Zarządzanie studia zaoczne Szczecin

Zarządzanie studia zaoczne Szczecin

Studia na kierunku zarządzanie w Szczecinie możesz podjąć na 3 uczelniach publicznych oraz 4 niepublicznych (prywatnych) szkołach wyższych w trybie stacjonarnym (dziennym), niestacjonarnym oraz online.

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
niestacjonarne

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Filtrowanie
Status uczelni
Typ uczelni
Poziom studiów
Forma studiów
Więcej filtrów
Czas trwania
Collegium Humanum - Szkoła Główna Menedżerska (filia w Szczecinie)

Collegium Humanum - Szkoła Główna Menedżerska (filia w Szczecinie)

Zarządzanie stopień: (I)  (II), czas trwania: 3 lata • 2 lata
forma: niestacjonarne

Specjalności na kierunku zarządzanie

Politechnika Morska w Szczecinie

Politechnika Morska w Szczecinie

Zarządzanie stopień: (I), czas trwania: 3,5 roku
forma: niestacjonarne
Uniwersytet Szczeciński

Uniwersytet Szczeciński

Zarządzanie stopień: (I)  (II), czas trwania: 3 lata • 2 lata
forma: niestacjonarne

Uczelnie, gdzie zarządzanie jako specjalność / ścieżka kształcenia

Politechnika Morska w Szczecinie

Politechnika Morska w Szczecinie

Pokaż więcej
Collegium Balticum - Akademia Nauk Stosowanych

Collegium Balticum - Akademia Nauk Stosowanych

Bezpieczeństwo wewnętrzne stopień: (I)  (II), czas trwania: 3 lata • 2 lata
forma: niestacjonarne

Specjalności na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

Zarządzanie i inżynieria produkcji stopień: (I)  (II), czas trwania: 4 lata • 2 lata
forma: niestacjonarne

Specjalności na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji

Pokaż więcej
Uniwersytet Szczeciński

Uniwersytet Szczeciński

Finanse i rachunkowość stopień: (I)  (II), czas trwania: 3 lata • 2 lata
forma: niestacjonarne

Specjalności na kierunku finanse i rachunkowość

Pokaż więcej
Collegium Humanum - Szkoła Główna Menedżerska (filia w Szczecinie)

Collegium Humanum - Szkoła Główna Menedżerska (filia w Szczecinie)

Pedagogika stopień: (I)  (II), czas trwania: 3 lata • 2 lata
forma: niestacjonarne
Akademia Nauk Stosowanych Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Szczecinie

Akademia Nauk Stosowanych Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Szczecinie

Bezpieczeństwo i higiena pracy stopień: (I), czas trwania: 3,5 roku
forma: niestacjonarne

Specjalności na kierunku bezpieczeństwo i higiena pracy

Uniwersytet WSB Merito Szczecin

Uniwersytet WSB Merito Szczecin

Marketing i sprzedaż stopień: (I), czas trwania: 3 lata
forma: niestacjonarne
Pokaż więcej

15.04.2024

Zarządzanie - studia niestacjonarne (zaoczne) Szczecin 2024 | woj. zachodniopomorskie

Zarządzanie w Szczecinie w formie niestacjonarnej to 3-letnie lub 3,5-letnie studia I stopnia (licencjackie) lub 2-letnie studia II stopnia (magisterskie), których program oferuje 18 różnych specjalności. Studia z zarządzania w trybie niestacjonarnym (zaocznym) można podjąć na 5 uczelniach. Ceny na zarządzaniu w Szczecinie w 2024 r. zaczynają się od 3800 zł za pierwszy rok studiów.

Zarządzanie studia zaoczne Szczecin
Studia na kierunku zarządzanie w Szczecinie
Rok akademicki 2024/2025
Forma studiów stacjonarne, niestacjonarne, online
Poziom studiów studia I i II stopnia
Czas trwania od 3 do 3,5 roku (studia I stopnia), 2 lata (studia II stopnia)

Terminy rekrutacji

Rekrutacja na uczelnie, które prowadzą studia na kierunku zarządzanie w Szczecinie rozpocznie się 27 marca 2024 r. i potrwa do 16 października 2024 r. | Zarządzanie Szczecin - terminy rekrutacji >

Opis kierunku

Prowadzenie własnej działalności, czy praca na stanowiskach kierowniczych nie należą do najprostszych zadań. Zarządzanie to kierunek, łączący w kompleksowy sposób dziedziny wiedzy, których znajomość może okazać się niezbędna w przyszłej karierze. Kreowanie marki, opracowanie strategii marketingowych, zarządzanie zasobami ludzkimi – to tylko niektóre z umiejętności, jakie studenci zdobywają w trakcie zajęć. 

