Administracja i zarządzanie dla kadry kierowniczej administracji publicznej - studia podyplomowe

Administracja i zarządzanie dla kadry kierowniczej administracji publicznej - studia podyplomowe

Dodaj do ulubionych

Administracja i zarządzanie dla kadry kierowniczej administracji publicznej – studia podyplomowe

 

Dla kogo ten kierunek

Studia na kierunku administracja i zarządzanie dla kadry kierowniczej administracji publicznej - studia podyplomowe
Rok akademicki 2022/2023
Forma studiów zjazdy
Poziom studiów studia podyplomowe

Uczelnie

Studia na kierunku lub specjalności administracja i zarządzanie dla kadry kierowniczej administracji publicznej - studia podyplomowe możesz podjąć na 1 uczelni publicznej | administracja i zarządzanie dla kadry kierowniczej administracji publicznej - studia podyplomowe - uczelnie >

Jeżeli jesteś absolwentem studiów co najmniej pierwszego stopnia i chciałabyś podnieść swoje kwalifikacje w zakresie administracji publicznej by w przyszłości pełnić stanowisko kierownicze w tym sektorze. To okazja do zapoznania się z nowoczesnymi formami zarządzania i szansa do zdobycia dodatkowej wiedzy oraz umiejętności dzięki doświadczonej kadrze, która świetnie przygotuje Cię do kolejnego kroku w Twojej karierze.

Administracja i zarządzanie dla kadry kierowniczej administracji publicznej to studia podyplomowe, podczas których program przewiduje zajęcia w zakresie prawych i finansowych aspektów administracji w Polsce oraz unii Europejskiej.

Administracja i zarządzanie dla kadry kierowniczej administracji publicznej to także świetna okazja dla osób na stanowiskach kierowniczych do zdobycia kompetencji miękkich, niezwykle ważnych dla pełnienia funkcji zarządczych. Dlatego też analiza procesów i zjawisk społecznych będzie ważnym punktem Twoich studiów. Ponadto studia są podzielone na bloki w zakresie kontroli administracji państwowej, współpracy w administracji publicznej czy finansów w administracji publicznej.

Studia podyplomowe trwają przez dwa semestry w wymiarze 162 godzin. Administracja i zarządzanie dla kadry kierowniczej administracji publicznej to zatem świetna możliwość zdobycia dodatkowej wiedzy, która pomoże Ci wdrożyć się w karierę w administracji publicznej.

Jakie przedmioty zdawać na maturze?

STUDIA PODYPLOMOWE

szczegółowe wymagania na uczelniach

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK ADMINISTRACJA I ZARZĄDZANIE DLA KADRY KIEROWNICZEJ ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ - STUDIA PODYPLOMOWE

Województwo
Miejscowość
Poziom studiów
Forma studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Łódzki

Uniwersytet Łódzki

CZĘSTO WYBIERANE

Miasto
SORTOWANIE:

Wiedza, którą zdobędziesz, studiując Administrację i zarządzanie dla kadry kierowniczej administracji publicznej

Absolwent powinien posiadać wiedzę i umiejętności w zakresie:

 • kontroli administracji państwowej,
 • zagadnień prawnych w administracji państwowej,
 • współpracy w administracji państwowej,
 • finansów w administracji,
 • nowoczesnych form w administracji państwowej.

Jak wyglądają studia na kierunku administracja i zarządzanie dla kadry kierowniczej administracji publicznej?

 

1. Typ i tryb studiów

Studia podyplomowe na kierunku administracja i zarządzanie dla kadry kierowniczej administracji publicznej można realizować tylko w trybie niestacjonarnym. W praktyce oznacza to, że zajęcia będą odbywać się w formie zjazdów w wybrane weekendy semestru.

Program kształcenia będzie oscylował głównie wokół nauk administracyjnych czy nauk o zarządzaniu.

Studia na kierunku administracja i zarządzanie dla kadry kierowniczej administracji publicznej możemy podzielić na:

1. Poziom:

2. Forma:

 

2. Program studiów i przedmioty

Podczas studiów na kierunku administracja i zarządzanie dla kadry kierowniczej administracji publicznej będziesz miał okazję ugruntować i rozwinąć dotychczasową wiedzę z zakresu współczesnej administracji, zarządzania czy nauk prawnych. Program kształcenia zostanie podzielony na kilka ciekawych modułów tematycznych, w których znajdzie się wiele interesujących przedmiotów, między innymi takich jak:

 • Umowy cywilne w administracji
 • Instytucje i administracja w Unii Europejskiej
 • Współpraca międzysektorowa

Ponadto, jako student dowiesz się więcej o finansach publicznych i współczesnej, zarówno krajowej jak i międzynarodowej gospodarce. Studenci poznają także regulacje prawa finansowego, cywilnego czy gospodarczego i nauczą się ich zastosowania w swojej praktyce zawodowej.

 

3. Nabywane umiejętności

W czasie studiów na kierunku administracja i zarządzanie dla kadry kierowniczej administracji publicznej rozwiniesz wiele cennych umiejętności praktycznych oraz kwalifikacji zawodowych. Przede wszystkim, poznasz nowoczesne techniki i metody zarządzania finansami oraz zasobami ludzkimi w administracji publicznej. Ponadto, wykształcisz szereg kompetencji miękkich, potrzebnych do objęcia stanowisk kierowniczych w instytucjach administracyjnych. Jako student nauczysz się również wykorzystywania nowoczesnych narzędzi i programów informatycznych, które usprawnią twoją codzienną pracę.

Ile trwają studia i jaki tytuł uzyskasz?

Studia podyplomowe na kierunku administracja i zarządzanie dla kadry kierowniczej administracji publicznej trwają rok, czyli dwa semestry.

Jaka praca, czyli gdzie będziesz pracował po kierunku Administracja i zarządzanie dla kadry kierowniczej administracji publicznej

Absolwent kierunku Administracja i zarządzanie dla kadry kierowniczej administracji publicznej znajdzie zatrudnienie w/jako:

 • pracownik w służbie cywilnej,
 • pracownik administracji publicznej,
 • kierownik działu administracyjnego.

 

Zobacz inne kierunki Ekonomiczne - podyplomowe

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

Zobacz inne kierunki Ekonomiczne

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU ADMINISTRACJA I ZARZĄDZANIE DLA KADRY KIEROWNICZEJ ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ - STUDIA PODYPLOMOWE

Komentarze (1)

Darek odpowiedz

Kierunek ciekawy jednak egzamin pomimo, że w formie testu, dość trudny. Trzeba opanować spory obszar tematyczny