Bezpieczeństwo wewnętrzne - Łódź

Bezpieczeństwo wewnętrzne - Łódź

Bezpieczeństwo wewnętrzne - Łódź

Studia w Łodzi

bezpieczeństwo wewnętrzne

Odkryj bezpieczeństwo wewnętrzne w Łodzi i sprawdź gdzie możesz studiować 

Dodaj do ulubionych

Bezpieczeństwo wewnętrzne studia Łódź - 2021| woj. łódzkie

Studia na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne w Łodzi to studia licencjackiektórych program kształcenia trwa 3 lata (studia I stopnia) i kończy się uzyskaniem dyplomu licencjata.

Studia możesz podjąć na uczelni niepublicznej - Akademia Humanistyczno - Ekonomiczna w Łodzi w trybie stacjonarnym (dziennym) lub niestacjonarnym (zaocznym) lub onlineCeny wahają się od 4080 zł do 4320 zł za pierwszy rok studiów.

 

W czasie studiów na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne studenci zdobędą wiedzę z obszaru kryminologii i kryminalistyki, a także dowiedzą się więcej na temat współczesnej polityki i zagrożeń występujących we współczesnym świecie. Ponadto nauczą się zarządzania kryzysowego oraz badania śladów kryminalistycznych. Studia przygotowują także do analizowania i interpretowania zagrożeń lokalnych globalnych.

Absolwenci znajdą pracę w służbach mundurowych, między innymi w Policji, Straży Miejskiej, Straży Pożarnej czy Straży Granicznej.  Po ukończeniu studiów można podjąć zatrudnienie w Straży Ochrony Kolei, placówkach opiekuńczo-wychowawczych, administracji publicznej czy w Centrach Zarządzania Kryzysowego.

czytaj dalej wszystko o Bezpieczeństwo wewnętrzne - Łódź

Zobacz, na jakich uczelniach w Łodzi jest kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Akademia Humanistyczno - Ekonomiczna w Łodzi

Akademia Humanistyczno - Ekonomiczna w Łodzi

Jednostka prowadząca

Bezpieczeństwo wewnętrzne +

Bezpieczeństwo wewnętrzne stopień: (I)  (II), czas trwania: 2 lata • 3 lata,
tryb: stacjonarne, niestacjonarne, online

Filia w Sieradzu stopień: (I)  (II), czas trwania: 2 lata • 3 lata,
tryb: stacjonarne, niestacjonarne

Specjalności na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne

Jakie wymagania podczas rekrutacji na kierunek Bezpieczeństwo wewnętrzne w Łodzi?

Wymagania rekrutacyjne na studia w Łodzi na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne mogą się różnić w zależności od wyboru uczelni oferującej możliwość ich podjęcia, w związku z tym należy pamiętać, aby na bieżąco sprawdzać ustalenia wybranej łódzkiej uczelni, aby proces rekrutacyjny nie był niemiłym zaskoczeniem.

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

szczegółowe wymagania na uczelniach

Bezpieczeństwo wewnętrzne w Łodzi - zasady rekrutacji

 • Terminy rekrutacji

 • Czas trwania na uczelniach

 • Przedmioty maturalne

 • Limity

 • Progi

 • Opłaty

Poziom i tryb studiów

Sprawdź jakiego typu znajdziesz studia na poszczególnych uczelniach:

BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE ŁÓDŹ STUDIA I STOPNIA

BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE ŁÓDŹ STUDIA II STOPNIA


Sprawdź w jakim trybie możesz studiować na poszczególnych uczelniach:

BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE ŁÓDŹ STUDIA STACJONARNE

BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE ŁÓDŹ STUDIA NIESTACJONARNE

Specjalności / ścieżki kształcenia na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne w Łodzi

Jak wyglądają studia na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne w Łodzi?

