Automatyka i robotyka - Rzeszów

Automatyka i robotyka - Rzeszów

Automatyka i robotyka studia - Rzeszów

Jak wyglądałby świat bez Automatyki i robotyki? Na pewno każdy snułby inną wersję rzeczywistości, ale w jednym powinna być zgodność- wszystko stanęłoby w miejscu. Lepiej nie myśleć o takich scenariuszach, tylko skupić się na tym, aby być częścią idącego postępu. Na wszystkich, którzy chcieliby zaznaczyć swój wkład w rozwój myśli technologicznej, czeka Rzeszów, stolica Podkarpacia.
Kierunek Automatyka i robotyka w Rzeszowie zakłada pozyskiwanie przez studentów praktycznej wiedzy z zakresu tworzenia i wykorzystania systemów komputerowych do sterowania procesów technologicznych i zrobotyzowanych linii produkcyjnych. To także poznawanie technik stosowanych na styku komputera z otoczeniem oraz oprogramowania ze sprzętem. Czy to wszystko? Oczywiście, że nie. Automatyka i robotyka w Rzeszowie to również poznanie wielu innych, ciekawych zagadnień, takich jak: programowanie robotów przemysłowych, metody sztucznej inteligencji, projektowanie urządzeń mikroprocesorowych.

ZOBACZ, NA JAKICH UCZELNIACH W RZESZOWIE JEST KIERUNEK AUTOMATYKA I ROBOTYKA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Jakie wymagania podczas rekrutacji na kierunek Automatyka i robotyka w Rzeszowie?

Jak wygląda rekrutacja na kierunek Automatyka i robotyka w Rzeszowie? Proces rekrutacji to konkurs świadectw, a przedmioty kwalifikacyjne to: matematyka, język obcy, a także fizyka lub chemia, do wyboru. Warto sprawdzać dokładne kryteria kwalifikacyjne, gdyż mogą one ulegać zmianom, bądź różnić się w zależności od konkretnej uczelni, czy wydziału. Wymagania na kierunek Automatyka i robotyka w Rzeszowie są wysokie, aby w trakcie nauki poradzić sobie z nie najkrótszą listą przedmiotów, na której znajdują się, między innymi: automatyka napędu elektrycznego, wirtualne systemy pomiarowe, teoria obwodów, systemy mikroprocesorowe, sterowanie procesami ciągłymi, sieci komputerowe, przetwarzanie sygnałów.

Jaka praca po studiach na kierunku Automatyka i robotyka w Rzeszowie?

Jaką pracę można znaleźć po ukończeniu studiów na kierunku Automatyka i robotyka w Rzeszowie? Absolwent znajdzie zatrudnienie jako konsultant w dziedzinie systemów oraz urządzeń automatyki, specjalista do spraw wdrożeń i integracji systemów, projektant i konstruktor.

Jakie opinie mają studia na kierunku Automatyka i robotyka w Rzeszowie?

Wybór kierunku kształcenia może być trudny. Wybór miejsca kształcenia jeszcze trudniejszy. Ułatwiając kandydatom na studia proces decyzyjny, zadajmy pytanie: Jakie ma kierunek Automatyka i robotyka w Rzeszowie opinie? Mikołaj, student Automatyki i robotyki mówi:
„Automatyka i robotyka to kierunek wymagający ciągłego skupienia. To ciężka praca, ale dająca mnóstwo satysfakcji i możliwości samorozwoju. Studiując w Rzeszowie otrzymałem szansę realizacji własnych pomysłów, a także ciekawych, inspirujących dyskusji, dodających siły i wiary we własne przekonania i projekty. „
 

 

 

szczegółowe wymagania na uczelniach

KIERUNKI INŻYNIERSKIE - TECHNICZNE W RZESZOWIE

Rozwiń

Komentarze (0)