Studia na kierunku zarządzanie gwarantują wiele możliwości rozwoju kariery zawodowej. Absolwenci odnajdą się na stanowiskach związanych z doradztwem biznesowym, finansami, czy marketingiem. Mają również solidne podstawy do prowadzenia własnej firmy. 

 

Uczelnie

W Szczecinie zarządzanie w trybie niestacjonarnym możesz studiować w ramach kierunku lub specjalności na 3 uczelniach publicznychUniwersytecie Szczecińskim, Politechnice Morskiej w Szczecinie, Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie oraz 5 niepublicznych (prywatnych) szkołach wyższych: Uniwersytecie WSB Merito w Szczecinie, Collegium Balticum - Akademii Nauk Stosowanych, Akademi Nauk Stosowanych TWP w Szczecinie, Wyższej Szkole Integracji Europejskiej w Szczeciniem Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Szczecinie.
 

Ceny

Ceny za studia niestacjonarne na kierunku zarządzanie w 2024 roku wahają się od 3800 zł do 5200 zł za pierwszy rok studiów.

Sprawdź ceny - zarządzanie w Szczecinie.

 

Jakie są wymagania na studia niestacjonarne (zaoczne) na kierunku zarządzanie w Szczecinie

W procesie rekrutacji na kierunek zarządzanie w trybie niestacjonarnym, w zależności od uczelni, decyduje:

 • złożenie wymaganych dokumentów w terminie (w przypadku zbyt dużej ilości zgłoszeń zasady kwalifikacji takie same jak na studia stacjonarne)
 • kolejność złożenia wymaganych dokumentów

Aby dostać się na uczelnie w Szczecinie, które oferują interesujący się kierunek kształcenia, powinieneś zapoznać się z odgórnie ustalonymi wymaganiami, żeby być w stanie im sprostać. Mimo faktu, że na kierunki niestacjonarne zwykle jest się łatwiej dostać ze względu na mniejszą liczbę chętnych, niż ma to miejsce w przypadku studiów dziennych, to zarządzanie jest na tyle popularną i przyciągającą grono konkurencji propozycją, że warto odpowiednio przygotować się do procesu rekrutacyjnego. Przedmiotami mającymi szczególne znaczenie są najczęściej: matematyka, język angielski, wiedza o społeczeństwie, geografia oraz historia.

Jako że pewne szczegóły w obrębie procesu kwalifikacyjnego mogą się różnić w zależności od wybranej placówki edukacyjnej, a także ulegać zmianom na przestrzeni czasu, zadbaj o to, aby być na bieżąco, śledząc ustalenia zawarte na stronie internetowej wybranej uczelni.

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

szczegółowe wymagania na uczelniach

Jak wyglądają studia niestacjonarne (zaoczne) na kierunku zarządzanie w Szczecinie

Specyfika studiów niestacjonarnych pozwala zainteresowanym na zagospodarowanie czasu podczas pięciu dni roboczych każdego tygodnia oraz niektórych weekendów w całkowicie dowolny sposób – zjazdy, na których studenci uczestniczą w wykładach i zajęciach odbywają się najczęściej co kilka tygodni i mają charakter weekendowy. Podczas całodziennych spotkań zdobywa się kompetencje kierunkowe w sposób skoncentrowany.

Powiedzieć, że niektórzy ludzie wydają się urodzeni do zajmowania pozycji lidera, stanowisk kierowniczych i menedżerskich, a także zarządzania zespołami pracowników, to jak nic nie powiedzieć. Niewielu ma to szczęście, żeby posiadać wymienione predyspozycje, jednak grono szczęśliwców bardzo często decyduje się na rozpoczęcie studiów na kierunku zarządzanie. Jest to niezwykle atrakcyjna i popularna propozycja, zapewniająca możliwość uzyskania bardzo szerokich kompetencji, odnoszących się zarówno do kilku oddzielnych dziedzin kształcenia, ale również zdolności interpersonalnych, które mogą być wykorzystywane nie tylko w życiu zawodowym, ale również prywatnym.

Zarządzanie w Szczecinie możesz rozpocząć w trybie stacjonarnym lub zaocznym. Wybór danej opcji pozwoli ci na zorganizowanie swojej przyszłości w najbardziej optymalny sposób przy jednoczesnym zagwarantowaniu świetlanych perspektyw zawodowych.

 

Dla kogo są studia na kierunku zarządzanie

Zarządzanie jest kierunkiem stworzonym dla ludzi pewnych siebie, posiadających dominujące charaktery, godną podziwu charyzmę, umiejętności interpersonalne, pozwalające na prowadzenie skutecznej argumentacji z zachowaniem obustronnego szacunku, a także wykazujących wszechstronne zainteresowania – zarządzanie to kierunek interdyscyplinarny, korzystający z dorobku kilka pozornie niezależnych dziedzin kształcenia.

Jeżeli jesteś osobą, która niewątpliwie poradzi sobie z nauką treści prawnych, finansowych, ekonomicznych i społecznych, zdołasz odnaleźć się na pozycji lidera podczas realizacji nawet najbardziej wymagających projektów, odpowiedzialność za całokształt działań przeprowadzanych przez zespół pracowników nie jest ci straszna, a praca na stanowiskach kierowniczych lub we własnej działalności gospodarczej to spełnienie twoich marzeń, nie wahaj się dłużej i aplikuj na studia na kierunku zarządzanie w Szczecinie! Dzięki zgłębieniu prezentowanych treści programowych zyskasz szansę na realizację własnych celów oraz rozwój osobisty w najbardziej optymalnej dla ciebie dziedzinie.

 

Typ i tryb studiów

Studia na kierunku zarządzanie możemy podzielić na:

1. Typ:

 • Studia I stopnia (licencjackie)

 • Studia II stopnia (magisterskie)

 

2. Tryb:

 • studia stacjonarne

 • studia niestacjonarne

Studia na kierunku zarządzanie w Szczecinie realizowane są w ramach pierwszego i drugiego stopnia. Pierwszy stopień to studia licencjackie, które trwają od 3 do 3,5 roku. Drugi stopień to natomiast studia magisterskie, trwające 2 lata.

Uczelnie w Szczecinie umożliwiają kształcenie zarówno w trybie stacjonarnym, jak i niestacjonarnym. To od Ciebie zależy, w jaki sposób chcesz studiować. Studia dzienne realizowane są od poniedziałku do piątku, natomiast studia niestacjonarne w trybie zaocznym odbywają się zazwyczaj w weekendy od piątku/soboty do niedzieli, z kolei studia niestacjonarne w trybie wieczorowym odbywają się od poniedziałku do piątku.

Studia stacjonarne w uczelniach publicznych są bezpłatne natomiast w uczelniach niepublicznych tryb stacjonarny i niestacjonarny zazwyczaj jest odpłatny.

 

Program studiów

Praktyczność studiów na kierunku zarządzanie jest niewątpliwym atutem tej dziedziny kształcenia. Studenci zdobywają wszechstronną wiedzę i umiejętności z zakresu takich nauk, jak między innymi marketing, ekonomia, prawo, socjologia, a nawet psychologia. Dzięki rozwinięciu zdolności organizacyjnych i kierowniczych każdy z absolwentów bez trudu odnajdzie swoje miejsce na współczesnym wymagającym rynku pracy.

 

Czego nauczysz się na studiach

Studia na kierunku zarządzanie powstały, aby kształcić młodych kierowników, menedżerów, doradców, konsultantów oraz właścicieli działalności gospodarczych. Edukacja na tym kierunku, niezależnie od wybranego trybu kształcenia, przeprowadzana jest w sposób optymalny i dopasowany do wymagań dzisiejszego rynku pracy zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Jeśli myślisz o rozpoczęciu zarządzania w Szczecinie, powinieneś przygotować się na zgłębianie siatki studiów, składającej się między innymi z następujących przedmiotów:

 • rachunkowość,
 • ekonomia,
 • prawo,
 • podstawy marketingu,
 • analiza rynku,
 • statystyka,
 • zarządzanie strategiczne,
 • metody organizacji zarządzania

i wiele, wiele innych, które z dużym prawdopodobieństwem napotkasz na swojej drodze.

 

Jakie są ceny studiów na kierunku zarządzanie w Szczecinie

Studia niestacjonarne w publicznych szkołach wyższych są niestety płatne. Za tryb niestacjonarny należy także zapłacić w uczelniach prywatnych, jak i publicznych.
 
Zarządzanie w Szczecinie - ceny: 
 • Uniwersytet Szczeciński: 5200 zł
 • Uniwersytet WSB Merito w Szczecinie: od 5150 zł
 • Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie: 3800 zł

*Ceny za pierwszy rok studiów (rekrutacja 2023/2024). Szczegółowe informacje odnoszące się do wysokości opłat za studia, płatności ratalnych, opłat rekrutacyjnych, a także ewentualnych promocji i zniżek znajdziesz na stronach internetowych uczelni.  

 

Gdzie studiować na kierunku zarządzanie w Szczecinie

Uczelnie na których można studiować kierunek zarządzanie (niestacjonarnie) w Szczecinie

 

Limity miejsc

Każdy z kierunków studiów w trybie niestacjonarnym w Szczecinie ma ustalony limit miejsc, na który może przyjąć studentów.

O przyjęciu na studia w trybie niestacjonarnym na kierunku zarządzanie decyduje kolejność zgłoszeń, a w przypadku przekroczenia ilości kandydatów w stosunku do liczby miejsc, obowiązuje konkurs świadectw – pod uwagę brana jest liczba uzyskanych punktów przez kandydata w czasie egzaminu maturalnego.

Przedmioty, jakie brane są pod uwagę w czasie rekrutacji na zarządzanie w trybie niestacjonarnym w Szczecinie, to: biologia, chemia, fizyka, fizyka i astronomia, geografia, historia, informatyka, język obcy, matematyka oraz wiedza o społeczeństwie.

Warto mieć na uwadze, że na studia mogą dostać się tylko najlepsi wśród kandydatów.

Limity miejsc na kierunku zarządzanie w Szczecinie: 

 • Politechnika Morska w Szczecinie: 32
 • Uniwersytet Szczeciński: 70

 *Uczelnie publiczne, studia niestacjonarne I stopnia i jednolite magisterskie (rekrutacja 2023/2024)

 

Kiedy wyniki rekrutacji

Kandydaci na zarządzanie w trybie niestacjonarnym w Szczecinie po zarejestrowaniu się w systemie muszą czekać około kilku tygodni na ogłoszenie wyników. Kiedy mogą oni spodziewać się opublikowania list? Daty ustalane są indywidualnie przez poszczególne uczelnie w Szczecinie, jednak zazwyczaj publikowane są około w połowie lipca.  

Kandydaci na zarządzanie w trybie niestacjonarnym w Szczecinie informację o przyjęciu na studia będą mogli znaleźć na swoim profilu w systemie IRK (Internetowa Rekrutacja Kandydatów). W systemie można również znaleźć takie informacje, jak uzyskana ilość punktów czy zajęte miejsce.

Terminy wyników rekrutacji na studia 2024 w uczelniach publicznych w Szczecinie: 

 • Politechnika Morska w Szczecinie:
 • Uniwersytet Szczeciński: sierpień 2024

*I tura rekrutacji, studia niestacjonarne I stopnia i jednolite magisterskie (rekrutacja 2024/2025)

Dowiedz się więcej wyniki rekrutacji na studia

 

Jak złożyć dokumenty rekrutacyjne

Po ogłoszeniu wyników na zarządzanie trybie niestacjonarnym w Szczecinie, kandydaci, którzy zakwalfikowali się na studia będą musieli złożyć dokumenty rekrutacyjne do Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej. W jaki sposób należy złożyć dokumenty rekrutacyjne na uczelnie w Szczecinie?

Składanie kompletu dokumentów na zarządzanie trybie niestacjonarnym w Szczecinie wygląda podobnie, jak na inne kierunki studiów. Kandydaci na studia musza złożyć osobiście komplet dokumentów do Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej, a dla osób, które nie mogą się pojawić na wydziale istnieje również możliwość wysłania dokumentów pocztą tradycyjną – liczy się wtedy data nadania listu. 

Kandydaci na zarządzanie w trybie niestacjonarnym w Szczecinie powinni zadbać o to, aby dokumenty były w odpowiedniej formie i kompletne. Dokumenty jakie przyszli studenci zarządzanie trybie niestacjonarnym muszą mieć ze sobą to m.in.: podanie na studia i oświadczenie, oryginał świadectwa dojrzałości, zdjęcie do legitymacji, a także dowód osobisty do wglądu.