Zagrożenie terrorystyczne, będące źródłem największych obaw znacznej części społeczeństwa na świecie, to nie jedyne niebezpieczeństwo, które może na nas czyhać na terytorium Polski. Zapewne słyszałeś o rozgłośnionych przez media sprawach, gdzie przypadkowi przechodnie zostali ugodzeni nożem przez nieznanego im napastnika, liczne gwałty mające miejsce nawet w biały dzień, kradzieże i rozboje – wszystko to jest przykrą codziennością dzisiejszych czasów.

Nie warto pomijać zagrożeń związanych z działalnością cyberprzestępców, którzy na każdym kroku wyłudzają dane pozwalające na kradzież niebotycznych sum pieniędzy. Wbrew pozorom na ich ataki nie są narażeni wyłącznie najbogatsi właściciele stron internetowych, czy działalności gospodarczej opartej na IT – najczęściej ofiarą pada przeciętny Kowalski, który przez nieuwagę kliknął link na poczcie elektronicznej, który uaktywnił odpowiednie działanie, którego konsekwencją było wyczyszczenie jego konta bankowego. 

Działalność ludzi pod wpływem środków psychoaktywnych i alkoholu, wrodzona agresja, choroby i zaburzenia psychiczne, a także przekonanie, że najlepiej iść, niestety dosłownie, po trupach do celu – wszystkie te czynniki wymuszają na władzach kraju wprowadzenie coraz to nowych i lepszych środków ostrożności, chroniących jak najlepiej obywateli.

 

1. Na początek

Żeby znaleźć odpowiedź na pytanie, jak wyglądają studia na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne w Łodzi, należy najpierw uświadomić sobie fakt, że specyfika prowadzenia zajęć oraz samej podstawy programowej w dużej mierze zależą od konkretnej łódzkiej uczelni.

Pomimo niuansów w zakresie przyswajanej przez studentów wiedzy w trakcie nauki na tym kierunku, efekty kształcenia są zbliżone i uprawniają do podjęcia podobnych zawodów w przyszłości.

 

2. Typ i tryb studiów

Studia na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne możemy podzielić na:

1. Typ:

 • Studia I stopnia (licencjackie)

 

2. Tryb:

 • studia stacjonarne
 • studia niestacjonarne
 • online

 

3. Program studiów i przedmioty

Absolwent popularnego kierunku studiów w Łodzi będzie dysponował pogłębioną wiedzą w zakresie funkcjonowania służb publicznych i urzędników państwowych, aby jak najlepiej zrozumieć system ochrony, który panuje w Polsce. W trakcie zajęć warsztatowych z kryminalistyki, uznawanych przez większośc studentów Bezpieczeństwa wewnętrznego za najciekawsze, poznasz metody zbierania, gromadzenia oraz analizowania dowodów z miejsc przestępstwa. Zapoznasz się z nowoczesnymi technikami kryminologicznymi oraz obsługą podstawowych sprzętów do badania zgromadzonych próbek.

Podstawy psychologii dadzą ci niezbędną dla zrozumienia motywów działania jednostek oraz grup przestępczych wiedzę, dzięki której będziesz w stanie lepiej przewidzieć ich kolejne kroki, a tym samym odpowienio wcześnie zareagować, zapewniając społeczeństwu dostateczną ochronę.

 

W programie studiów na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne znajdziesz takie przedmioty jak np.:

 

4. Nabywane umiejętności

W obecnych czasach temat cyberprzestępczości jest niezwykle powszechny, w związku z czym będziesz musiał bardzo zagłębić się w ten temat. Poznasz metody zwalczania tego rodzaju przewinień oraz minimalizowania ich skutków. Wiedza, którą będziesz musiał zgłębić w trakcie studiów na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne w Łodzi bez wątpienia nie należy do najprostszych, jednak możesz mieć pewność, że sama edukacja będzie doskonałą przygodą do lepszego zrozumienia otaczającego cię świata.

Ile trwają studia na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne w Łodzi?

Ile trwają studia na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne w Łodzi?

Studia na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne w Łodzi trwają 3 lata (studia I stopnia).

