Zarządzanie - Rzeszów

Zarządzanie - Rzeszów

Zarządzanie studia - Rzeszów

Co to znaczy „być menedżerem”? Jakie umiejętności trzeba posiadać, by takim się nazwać? Na te, oraz podobne pytania najlepiej odpowie kierunek kształcenia, jakim jest Zarządzanie. A w którym mieście można dogłębnie poznać tę dziedzinę? W Rzeszowie.
Kierunek Zarządzanie w Rzeszowie zakłada pozyskanie szerokiej wiedzy z obszaru nauk o zarządzaniu i nauk pokrewnych, którego efektem będzie przygotowanie do pracy w charakterze specjalisty. Studenci poznają istotę, prawidłowości i problemy funkcjonowania organizacji i instytucji publicznych, a także rozpoznawania i diagnozowania szeregu problemów, które wiązać się mogą z gospodarowaniem zasobami ludzkimi, rzeczowymi czy finansowymi. Potwierdzeniem tego, że Zarządzanie staje się coraz ważniejszą dziedziną są, oferowane studentom, specjalności. Wśród nich znajdziemy: Zarządzanie finansami, Zarządzanie jakością, Nowoczesny marketing, Zarządzanie projektami, Zarządzanie międzynarodowe, czy Komunikację w biznesie. 
Kierunek Zarządzanie w Rzeszowie to studia pierwszego i drugiego stopnia skierowane do tych, którzy chcą poznać tajniki organizowania, planowania, zarządzania i przewidywania.
 

ZOBACZ, NA JAKICH UCZELNIACH W RZESZOWIE JEST KIERUNEK ZARZĄDZANIE

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

 

 

Jakie wymagania podczas rekrutacji na kierunek Zarządzanie w Rzeszowie? 

Jak wygląda rekrutacja na kierunek Zarządzanie w Rzeszowie? Za rekrutację odpowiada konkurs świadectw, w którym należy pochwalić się wysoką oceną z każdego przedmiotu zdawanego na maturze, z naciskiem położonym na matematykę. Warto sprawdzić dokładne kryteria kwalifikacyjne, gdyż mogą one ulegać zmianom, bądź różnić się w zależności od konkretnej uczelni. Listy przedmiotów do zaliczenia w toku nauki na Zarządzaniu bywają nie najkrótsze, a widnieją na nich, między innymi, takie zagadnienia jak: nauka o organizacji, finanse, informatyka w zarządzaniu, analiza ekonomiczno- finansowa, prognozowanie i symulacje, zachowania organizacyjne, zarządzanie zasobami ludzkimi.
 

Jaka praca po studiach na kierunku Zarządzanie w Rzeszowie?

Jaką pracę można znaleźć po ukończeniu studiów na kierunku Zarządzanie w Rzeszowie? Absolwenci bez trudu znajdą zatrudnienie w przedsiębiorstwach krajowych i międzynarodowych, firmach usługowych, administracji państwowej, instytucjach samorządowych.
 

Jakie opinie mają studia na kierunku Zarządzanie w Rzeszowie?

Kandydaci na studia czasami zapominają o tym, że miejsce w którym zdobywa się wykształcenie również odgrywa istotną rolę. Jakie ma kierunek Zarządzanie w Rzeszowie opinie? Bartek, student Zarządzania mówi:
„Pochodzę z Rzeszowa i nigdy nie myślałem o tym, aby opuścić swoje rodzinne miasto. Poza tym, nie ma powodów, aby to robił, bo w Rzeszowie mogę zdobyć świetne wykształcenie. Studiuję Zarządzanie na drugim stopniu i wiem, że będę bardzo dobrze przygotowany do poprowadzenia kariery zawodowej.”
 

 

 

szczegółowe wymagania na uczelniach

KIERUNKI ZARZĄDZANIE I MARKETING W RZESZOWIE

Komentarze (0)