Więcej informacji można znaleźć na stronach internetowych poszczególnych uczelni.

 

Kiedy składamy dokumenty na studia

Po ogłoszeniu wyników rekrutacji kandydaci na zarządzanie w trybie niestacjonarnym w Szczecinie, aby móc zacząć zajęcia muszą złożyć komplet dokumentów do Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej. 

W jakim terminie trzeba złożyć dokumenty na kierunek zarządzanie w trybie niestacjonarnym w Szczecinie? Uczelnie przyjmują dokumenty zwykle zaraz po ogłoszeniu listy rankingowej.

Kandydaci muszą pamiętać o tym, jak ważne jest dopilnowanie terminów bowiem niedostarczenie dokumentów może grozić nawet wykreśleniem z listy osób zakwalifikowanych.

Terminy składania dokumentów na studia 2024 w uczelniach publicznych w Szczecinie: 

 • Politechnika Morska w Szczecinie:
 • Uniwersytet Szczeciński: sierpień 2024

*I tura rekrutacji, studia niestacjonarne I stopnia i jednolite magisterskie (rekrutacja 2024/2025)

** Dane dotyczące wymagań, cen, limitów, terminów mają charakter poglądowy i mogą się różnić dla poszczególnych kierunków studiów. Dokładne dane należy sprawdzić na stronach internetowych uczelni.

Dowiedz się więcej terminy składania dokumentów na studia

Uczelnie w Szczecinie - kierunek zarządzanie:

Uczelnia Forma studiów Poziom studiów  
Collegium Humanum - Szkoła Główna Menedżerska (filia w Szczecinie) stacjonarne, niestacjonarne I stopnia, II stopnia więcej
Politechnika Morska w Szczecinie (Wydział Inżynieryjno - Ekonomiczny Transportu) stacjonarne, niestacjonarne I stopnia więcej
Uniwersytet Szczeciński (Wydział Ekonomii, Finansów i Zarządzania) stacjonarne, niestacjonarne I stopnia, II stopnia więcej
Uniwersytet WSB Merito Szczecin stacjonarne, niestacjonarne, online I stopnia, II stopnia więcej
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie (Wydział Ekonomiczny) stacjonarne I stopnia więcej

Tabela uwzględnia uczelnie, które prowadzą studia w ramach kierunku lub specjalności

Ile trwają studia niestacjonarne (zaoczne) na kierunku zarządzanie w Szczecinie

Studia na kierunku Zarządzanie w Szczecinie, w zależności od wybranego stopnia trwają od 3 do 3,5 roku (studia I stopnia) lub 2 lata (studia II stopnia).

Zarządzanie dzieli się na dwa komplementarne etapy kształcenia, z których ukończenie jedynie pierwszego zagwarantuje ci uzyskanie kompetencji niezbędnych do rozpoczęcia pracy w zawodzie. Pierwszy stopień tego kierunku trwa trzy lata lub trzy i pół roku i zostaje zwieńczony tytułem licencjata. Posiadające go osoby mogą rozpocząć pracę lub kontynuować edukację na dwuletnich studiach magisterskich, dzięki którym otrzymają nowe, jeszcze bardziej korzystne opcje rozwoju zawodowego.

Zarządzanie w Szczecinie - czas trwania

Poziom studiów czas trwania otrzymywany tytuł
studia I stopnia od 3 do 3,5 roku licencjat
studia II stopnia 2 lata magister

Jaka praca po studiach niestacjonarnych (zaocznych) na kierunku zarządzanie w Szczecinie

Studia w Szczecinie na kierunku zarządzanie są jednym z chętniej wybieranych propozycji edukacyjnych ze względu na ich wszechstronny i uniwersalny charakter, dzięki któremu wachlarz możliwości zawodowych jest niezwykle szeroki, a każda z propozycji umożliwia osiągnięcie stabilizacji na rynku pracy i zadowalające zarobki. Zatem gdzie mogą pracować absolwenci szczecińskiego zarządzania?

Są oni zatrudniani przede wszystkim w przedsiębiorstwach międzynarodowych, które wymagają mądrego zarządzania zespołami pracowników, w organizacjach rządowych i pozarządowych – dzięki zdobytym na studiach kompetencjom interpersonalnym, będziesz w stanie odpowiednio uargumentować swoje stanowisko, przyczyniając się do rozwoju danej organizacji. Jako absolwent tego przyszłościowego kierunku kształcenia, zdobędziesz zatrudnienie w agencjach doradztwa personalnego, agencjach reklamowych, mass-mediach i placówkach związanych ze świadczeniem usług polegających na organizowaniu określonych akcji lub zajmowaniu pozycji lidera podczas realizacji poszczególnych zadań.

Na absolwentów zarządzania czekają takie stanowiska, jak na przykład specjalista do spraw marketingu, zarządzania projektem, zarządzania jakością, spraw reklamy i wizerunku, badacza opinii publicznej, czy też obsługi procesów przedsiębiorstwa. Nic nie stanie na przeszkodzie, abyś otworzył własną działalność gospodarczą, którą poprowadzisz do osiągnięcia sukcesu dzięki wiedzy biznesowej, którą wyniesiesz ze studiów.

Co warto sprawdzić przed rekrutacją na kierunek zarządzanie w Szczecinie

Zarządzanie jest kierunkiem interdyscyplinarnym, znajdującym wspólny mianownik dla dziedzin ekonomicznych, finansowych, prawniczych i społecznych. Przed wzięciem udziału w rekrutacji na te studia zarządzanie i marketing, zastanów się, czy:

 • Wykazujesz dobrze rozwinięte kompetencje interpersonalne?
 • Wyróżniasz się charyzmą, dzięki której w łatwy sposób wpływasz na innych?
 • Jesteś osobą zorganizowaną, a zajmowanie pozycji lidera to dla ciebie chleb powszedni?

Jeżeli udzieliłeś twierdzącej odpowiedzi na powyższe pytania, to prawdopodobnie zarządzanie jest kierunkiem dla ciebie. Jednak same chęci do jego podjęcia nie wystarczą. Aby dostać się na ten kierunek, musisz spełnić wymagania określone przez wybraną przez ciebie uczelnię. Niektóre z nich decydują się na kwalifikację kandydatów na podstawie dostarczonych przez nich dokumentów, inne przeprowadzają konkurs świadectw maturalnych, wyłaniając jedynie najlepszych. Postaraj się więc o osiągnięcie możliwie wysokich wyników podczas egzaminu dojrzałości, a twoje szanse na rozpoczęcie wymarzonego kierunku kształcenia wzrosną.

 

Zapisy na studia

Zapisy na wszystkie kierunki studiów w Szczecinie przebiegają dokładnie w ten sam sposób, określony przez internetową rejestrację kandydatów. Aby wziąć udział w tym procesie, odwiedź stronę wybranej uczelni i podążaj za instrukcjami, które tam znajdziesz. Jeśli uda ci się odnaleźć swoje nazwisko na liście przyjętych na zarządzanie, zadbaj o terminowe dostarczenie następujących dokumentów:

 • fotografii do legitymacji,
 • świadectwa maturalnego wraz z kserokopią,
 • formularza pobranego ze strony internetowej uczelni,
 • dowodu osobistego.

Specjalności / ścieżki kształcenia na kierunku zarządzanie w Szczecinie

Studia I stopnia

Studia II stopnia

Zarządzanie w Szczecinie

Aktualności rekrutacyjne

Zobacz, co wybierają inni

Pokaż wszystkie

Jakie opinie mają studia niestacjonarne (zaoczne) na kierunku zarządzanie w Szczecinie

Opinie dotyczące poszczególnych kierunków studiów pozwalają w dokładniejszym stopniu ocenić renomę danego kierunku. Jesteś zainteresowany rozpoczęciem kształcenia na zarządzaniu, dlatego chciałbyś wiedzieć, co o tych studiach mówią twoi starsi koledzy?

Martyna, studentka pierwszego roku zarządzania w Szczecinie, mówi:

„Zarządzanie jest kierunkiem, który wybrałam nieprzypadkowo. Oferta edukacyjna wydała mi się idealnie dopasowana do moich umiejętności i planów na przyszłość. Chociaż dopiero niedawno rozpoczęłam kształcenie, to już teraz wiem, że był to strzał w dziesiątkę. Każdego dnia zdobywam niezwykle cenną i interesującą wiedzę i jestem bardzo zadowolona z mojego wyboru!”

Pozostałe uczelnie w Szczecinie na których jest kierunek ZARZĄDZANIE

komentarze (0)