Studia na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne można podjąć w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym, w ramach studiów pierwszego stopnia.

Studia pierwszego stopnia na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne w Łodzi trwają sześć semestrów, a ich absolwent po tym czasie może pochwalić się tytułem licencjata.

Jaka praca po studiach na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne w Łodzi?

Jaka praca po studiach na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne w Łodzi?

Przed każdym absolwentem studiów na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne w Łodzi, niezależnie od tego, jakiej łódzkiej uczelni postanowił powierzyć swoją edukację, stanie szansa na podjęcie pracy, dzięki której będzie miał realny wpływ na kształtowanie bezpieczeństwa swojego kraju.

Jeśli zależy ci na tak zwanej pracy w terenie praca w policji czy straży miejskiej będzie stworzona dla ciebie. Odpowiednie przeszkolenie w zakresie sprawności fizycznej, które zagwarantują ci studia, oraz szereg niezbędnych kompetencji pozwoli ci na podjęcie próby poprawienia społecznego przekonania na temat skuteczności polskiej policji. 

 

►►

Dla absolwentów Bezpieczeństwa wewnętrznego w Łodzi, którzy chcieliby sprawować piecze nad poprawnym funkcjonowaniem społeczeństwa i zapewnieniem rodakom należytej ochrony zza biurka, szeroko otworzy się furtka do pracy w administracji publicznej.

 

Jak wiadomo, od bezpośredniej ochrony zawsze lepsza jest prewencja, dlatego abiturienci studiów na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne w Łodzi doskonale odnajdą się w instytucjach podejmujących działania w zakresie edukacji dla bezpieczeństwa oraz wszelkiego rodzaju placówkach oświatowych, aby uświadamiać najmłodszych o szeroko pojętych zagrożeniach wypływających z życia w społeczeństwie.

 

Dla zdolnych do błyskawicznego podejmowania istotnych dla życia jednostki decyzji oraz pracy pod ogromną presją czasu, po ukończeniu studiów na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne w Łodzi, zaistnieje możliwość zatrudnienia się w Centrach Zarządzania Kryzysowego.

 

 

Ponadto jako absolwent tego kierunku z powodzeniem znajdziesz pracę w Straży Pożarnej, Straży Ochrony Kolei, Służbie Więziennej, Straży Granicznej oraz Służbie Celnej. Spektrum możliwości zawodowych oferowanych przez studia na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne w Łodzi jest dosyć szerokie, a ostateczna decyzja w kwestii wyboru pracy będzie zależała tylko i wyłącznie od ciebie.

W związku z powyższym nikogo już chyba nie dziwi ogromne zapotrzebowanie współczesnego rynku pracy na wykwalifikowanych absolwentów studiów na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne – dlatego jako przyszły student możesz mieć pewność, że i dla ciebie znajdzie się zatrudnienie dopasowane do twoich predyspozycji i zainteresowań. Uczelnie w Łodzi wyszły naprzeciw wspomnianym wcześniej zapotrzebowaniom, rozszerzając repertuar swoich kierunków o Bezpieczeństwo wewnętrzne. 

W związku z tak szeroką możliwością wyboru, z pewnością każdy kandydat będzie w stanie dopasować przyszłą edukację do indywidualnych predyspozycji i zainteresowań. Studia na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne w Łodzi to źródło cennej, w obliczu codziennych zagrożeń, wiedzy, której zgłębienie daje wiele możliwości zawodowych oraz gwarancję satysfakcjonującej gratyfikacji finansowej.

Gdzie studiować na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne w Łodzi?

 

Bezpieczeństwo wewnętrzne studia w Łodzi - uczelnie:

 • Akademia Humanistyczno - Ekonomiczna w Łodzi
 • Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi
 • Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Łodzi
 • Społeczna Akademia Nauk w Łodzi

czytaj dalej uczelnie w Łodzi

 

Uczelnie niepubliczne

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi

W Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, można studiować kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, na studiach pierwszego stopnia – trwających 3 lata i zakończonych licencjatem, oraz na studiach drugiego stopnia – dwuletnich, kończących się tytułem magistra.

Oceny za pierwszy rok studiów (rok akademicki 2021/2022):

 • Stacjonarne – 4320 zł
 • Niestacjonarne – 4080 zł

 

Studiując w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, student pozna tajniki kryminologii i kryminalistyki, a zajęcia warsztatowe pozwolą na kreatywne odtworzenie wielu profesjonalnych interwencji z zakresu utrzymywania bezpieczeństwa wewnętrznego.

Studenci będą mogli korzystać ze specjalistycznej pracowni kryminalistycznej, poznając w ten sposób najnowocześniejsze narzędzia i techniki, pozwalające na badanie śladów, jak podczas prawdziwych oględzin miejsca zdarzenia. Student kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne, podczas studiów dowie się jak zapobiegać sytuacjom kryzysowym, reagować i przejmować kontrolę, a nawet, jak zachowywać się w trakcie pandemii Covid19.

Studia te przygotują młodego człowieka do pracy w straży miejskiej, policji, służbie więziennej, administracji publicznej, służbach specjalnych i innych podobnych placówkach obrony. Bogata oferta specjalności (zarówno na pierwszym jak i drugim stopniu kształcenia), odpowie na potrzeby nawet wymagającego studenta. Specjalności:

 • Bezpieczeństwo portów lotniczych i łańcucha dostaw
 • Obronność państwa
 • Zarządzanie kryzysowe

Dowiedz się więcej

 

Społeczna Akademia Nauk w Łodzi

Społeczna Akademia Nauk w Łodzi oferuje studia bezpieczeństwo wewnętrzne państwa jako specjalność na kierunku bezpieczeństwo narodowe:

stacjonarnie oraz niestacjonarne – trzyletnie studia zakończone dyplomem licencjata oraz dwuletnie zakończone dyplomem magistra

 

Decydując się na studia na Społecznej Akademii Nauk w Łodzi, kandydat musi mieć świadomość, że bezpieczeństwo narodowe to kierunek, od lat cieszący się niesłabnącą popularnością. Student poznaje na nim przedmioty z wielu zakresów, przez co kierunek ten można śmiało nazwać interdyscyplinarnym.

Studenci poszerzają zakres swej wiedzy teoretycznej, umiejętności praktycznych i kompetencji związanych ze współczesnym bezpieczeństwem państwa i jego organów, bezpieczeństwem międzynarodowym, terroryzmem oraz zarządzaniem kryzysowym. Absolwenci tego kierunku, przygotowywani są do pracy w służbach mundurowych, straży granicznej, więziennej bądź w centrum powiadamiania ratunkowego.

W ramach kierunku bezpieczeństwo narodowe, studenci zapoznawani są ze sprzętem i wyposażeniem wielu służb, biorąc udział w pokazach. Nie jest tu także obojętne bezpieczeństwo w sieci i Internecie. Przygotowane prze szkołę specjalności, pozwolą na wszechstronne rozwijanie się młodego adepta bezpieczeństwa. Specjalności w ofercie Wyższej Akademii Nauk:

 • Bezpieczeństwo wewnętrzne państwa
 • Zarządzanie kryzysowe i ratownictwo
 • Bezpieczeństwo militarne i obrona narodowa.

Dowiedz się więcej

 

Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi

Na Uczelni Nauk Społecznych w Łodzi, kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne można studiować na studiach pierwszego stopnia – licencjackich. Czas trwania tych studiów to 3 lata – 6 semestrów.

Studiując na Uczelni Nauk Społecznych w Łodzi, student może oczekiwać profesjonalnego przygotowania do służby cywilnej, jak i dla potrzeb służ porządku publicznego. Kierunek bowiem powstał, w odpowiedzi na dzisiejsze zapotrzebowanie wewnętrznej polityki państwa, na wykwalifikowaną kadrę młodych adeptów w tym zakresie.

Pokazuje, jak w sposób skuteczny i odpowiedzialny zarządzać w stanie kryzysowym i przeciwdziałać zagrożeniom bezpieczeństwa powszechnego. Bezpieczeństwo wewnętrzne jest polecane wszystkim tym, którym bliskie są losy kraju, nie tylko w kontekście służb mundurowych, ale także dla przeszłych ekspertów w zakresie bezpieczeństwa systemów i sieci informatycznych oraz zapewniania bezpieczeństwa podmiotów gospodarczych.

Skrupulatnie dobrane specjalności:

 • Bezpieczeństwo i porządek publiczny
 • Zarządzanie kryzysowe i ochrona infrastruktury krytycznej
 • Obrona cywilna

 

Pozwolą na poznanie pracy wybranych służb, przyjrzenie się obronności naszego kraju lub nauczą, jak postępować w stanie kryzysowym. Wykładowcy dołożą wszelkich starań, by przyszli absolwenci z powodzeniem odnaleźli godną pracę, robiąc to, w czym są naprawdę dobrzy.

Dowiedz się więcej

 

 

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Łodzi

W Wyższej Szkole Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Łodzi, kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne można studiować na studiach pierwszego stopnia – licencjackich.

 

Studiując w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Łodzi, student zdobędzie niezbędną wiedzę i umiejętności w zakresie bezpieczeństwa cywilnego i narodowego. Ten interdyscyplinarny kierunek został stworzony w odpowiedzi na wyzwania współczesnego świata oraz dynamiczną sytuację państwową.

Wykształceni w tej dziedzinie młodzi ludzie, mają być nadzieją dla współczesnych służb, instytucji i organizacji działających na rzecz stabilizacji i ładu w obszarze bezpieczeństwa wewnętrznego. Podczas studiów słuchacz poza także, jak uwarunkowania geograficzne i działalność człowieka, wpływa na sytuację międzynarodową.

Studiując w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa Wewnętrznego, student pozna metody i techniki radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych, organizowania i kierowania działaniami związanymi z obronnością, a także doskonalenia swoich umiejętności i przestrzegania zasad etycznych.

Dzięki interdyscyplinarnemu wykształceniu jako absolwentka i absolwent naszych studiów zdobędziesz kwalifikacje do pracy w administracji rządowej i samorządowej z ukierunkowaniem na jednostki organizacyjne odpowiedzialne za bezpieczeństwo wewnętrzne.

dowiedz się więcej

Co warto sprawdzić przed rekrutacją na kierunek Bezpieczeństwo wewnętrzne w Łodzi?

 

Jakie przedmioty brane są pod uwagę

Przyszły aplikant na jakiekolwiek studia powinien najpierw zastanowić się, jakie przedmioty maturalne umożliwią mu dobry start na wybranej uczelni oraz jak będzie wyglądała edukacja na danym kierunku. Jest to szczególnie ważne w perspektywie dobrego dopasowania siatki studiów do własnych zainteresowań i predyspozycji.

Podobna sytuacja dotyczy studiów na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne w Łodzi – warto przygotować się do egzaminu maturalnego odpowiednio wcześnie, ponieważ kierunek ten należy do obleganych, a rok rocznie liczba kandydatów przewyższa liczbę dostępnych miejsc, jakie przewidziały uczelnie dla przyszłych studentów.

 

Proces rekrutacyjny

Kiedy już poznasz wyniki egzaminu dojrzałości i uznasz, że są one wystarczające, aby mieć realne szanse na zasilenia grona studentów kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne w Łodzi, pierwszym krokiem w procesie aplikacyjnym będzie wypełnienie formularza o uzyskane wyniki oraz dane osobowe i wydrukowanie dokumentu.

Będziesz potrzebował również fotografii o wymiarach 35X45mm, która znajdzie się na twojej legitymacji studenckiej. Zdjęcie wraz z kserokopią świadectwa maturalnego lub dyplomu ukończenia studiów pierwszego stopnia, w przypadku aplikacji na studia magisterskie, oraz wspomniany wcześniej formularz aplikacyjny należy donieść w określonym przez regulamin uczelni terminie. Prawda, że proste?\

 

STUDIA W ŁODZI - ważne informacje

kierunki studiów w Łodzi

studia w Łodzi

 

BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE - ważne informacje

bezpieczeństwo wewnętrzne studia

bezpieczeństwo wewnętrzne studia online

bezpieczeństwo wewnętrzne studia online w Łodzi

zasady rekrutacji na studia

Studia na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne Łódź – zaoczne (niestacjonarne)

Studia w Łodzi w ramach bezpieczeństwa wewnętrznego możesz realizować zarówno w trybie stacjonarnym, jak i niestacjonarnym. Jeśli nie możesz pozwolić sobie na studiowanie w trybie dziennym, warto wybrać studia zaoczne, które odbywają się w trybie weekendowym, co oznacza, że zajęcia realizowane są od piątku do niedzieli w zależności od programu studiów wybranej uczelni w Łodzi. Studia dzienne realizuje się w trakcie zajęć od poniedziałku do piątku.

dowiedz się więcej na temat kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne zaoczne w Łodzi

 

Jakie są ceny studiów na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne w Łodzi?

Realizacja studiów niestacjonarnych w formie zaocznej lub wieczorowej jest płatna. Ceny semestralne i roczne są zróżnicowane w zależności od realizowanego kierunku studiów i indywidualnie ustalane przez uczelnie w Łodzi. Czesne za rok studiów na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne możesz opłacić jednorazowo, realizować w ratach miesięcznych lub w wysokości dwóch rat semestralnych.

Szczegółowe informacje odnoszące się do wysokości czesnego, opłat ratalnych, opłat rekrutacyjnych, a także ewentualnych promocji i zniżek znajdziesz na stronach internetowych uczelni w Łodzi. Studia stacjonarne są bezpłatne, wymagają jednak uiszczenia opłaty rekrutacyjnej.

dowiedz się więcej na temat cen za studia na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne - ceny w Łodzi

Jakie opinie mają studia na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne w Łodzi?

Wciąż zastanawiasz się, czy wybór studiów na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne w Łodzi będzie najlepszym z możliwych?

 

Krystian, student pierwszego roku Bezpieczeństwa wewnętrznego w Łodzi, mówi:

„Od zawsze myślałem o podjęciu studiów na tym kierunku. Nie pytajcie dlaczego – sam nie wiem! Wiem natomiast jedno – gdybym stanął przed możliwością powtórnego wyboru mojej ścieżki edukacyjnej, niczego bym nie zmienił. Mam nadzieję, że dalsza nauka na tym kierunku będzie równie satysfakcjonująca.”

Kierunki ochrona i bezpieczeństwo w Łodzi

Popularne kierunki ochrona i bezpieczeństwo niestacjonarne w Łodzi

21 Uczelni w Łodzi

Może zadajesz sobie pytanie, czy Łódź jest miastem studenckim? Odpowiedź brzmi: tak! Co roku, tysiące maturzystów przybywa do naszego miasta, wybierając wśród sześciu publicznych i piętnastu niepublicznych uczelni wyższych, tym samym dokonując jednej z kluczowych decyzji w swoim życiu. Co na to wpływa? Atmosfera, jaka tu panuje oraz bogata i różnorodna oferta edukacyjna, turystyczna i kulturalna. Istotny jest również poziom i zakres kierunków studiów, jakie oferują łódzkie uczelnie, współpraca z sektorem biznesowym, a także rosnąca współpraca i kontakty międzynarodowe.

Sprawdź uczelnie i kierunki studiów w Łodzi#MUSISZ TO WIEDZIEĆ

 #MUSISZ TO WIEDZIEĆ

 

 

POZOSTAŁE UCZELNIE W ŁODZI NA KTÓRYCH JEST KIERUNEK BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE

Komentarze (0)