

Gdzie studiować logistykę niestacjonarnie w Rzeszowie

Niestacjonarną naukę na studiach na kierunku logistyka oferują kandydatom dwie uczelnie wyższe w Rzeszowie:

 • Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza
 • Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie

Dowiedz się więcej logistyka w Rzeszowie studia niestacjonarne >

Ile kosztują studia niestacjonarne na logistyce w Rzeszowie

Studia niestacjonarne na kierunku logistyka w Rzeszowie są płatne, a cena za jeden rok akademicki wynosi od 5940 zł do 7200 zł. ceny - logistyka Rzeszów >

Czy są studia niestacjonarne bezpłatne

Niestety w Rzeszowie studia niestacjonarne na kierunku logistyka są płatne. Osoby, którym zależy na podjęciu bezpłatnej nauki, mogą rozpocząć studia stacjonarne na uczelni publicznej (na Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza).

Pokaż wszystkie

Poziom i tryb studiów

Sprawdź jakiego typu znajdziesz studia na poszczególnych uczelniach:

Logistyka Rzeszów studia i stopnia

Logistyka Rzeszów studia ii stopnia


Sprawdź w jakim trybie możesz studiować na poszczególnych uczelniach:

Logistyka Rzeszów studia stacjonarne

Logistyka Rzeszów studia niestacjonarne

Logistyka w Rzeszowie

Popularne kierunki logistyka i transport niestacjonarne w Rzeszowie

Jakie opinie mają studia na kierunku Logistyka w Rzeszowie

Zapoznanie się z opiniami studentów interesującego nas kierunku może dostarczyć wielu cennych informacji na temat wykładowców, uczelni, czy samej edukacji. Dlatego zdecydowanie warto posłuchać tego, co mają do powiedzenia starsi koledzy.

Dominika, studentka ostatniego roku Logistyki w Rzeszowie, mówi:

„Wybrałam Logistykę, bo lubię, kiedy wszystko wokół mnie ma swój porządek i miejsce. Ponadto nie ukrywam, że zależy mi na dobrych zarobkach w przyszłości, a Logistyka je gwarantuje. Do Rzeszowa przyjechałam z Opola i ani przez chwilę nie żałowałam żadnej z podjętych decyzji.”

5 uczelni w Rzeszowie

Według danych statystyczny co piąty mieszkaniec Rzeszowa jest studentem! To znaczy, że uczelnie w Rzeszowie wybiera wielu młodych ludzi — to zdecydowanie świadczy o ich poziomie. W mieście funkcjonuje 5 szkół wyższych, w tym 2. publiczne: Uniwersytet Rzeszowski oraz Politechnika Rzeszowska. 
Istotny jest również poziom i zakres kierunków studiów, jakie oferują rzeszowskie uczelnie, współpraca z sektorem biznesowym, a także rosnąca współpraca i kontakty międzynarodowe.

Sprawdź uczelnie i kierunki studiów w Rzeszowie

 #MUSISZ TO WIEDZIEĆ

 

Jakie studia logistyczne wybrać

Co zdawać na maturze

komentarze (1)

Maks odpowiedz

Muszę przyznać, że zwlekałem po maturze z wyborem uczelni i nie wiedziałem jaki kierunek wybrać. Kiedy ostatecznie zdecydowałem się na logistykę okazało się, że nabór już się zakończył. Nie poddałem się i znalazłem studia online na stronie WSKZ. To był idealny wybór, bo uczelnia jest przyjazna studentom i to bardzo miła odmiana po moich dotychczasowych doświadczeniach. Wszystko załatwia się bardzo szybko i sama forma studiowania okazała się dla mnie strzałem w dziesiątkę. Jestem w trakcie nauki i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem całej organizacji oraz ilości materiałów. Nie trzeba jeździć do biblioteki, kupować dodatkowych książek, robić tony kserówek. Wszystko jest dostępne w jednym miejscu w wygodnej formie.

Teraz najważniejsze

matura 2024

zmiany na maturze 2024

arkusze maturalne

wyniki matur 2023

rekrutacja na studia

studia

kierunki studiów

studia podyplomowe

 

Ciekawe

 


gdzie studiować

 

 

Nadchodzące wydarzenia

 • ul. M. Curie Skłodowskiej 9 w Bydgoszczy https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJ724Sa74TA0cRSEFzZZN7NAw https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/a8cef-collegium-medicum-bydgoszcz.jpg Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy
 • Campus A i Campus B Uczelni https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJw9Iqi84K_UYR9iOo4Jy7QV4 https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/788b5-wsz-gdansk.jpg Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku
 • Drzwi Otwarte https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJI9FtDzZbBEcRyR434R7X6sQ https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/aa7c5-umed-poznan.jpg Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
 • ul. Bursaki 12, 20-150 Lublin https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=Wyższa+Szkoła+Przedsiębiorczości+i+Administracji+w+Lublinie https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/67f82-wspa-lublin.jpg Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie
 • ul. Poniatowskiego 15, 40-055 Katowice https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJh68e3kTOFkcRrdCzknj40eA https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/93b12-sum-studia.jpg Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
 • ul. C. K. Norwida 25, 50-375 Wrocław https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJj3J0mSvoD0cRDoRZ5UArqfE https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/82a14-uniwersytet-przyrodniczy-wr.jpg Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu